ŞEFKAT TEPE 118. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA, ŞEFKAT TEPE YENİ SEZON 118. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Şefkat Tepe İzle Son Bölüm, Şefkat Tepe İzle Yeni Bölüm, Şefkat Tepe İzle Canlı, Şefkat Tepe İzle 2013, Şefkat Tepe İzle Full, Şefkat Tepe İzle 108, Şefkat Tepe Son Bölüm İzle

Şefkat Tepe yeni sezona 118. bölümü ile başladı. Seyircileri yenis sezonda Heyecanlı bir giriş ile karşılayan Şefkat Tepe 118. bölümü ile izleyicileri ekrana kitledi. Şefkat Tepe 118. bölüm yakında internetten de izlenebilecek.

YENİ SEZONDA ROJAVA AÇILIMI
Şefkat Tepe'nin y eni bölümü resmi kanalından paylaşıldığı anda Şefkat Tepe 118. bölüme gazetea24.com'dan erişebilirsiniz. Şefkat Tepe dün akşam yani 2 Eylül Pazartesi Samanyolu TV'de ekrana geldi. İşte 118. bölüm fragmanı...

Samanyolu ekranlarında yayınlanan Şefkat Tepe dizisi yeni sezona yeni fragmanla merhaba dedi. Kurtlar Vadisi tadındaki dizide Suriye'nin kuzeyinde yaşananlar ve PKK'nın yeni stratejisinin ele alındığı dizi çok konuşulacağa benziyor.

Şefkat Tepe Kamera Arkası Fotoğrafları... Şefkat Tepe tek link, Şefkat Tepe Tek Parça, Şefkat Tepe Full, Şefkat Tepe izle, seyret, Şefkat Tepe 114. Bölüm izle,  8 Haziran 2013, yeni bölüm izle, Samanyolu TV, 22 haziran 2013, cumartesi, şefkat tepe 118.bölüm izle,şefkat tepe yeni bölüm izle,şefkat tepe son bölüm izle,şefkat tepe samanyolu tv izle,şefkat tepe,izle,şefkat tepe hd izle,şefkat tepe 118.bölüm

KURTLAR VADİSİ'NİN TAHTINI SALLAYACAK
Çekim tekniği ve başarılı cast yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Şefkat Tepe, Polat Alemdar'ı sollayacağa benziyor. Samanyolu TV ekranlarında yayınlanan dizide, çoğu içeride ve masa başı diyaloglarla geçen Kurtlar Vadisi dizisinin tahtını sallayacak sahneler var.

Yeni fragmanda yeni bölümün ip uçları var. Suriye'nin kuzeyinde görevli bir askeri istihbarat görevlisinin komutanıyla yaşadığı son diyaloglar diziye damga vuracak.

Şefkat Tepe 117.Bölüm'de neler yaşanmıştı?

Konsolos, Şahin"in örgüt içindeki konumunu sorgularken Naza"ya da onu takip etmesini söyler. Diğer yandan General, kendisini ziyaret eden birinin hemen ardından şehit edilince ortalık yine karışır.

Türk-Kürt çatışmasını önlemek için bir köye giden Sungurlar ise oyuna getirilerek yargıya sevk edilirler. Üstelik Konsolos"un ölümü de üstlerine kalır.

 Büyük bir oyuna getirilen Sungurlar ifşa olur ve haklarındaki soruşturma neticelenene dek tim dağıtılır. Üniforma ve silahlarını teslim eden Sungurlar, mücadelelerine sivil olarak devam etme kararı alır. Zira ülkede iç savaş çıkarmak isteyen bazı güçler düğmeye basar. Hedefte ise ilk olarak Türk-Kürt mücadelesi vardır ve Serdar da timin tüm sorumluluğunu alarak, bir operasyon başlatır.

Stv bu sefer Şefkat Tepe dizisinde efekt koymayı unuttu - TIKLA İZLE

ŞEFKAT TEPE GENEL KONU:

 Terör olaylarının tavan yaptığı 1997 yılında yurdun dört bir yanındaki ailelere her gün acı haberler ulaşmaktadır. Gözyaşı her gün farklı bir evden ama aynı gerekçeyle akmaktadır. Askerler şehit olurken bölge halkı da terörden ciddi zararlar görmektedir. Evler yakılmakta, insanlar terör ya da devlet yanlısı diye sınıflandırılmakta küçük çocukları zorla dağa çıkarılmaktadır. Bölgede büyüyen Serdar , Kara Harp Okulu"nun son sınıfındayken acı bir haber ile yıkılır. Köy teröristlerce basılmıştır ve hemen hemen tüm köylüler öldürülmüştür. Ölenler içinde Serdar Üstteğmen"in annesi, babası, amcası da vardır. Kız kardeşi ve sevdiği kız ise kayıptır. Üsteğmen Serdar okuldan birincilikle mezun olur. Artık hayatta tek başınadır. Üsteğmen Serdar büyüdüğü köye tayin olur ve macera başlar.

Şefkat Tepeyeni sezon dün akşam Samanyolu TV kanalında yeniden izleyicilerle buluştu. Şefkat Tepe 118. bölüm fragmanını burudan izleyebilirsiniz. Terörü konu edinenŞefkat Tepedizisi yeni sezonda da bol aksiyonu ve heyecanı ile Serdar Komutan ve askerlerinin hikayesini sürdürecek. Baş rollerinde Mert Kılıç ve Ertuğrul Şakar'ın yer aldığıŞefkat TepedizisindeSungurlu timi de böylece göreve dönüyor.Şefkat Tepe'nin 118. bölümüne de yakında gene buradan haberler.com'dan erişebilirsiniz. Şefkat tepe son bölümün internet yayınından önce Şefkat Tepe yeni sezon 118. bölümün fragmanıizleyebilirsini.


YORUMLAR