Şefkat Tepe 117.Bölüm izle.. Şefkat Tepe yeni bölüm izle.. Şefkat Tepe son bölüm HD izle.. Şefkat Tepe yeni bölüm izle. Samanyolu izle..Sezon finali izle..

Şefkat Tepe tek link, Şefkat Tepe Tek Parça, Şefkat Tepe Full, Şefkat Tepe izle, seyret, Şefkat Tepe 114. Bölüm izle, 8 Haziran 2013, yeni bölüm izle, Samanyolu TV, 22 haziran 2013

 ŞEFKAT TEPE FİNAL YAPIYOR!..

29 Haziran Cumartesi - 117.BÖLÜM - SEZON FİNALİ

Şefkat Tepe heyecanı devam ediyor... Şefkat Tepe 117.bölüm ile ekranlara geliyor. Şefkat Tepe 117.bölüm için ekran başında.

Şefkat Tepe Kamera Arkası Fotoğrafları... Şefkat Tepe tek link, Şefkat Tepe Tek Parça, Şefkat Tepe Full, Şefkat Tepe izle, seyret, Şefkat Tepe 114. Bölüm izle,  8 Haziran 2013, yeni bölüm izle, Samanyolu TV, 22 haziran 2013, cumartesi, şefkat tepe 116.bölüm izle,şefkat tepe yeni bölüm izle,şefkat tepe son bölüm izle,şefkat tepe samanyolu tv izle,şefkat tepe,izle,şefkat tepe hd izle,şefkat tepe 116.bölüm

Şefkat Tepe 117.Bölüm'de; Konsolos, Şahin"in örgüt içindeki konumunu sorgularken Naza"ya da onu takip etmesini söyler. Diğer yandan General, kendisini ziyaret eden birinin hemen ardından şehit edilince ortalık yine karışır.

Türk-Kürt çatışmasını önlemek için bir köye giden Sungurlar ise oyuna getirilerek yargıya sevk edilirler. Üstelik Konsolos"un ölümü de üstlerine kalır.

Şefkat Tepe 116.Bölüm'de neler yaşanmıştı?

 Büyük bir oyuna getirilen Sungurlar ifşa olur ve haklarındaki soruşturma neticelenene dek tim dağıtılır. Üniforma ve silahlarını teslim eden Sungurlar, mücadelelerine sivil olarak devam etme kararı alır. Zira ülkede iç savaş çıkarmak isteyen bazı güçler düğmeye basar. Hedefte ise ilk olarak Türk-Kürt mücadelesi vardır ve Serdar da timin tüm sorumluluğunu alarak, bir operasyon başlatır.

Stv bu sefer Şefkat Tepe dizisinde efekt koymayı unuttu - TIKLA İZLE

ŞEFKAT TEPE GENEL KONU:

Terör olaylarının tavan yaptığı 1997 yılında yurdun dört bir yanındaki ailelere her gün acı haberler ulaşmaktadır. Gözyaşı her gün farklı bir evden ama aynı gerekçeyle akmaktadır. Askerler şehit olurken bölge halkı da terörden ciddi zararlar görmektedir. Evler yakılmakta, insanlar terör ya da devlet yanlısı diye sınıflandırılmakta küçük çocukları zorla dağa çıkarılmaktadır. Bölgede büyüyen Serdar , Kara Harp Okulu"nun son sınıfındayken acı bir haber ile yıkılır. Köy teröristlerce basılmıştır ve hemen hemen tüm köylüler öldürülmüştür. Ölenler içinde Serdar Üstteğmen"in annesi, babası, amcası da vardır. Kız kardeşi ve sevdiği kız ise kayıptır. Üsteğmen Serdar okuldan birincilikle mezun olur. Artık hayatta tek başınadır. Üsteğmen Serdar büyüdüğü köye tayin olur ve macera başlar.

 

 


YORUMLAR