Seda Sayan son bölüm izle - 15.01.2013

Seda Sayan izle, Seda Sayan 15 Ocak izle, Seda Sayan hd izle, Seda Sayan'dan yeni program izle,Seda Sayan izle, Seda Sayan 15 Ocak izle - Kaynana Gelin Sedaya Gelin!

       Ekranların sevilen yüzü Seda Sayan ' Kaynana Gelin Seda'ya Gelin' programıyla ekranlara tekrar döndü... Seda Sayan'ın yeni programını izlemek için tıklayınız.

 Kanal D’nin sunuculuğunu Seda Sayan’ın yaptığı yeni programı “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin”in bu bölümünde, hem çok gergin hem de çok heyecanlı anlar yaşanacak.

Bu bölümde; "Aynı evde yaşasaydık oğlumun ezilmesine dayanamazdım” diyen anne, oğlunu kılıbık olmakla suçlarken, gelini de kaynanasını bencil ve takıntılı olmakla suçladı. Mücadelenin oynanan oyunlara da yansıyacağı bu bölümde, “Eller Yukarı” adlı oyunla hem güçlerini inatlarını yarıştıran gelin ve kaynanalar, dayanıklıklarıyla izleyen herkesi çok şaşırtacak.

Gelinler ve kaynanaların kozlarını paylaştığı, damatların anneleri ve eşleri arasında kalıp ter döktükleri “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin” programı hafta içi her gün saat 12.15’te Kanal D’de.

SEDA SAYAN 15 OCAK 2014 İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SEDA SAYAN CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ - 15 OCAK 2014

SEDA SAYAN'A REKOR ÜCRET!

Bugüne kadar yaptığı sabah kuşağı programlarıyla reytinglerde üst sırada yer alan ve kadınların vazgeçilmezi olan Seda Sayan, yeni bir yarışma formatıyla kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

GELİN VE KAYNANA YARIŞTIRACAK

Yıllarca ‘MediaCat’ ve ‘IPsos KMG’ işbirliğiyle gerçekleştirilen anketlerde ‘En güvenilir ünlü’ unvanına sahip olan Sayan. Bu kez ekranda gelin ve kaynanaları yarıştıracak. Öğlen kuşağında ekrana gelecek yarışma aralık ayının ortalarında seyirciyle buluşacak. Ünlü isimlerin, şarkıların, türkülerin olmayacağı programın yönetmenliğini ise Seda Sayan’ın yıllardır birlikte çalıştığı, “Dostum” dediği Ayşe Ersayın yapacak.

REKOR ÜCRETLE DÖNÜYOR 

Format üzerinde son çalışmaların sürdüğü programın ismi ise henüz belli değil. Sayan’ın program için çok heyecanlı olduğu, ekibiyle çok sıkı bir şekilde çalıştığı ve dekordan çalışanlara kadar her detayla yakından ilgilendiği söyleniyor. Sekiz yıl program yaptığı Kanal D’den ayrıldığı dönem ayda 500 bin lira aldığı konuşulan Sayan’ın 600 bin lira ücretle, sözleşmeye imza atarak eski yuvasına döndüğü konuşuluyor.

Oğulcan ve Aslışah beraber- FOTO GALERİ

Seda Sayan'dan şaşırtan pozlar- FOTO GALERİ

 


YORUMLAR