Şefkat Tepe 129.bölüm izle, Şefkat Tepe yeni bölüm izle, Şefkat Tepe canlı izle

Şefkat Tepe 128.bölüm izle, Şefkat Tepe 129.bölüm izle, Şefkat Tepe izle, Şefkat Tepe yeni bölüm izle, Şefkat Tepe son bölüm izle, Şefkat Tepe tek parça izle, Şefkat Tepe online izle.

 Şefkat Tepe 129.bölüm izlemek için tıklayınız. Şefkat Tepe'nin yeni bölümü 7 Aralık 2013 Cumartesi günü 19:50'de ekranlara gelecek. Şefkat Tepe'nin son bölümünü sitemizden izleyebilirsiniz. 

Ekranların uzun soluklu sevilen dizisi Şefkat Tepe'de aksiyon ve heyecan fırtınası dinmek bilmiyor.Şefkat Tepe 129.Bölüm izlemek için tıklayınız. Şefkat Tepe 129.Bölüm tek parça izle, Şefkat Tepe 129.Bölüm HD izle, Şefkat Tepe 129.Bölüm online izle, Şefkat Tepe 129.Bölüm tek link izle, Şefkat Tepe 129.Bölüm takılmadan izle, Şefkat Tepe 129.Bölüm Samanyolu TV izle,Şefkat Tepe 129.Bölüm canlı yayın izle, Şefkat Tepe 129.Bölüm canlı izle, Şefkat Tepe 129.Bölüm 720 p izle, Şefkat Tepe 129.Bölüm Full Hd izle,Şefkat Tepe 129.Bölüm izle, 

ŞEFKAT TEPE 129.BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kaçıranlar veya yeniden izlemek istenler için Şefkat Tepe son bölüm full video haberimizde. Şefkat Tepe son bölümü başka sayfaya gitmeden direkt olarak haberimizdeki videodan izleyebilirsiniz.Şefkat Tepe 129.Bölüm takılmadan donmadan izle, Şefkat Tepe 129.Bölüm Sungurlar Timi hikayasi izle, Şefkat Tepe 129.Bölüm'de neler olacak? Şefkat Tepe 129.Bölüm sizler için sitemizden canlı olarak yayınlanacak. Şefkat Tepe 129.Bölüm izlemek için tıklayınız. Şefkat Tepe 129.Bölüm tek parça izle, Şefkat Tepe 129.Bölüm kesintisiz izle, Şefkat Tepe 129.Bölüm indirmeden izle, Şefkat Tepe129.Bölüm seyret, Şefkat Tepe 129.Bölüm HD seyret, Şefkat Tepe 129.Bölüm online seyret, Şefkat Tepe 129.Bölüm kesilmeden seyret, Şefkat Tepe 129.Bölüm tek part seyret, Şefkat Tepe 129.Bölüm tek parça seyret.... 

ŞEFKAT TEPE 128.BÖLÜM FRAGMANI

Şefkat Tepe'de Rasim Ozan'ı kızdıracak sahne! 

 AKP-Cemaat kavgası yine Şefkattepe dizisinin gündeminde.

Dizide Rasim Ozan Kütahyalı ima edilerek, “Medyadaki tetikçilerimizden bilmem nereli, fitne tohumları ekerek sağ gösterip sol vurmaya çalışıyor. Ama cebe indirdiği paralardan bu piyasada herkesin haberi olduğu için inandırıcılığı kalmamış” denildi.

STV’de yayınlanan dizide “Karanlık Kurul”a şu sözler de söyletildi:

"Camia hiç birinizin tahmin edemeyeceği şekilde sonunda bitirilecek. Karar Kurulu kararını verdi. 10 yılı aşkın bir süredir rahatsız olduğumuz iktidarı ve camiayı beraber bitirmenin tam zamanı. Hem de seçimler öncesi... Seçimlerde bir taşla kuş katliamı yapacağız. Yönetenler kazansa da kaybetse de psikolojik harp taktiklerini hazırladık. Kazanırlarsa camianın gücünü yok saymış ve dindarlar arasında fitneyi körüklemiş oluruz. Kaybederlerse de faturayı camiaya çıkarır yine İslamcılar arasında bölücülük yapar aralarını açarız..."

Facebook ve Twitter'da Şefkat Tepe'yi merakla bekleyen izleyeciler yeni bölümle ilgili tahminlerde bulundu. 

İŞTE O TAHMİNLER

- Bence Hamit onları kurtaracak. Celil'de ya çelik yelek var yada silah kuru sıkı

Mertcan Uzuner :zaten serdarda vuruldu hatırlarsanız yeleği vardı celilde de kesin var

Semra Işik:  naza nasl kurtarsn bunlar celili oldu die atacaklar bi kenara celil de celik yelek var o da gdip rehineleri ve serdari kurtaracak intikami da aci olacak

EmirHan Goktoprak: böyle olucak kesin ; celili vurdu tam serdarı vuracakken naza kurtaracak ve hepsinin öldürüp gidecekeler celilede hiç bişe olmiyicak çünkü çelik yelek var.

Gönül Yarası Celik yelek var timde bu bolumde herkes kurtlur merak etmeyn kurtaran naza olur cnku serdar var deli gbi asik
yaklaşık bir saat önce.

Facebook ve Twitterda dizi fenomenlerinin yorumlarına bakılacak olursa, hayranlar Celil'in üzerinde çelik yelek olduğuna inanıyor. Bakalım 129.bölüm'de Celil ölecek mi? 

ŞEFKAT TEPE 128.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Şefkat Tepe'nin yeni bölümünün her anı heyecan doluydu. 128.bölümde Suriye’nin Rajova bölgesinde savama ajanları ve örgütün iş birliğiyle yakalanan Sungurlar ve silah araştırma komisyonu üyeleri, zor anlar yaşar. Örgüt, Yasemin teğmen ile Aslı ve Havin’i, savama ajanları, devrim muhafızları ve şebbihalara satılmak üzere kadın pazarına çıkarır. Serdar ise Cemal tarafından organları Türkiye’nin düşmanlarına dağıtılmak üzere ameliyata alınır. Sungurlar her yandan darbe alırken bu kötü gidişin önüne nasıl geçilecek? Celil’in akıbeti ne olacak? Şahin’i akıl hastanesinde neler bekliyor? Sungurlar tekrar bir araya gelebilecekler mi?

Şefkat Tepe 127.Bölüm fragmanı

Şefkat Tepe 126.bölüm fragmanı izle


YORUMLAR