Şefkat Tepe 122.bölüm fragmanı 19 Ekim Cumartesi izle, Kordon Celil geri döndü!..

122.Bölüm fragmanı yayınlandı,19 ekim Cumartesi Samanyolu Tv, STV'nin sevilen dizisi Şefkat Tepe'nin kamera arkası fotoğrafları

Bu hafta 119. bölümü yayınlanacak olan Şefkat Tepe'nin 122. bölümü 19 Ekim'de yayınlanacak.

Şefkat Tepe 122. bölümün yayınlanmasına az kaldı. Şefkat Tepe dizisinin 122. yeni bölümünü sabırsızlıkla bekliyorsanız 122. Bölüm fragmanını kaçırmayın. Serdar Komutan ile askerlerinin terör ile olan mücadelesini anlatmaya devam eden Şefkat Tepe'nin yeni bölümünde yine seyircileri, heyecanlı sahneler bekliyor.

Şefkat Tepe 122. bölüm 1.Fragman - TIKLA İZLE

Şefkat Tepe dizisinin 122. bölümü 19 ekim Cumartesi yani bu akşam saat 19:50'de Samanyolu TV ekranında takipçileri ile buluşacak.Şefkat Tepe yeni bölümde olacaklara dair fikir edinmek isteyenler için Şefkat Tepe 122. bölüm fragmanı burada… Ayrıca Şefkat Tepe dizisini internetten izlemek istenler için canlı dizi izleme bağlantısını da aşağıda paylaştık...

 STV, Şefkat Tepe dizisinde efekt koymayı unuttu - TIKLA İZLE

 

Şefkat Tepe İzle (122. Bölüm, Samanyolu TV Saat 19:50 Canlı Yayın)

Şefkat Tepe Şefkat Tepe yeni bölümü ile yine soluksuz heyecana devam ediyor. Şefkat Tepe artık Güneydoğu'daki yaşananlardan ziyade Suriye'yi konu aldı.  ile 19 ekim Cumartesi akşamı Samanyolu Tv'de.

Şefkat Tepe - 122.Bölüm izle  Yasemin ve Arda komutasındaki tim, Suriye’ye geçerek Şahin’i kurtarmaya girer. Ancak Demir’in ihbarıyla tim tuzağa düşer ve on şehit verir. Diğer yanda Yasemin ve Arda rehin düşmüştür.

Demir, timde kızının ve damadının da olduğunu öğrenince iş birliğine gitmesi için General’e baskı yapar. General ise, Serdar’ı çağırarak operasyonda görev almasını ister. Serdar, can düşmanı Demir’le birlikte sınır ötesi operasyona katılacaktır ve Demir’in onunla ilgili hiç de hoş planları yoktur.

Şefkat Tepe yeni sezona 122. bölümü gümbür gümbür girdi. Samanyolu TV 19 ekim'de yayınlanacak 122. bölüm öncesi Şefkat Tepe fanatikleri için özel bir fragman paylaştı. Şefkat Tepe özel fragmanı haberimizden izleyebilirsiniz.  Şefkat Tepe yeni sezon başladı.Terörü tüm detayları ile işleyen Şefkat Tepe dizisi yeni sezonda da bol aksiyonu ve heyecanı ile seyircileri ekran başına toplayacağa benziyor.Baş rollerinde Mert Kılıç ve Ertuğrul Şakar'ın yer aldığı Şefkat Tepe dizisinde Sungurlu timi göreve dönüyor.Samanyolu TV, Şefkat Tepe'nin yeni sezonu için izleyicilere özel bir fragman da sundu.Şefkat Tepeözel fragmanını paylaştığımız bağlantıdan izleyebilirsiniz.Şefkat Tepeyeni bölüm 19 ekim'de saat 19:55'de ekrana gelecek. 

ŞEFKAT TEPE TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZYORUMLAR