Şefkat Tepe 101. Bölüm Fragmanı 9 Mart Cumartesi - İZLE, Poyraz Timi görev başında!

şefkat tepe ,100.bölüm, 101.bölüm, 3 mart cumartesi 2013, 9 mart cumartesi, yeni bölüm, fragman, izle, stv ,asker, komutan, dizi ,serdar ,komutan, leyla ,fotoğraflar

  Samanyolu Tv ekranlarının sevilen dizisi Şevkat Tepe 101. Bölümü ile 3 Mart 2013 Cumartesi akşamı Samanyolu Tv kanalında sizlerle olacak.
Şevkat Tepe 101. Bölümü ile 3 Mart Cumartesi günü Samanyolu Tv kanalında kaldığı yerden devam edecek. Şevkat Tepe 101. Bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz. Şevkat Tepe 101. Bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden  izleyebilirsiniz.

 Şefkat Tepe Genel Konusu: Hikaye terör olaylarının tavan yaptığı 1997'de Güney Doğu'da geçiyor. Askerler şehit edilirlerken, bölge halkı da terörden ciddi zararlar görmekte, insanlar terör yanlısı ve devlet yanlısı olarak sınıflandırılmaktalar, evler yakılmakta, devlet yanlısı olanlar teröristler tarafından aileleri ile birlikte öldürülmekte, çocukları dağa çıkarılmaktalardır. Bölgede yaşayan bir çocuk kazandığı Kara Harp Okulu'na giderken, geride kalan ailesi teröristler tarafından vahşice katledilir.

Serdar Komutan ve askerlerinin destansı hikayesi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Terörün çirkin yüzünün tüm şiddetiyle yaşandığı yıllarda, Güneydoğu halkı için huzurlu günler oldukça uzakta gibi görünmektedir. Fakat kirli oyunlarıyla insanları kullanan terör örgütünün hesaba katmadığı bir şey vardır: Sungurlar Timi. Şefkat Tepe, heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle gerçek bir ekran fenomeni.

Şevkat Tepe 101. Bölüm Fragmanı yayınladığında buradan izleyebilirsiniz.

 Şevkat Tepe 100. Bölüm Fragmanı


YORUMLAR