Şefkat Tepe 114.Bölüm fragmanı izle.. Şefkat Tepe, heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle gerçek bir ekran fenomeni... 8 Haziran Cumartesi

Hayranları Şefkat tepesi 114.bölümü merakla bekliyorken tanıtım fragmanı web sayfamızda.. Şefkat Tepe yeni 113.bölümü ile 8 Haziran 2013 cuma akşamı kaldığı yerden devam edecek..

Şefkat Tepe Genel Konusu: Hikaye terör olaylarının tavan yaptığı 1997'de Güney Doğu'da geçiyor. Askerler şehit edilirlerken, bölge halkı da terörden ciddi zararlar görmekte, insanlar terör yanlısı ve devlet yanlısı olarak sınıflandırılmaktalar, evler yakılmakta, devlet yanlısı olanlar teröristler tarafından aileleri ile birlikte öldürülmekte, çocukları dağa çıkarılmaktalardır. Bölgede yaşayan bir çocuk kazandığı Kara Harp Okulu'na giderken, geride kalan ailesi teröristler tarafından vahşice katledilir.

Samanyolu TV kanalının kahraman yuvası şefkat tepede devam ediyor.  Aydınlık bir ülke için mücadele etmeye kararlı Sungurlar Timi... Şefkât Tepe, yeni sezonda yeni bölümüyle ekrana geliyor... Samanyolu tv ekranında yayınlanan Şefkat Tepe her cuma akşamına damga vurmaya devam ediyor. 

 

Samanyolunun sevilen dizilerinden olan Şefkat Tepede KİT’in başına geçmek isteyen Şahin, yaptığı entrikalarla kendisine rakip olabilecek herkesi öldürtür. 8 Haziran Şefkat Tepe Özetinde: Sungurlar ise yaptıkları operasyonla Naza’nın oğlu Volkan’ı kurtarsa da, Aslı’yı rehin alan örgütün takas teklifine boyun eğmek zorunda kalır.

Diğer yanda Savama’nın kadın ajanları, hükümetin kilit noktalarında görev yapan bürokratlara şantaj yaparak onları amaçları doğrultusunda kullanır. 8 Haziran Şefkat Tepe Savcılıktan kaçan Naza’yı ise bir sürpriz beklemektedir; Naza bundan sonra Şahin’le çalışacaktır.

 

 

 

Şefkât Tepe nefes nefese bir bölümle ekrana geliyor.

 Amerikan filmlerine taş çıkaracak bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanan Şefkat Tepe'nin 114. Bölüm Fragmanı yayınlandığında sitemize eklenecektir.


fragmani.flv&image=http://www.gazetea24.com/vGaleri/bBuyuk/Yeni-bolum-fragmanijpeg.jpeg&autostart=true&backcolor=000000&frontcolor=FFFFFF&screencolor=000000" wmode="transparent">

Şefkat Tepe Son bölümde ne olduı 

Sungurlar Timin'i, KİT ve Savunma ajanlarının saldhazırlığında olduğunu öğrenince sınır ötesine geçerler.

Ancak Aslı, Şahin'in öldüğüne asla inanamaz ve bu da Tim'in başını oldukça ağrıtacağa benziyor.

Yaşanan olaylar neticesinde Celil ve Serdar ne gibi bir yol haritası çizeceğini  seyrederek hep birlikte seyredeceğiz.

Stv bu sefer Şefkat Tepe dizisinde efekt koymayı unuttu - TIKLA İZLE

ŞEFKAT TEPE HAKKINDAKİ TWITTER YORUMLARINDAN BAZILARI

şeker kız ‏@5858_kz 
valla şefkat tepe yi çok seeviom yaaaaaaaaaaaaaaaa

 Halmuh Zeyt ‏@Halmuhzeyt 
TBMM, Terörle Mücadele'nin Sakarya Fırat ve Şefkat Tepe tarafından yürütülmesi hakkındaki Kanun teklifini görüşmek üzere olağanüstü toplandı

YaAbe ‏@YaAbem 
Gugila sefkat yazdim sefkat tepe cikti

il postino ‏@iIpostino
Seediq Bale'yi izledikten sonra Türk sineması, Tayvan sinemasının yanında Şefkat Tepe gibi kaldı...

live your life ‏@gossipgirl347
cumartesi günleri 3 dizim var ve ben hangisine yetişeceğimi bilmiyorum
survıvor,yağmurdan kaçarken ve tabiki şefkat tepe

 Aziz Sümer ‏@Asumer1903
Bu Sefkat Tepe deki Naza da tas gibi bi hatuna benziyo ama oruncek adam gibi kapamis yuzu faydalanamiyoruz.

Kardeşlik Güzeldir ‏@Kader24952626
Hayır sulhtadır ama sulh şefkat tepe dizisiyle gelmez. Bu düşmanın öfke, kin, intikam hislerini kamçılar.


YORUMLAR