Şefkat Tepe - 119. Bölüm HD Dizi İzle (Tamamı Full Tek Parça Küre TV)

Şefkat Tepe - 119. Bölüm HD Dizi İzle (Tamamı Full Tek Parça Küre TV) Yasemin ve Arda Komutasındaki Tim, Suriye ye geçerek Şahin'i kurtarmaya çalışıyor. Nefes kesen 119. bölümü Küre Tv ile eş zamanlı olarak sit

Şefkat Tepe 119. bölümün yayınlanmasınaaz kaldı. Şefkat Tepe dizisinin 119. yeni bölümünü sabırsızlıkla bekliyorsanız 119. Bölüm fragmanını kaçırmayın. Serdar Komutan ile askerlerinin terör ile olan mücadelesini anlatmaya devam eden Şefkat Tepe'nin yeni bölümünde yine seyircileri, heyecanlı sahneler bekliyor.

Şefkat Tepe dizisinin 119. bölümü 28 Eylül Cumartesi yani bu akşam saat 19:50'de Samanyolu TV ekranında takipçileri ile buluşacak.Şefkat Tepe yeni bölümde olacaklara dair fikir edinmek isteyenler için Şefkat Tepe 119. bölüm fragmanı burada… Ayrıca Şefkat Tepe dizisini internetten izlemek istenler için canlı dizi izleme bağlantısını da aşağıda paylaştık...

Şefkat Tepe İzle (119. Bölüm, Samanyolu TV Saat 19:50 Canlı Yayın)

Şefkat Tepe Şefkat Tepe yeni bölümü ile yine soluksuz heyecana devam ediyor. Şefkat Tepe artık Güneydoğu'daki yaşananlardan ziyade Suriye'yi konu aldı.  ile 28 Eylül Cumartesi akşamı Samanyolu Tv'de.

Şefkat Tepe - 119.Bölüm izle  Yasemin ve Arda komutasındaki tim, Suriye’ye geçerek Şahin’i kurtarmaya girer. Ancak Demir’in ihbarıyla tim tuzağa düşer ve on şehit verir. Diğer yanda Yasemin ve Arda rehin düşmüştür.

Demir, timde kızının ve damadının da olduğunu öğrenince iş birliğine gitmesi için General’e baskı yapar. General ise, Serdar’ı çağırarak operasyonda görev almasını ister. Serdar, can düşmanı Demir’le birlikte sınır ötesi operasyona katılacaktır ve Demir’in onunla ilgili hiç de hoş planları yoktur.

Şefkat Tepe yeni sezona 119. bölümü gümbür gümbür girdi. Samanyolu TV 28 Eylül'de yayınlanacak 119. bölüm öncesi Şefkat Tepe fanatikleri için özel bir fragman paylaştı. Şefkat Tepe özel fragmanı haberimizden izleyebilirsiniz.  Şefkat Tepe yeni sezon başladı.Terörü tüm detayları ile işleyen Şefkat Tepe dizisi yeni sezonda da bol aksiyonu ve heyecanı ile seyircileri ekran başına toplayacağa benziyor.Baş rollerinde Mert Kılıç ve Ertuğrul Şakar'ın yer aldığı Şefkat Tepe dizisinde Sungurlu timi göreve dönüyor.Samanyolu TV, Şefkat Tepe'nin yeni sezonu için izleyicilere özel bir fragman da sundu.Şefkat Tepeözel fragmanını paylaştığımız bağlantıdan izleyebilirsiniz.Şefkat Tepeyeni bölüm 28 Eylül'de saat 19:55'de ekrana gelecek. 


YORUMLAR