Şefkat Tepe 126. Bölüm Fragmanı 16 kasım cumartesi, İZLE, Sungurlar cezayı kesti

Şefkat Tepe bu hafta yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Yeni bölüm Fragmanı 16 kasım 2013, Full Hd izle ve kamera arkası resimleri

STV ekranlarının sevilen dizisi Şefkat Tepe bu haftada ekranlara bomba gibi bir bölüm ile gelmeye hazırlanıyor. Şefkat Tepe 126. BÖLÜM  izle, 16 Kasım Cuamartesi 2013, Şefkat Tepe canlı izle, Şefkat Tepe online izle, Şefkat Tepe hd izle, Şefkat Tepe full izle, Şefkat Tepe full hd izle, Şefkat Tepe tek parça izle, Şefkat Tepe tek part izle, Şefkat Tepe donmadan izle, Şefkat Tepe indirmeden izle, Şefkat Tepe seyret, Şefkat Tepe canlı seyret, Şefkat Tepe online seyret, Şefkat Tepe hd seyret, Şefkat Tepe full seyret, Şefkat Tepe full hd seyret, Şefkat Tepe tek part seyret, Şefkat Tepe donmadan seyret, Şefkat Tepe indirmeden seyret.

Konu:Güneydoğu nun zorlukları.
Oyuncular:Mert Kılıç(Serdar Üsteğmen,Ertuğrul Şakar (Kordon Celil), Mehmet Korhan Fırat(Şahin), Merve Akaydın(Aslı), Bora Karakul(Doktor)

 

 Samanyolu TV ekranlarının değişmeyen dizisi olan Şefkat Tepe sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Şefkat Tepe 126. bölüm fragmanı yayınlandı mı? izle. Şefkat tepe son bölüm fragmanı izle ayrıntılar ve fragman. 16 Kasım Cumartesi günü seyircisinin karşısına çıkacak olan sevilen dizinin geçen hafta yayınlanan bölümü heyecan içinde geçmişti. Şefkat Tepe bu haftada seyircisinin ekran başına kitleyecek gibi.

125. Bölüm Konusu:

Şefkat Tepe 125. bölüm 9 Kasım Cumartesi günü Samanyolu TV.. Şefkat Tepe yeni bölümde bombalar patlıyor ve Ekip ölümden kıl payı kurtuluyor. 
 

Şefkat Tepe 126. Bölüm fragmanı izle.. 16 Kasım Cumartesi izle 

Kordon Tekrar Diziye Döndü !

 Samanyolu'nun en popüler dizisi Şefkat tepe 124. bölümüyle kasıp kavurdu. Askerlerin yaşadığı amansız mücadeleyi gözler önüne seren dizinin internette de milyonları bulan ziyaretçisi bulunuyor.


TRENE BAĞLANAN BOMBA PATLADI MI?

Şefkat Tepe 126. bölüm fragmanını sitemizden bulabilirsiniz. peki ama dizisinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde ve dün gece yayınlanan bölümlerinde neler oldu? Sungurlar'a ne oldu, zaman ayarlı bomba patladı mı? Cemal hangi şantajlarda bulundu? Etrafta gezinip fotoğraflar çeken gizemli kişi kimdir? 

ÖRGÜT HAVİN'DEN NE İSTİYOR?

Herkes her yerde Serdar’ı ararken onu ölümden kurtaran Havin'in amacı nedir? Örgütün büyük oyununa alet edilen kız Havin mi?. Diğer yandan Celil oğlunu bulmak için iz sürer. Aslı ve Şahin arasında yaşanan gerginlik ise Aslı’nın mayına basmasıyla farklı bir boyut kazanır.

Kaynak: gazetea24.com


YORUMLAR