Seda Sayan izle - 10 Şubat 2014 ( CANLI YAYIN )

Seda Sayan izle - 10Şubat 2014 Gelin ile kaynana programda birbirine girdi! seda sayan izle, seda sayan canlı izle, seda sayan tek parça izle

          Ekranların sevilen yüzü Seda Sayan ' Kaynana Gelin Seda'ya Gelin' programıyla ekranlara tekrar döndü... Seda Sayan'ın yeni programını izlemek için tıklayınız.

 Kanal D’nin sunuculuğunu Seda Sayan’ın yaptığı yeni programı “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin”in bu bölümünde, hem çok gergin hem de çok heyecanlı anlar yaşanacak.

Bu bölümde; "Aynı evde yaşasaydık oğlumun ezilmesine dayanamazdım” diyen anne, oğlunu kılıbık olmakla suçlarken, gelini de kaynanasını bencil ve takıntılı olmakla suçladı. Mücadelenin oynanan oyunlara da yansıyacağı bu bölümde, “Eller Yukarı” adlı oyunla hem güçlerini inatlarını yarıştıran gelin ve kaynanalar, dayanıklıklarıyla izleyen herkesi çok şaşırtacak.

Gelinler ve kaynanaların kozlarını paylaştığı, damatların anneleri ve eşleri arasında kalıp ter döktükleri “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin” programı hafta içi her gün saat 12.20’te Kanal D’de.

SEDA SAYAN 10 Şubat 2014 İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SEDA SAYAN CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ - 10 Şubat 2014

SOSYAL MEDYADAN TANIŞTI SEDA SAYAN'IN MENEJERLİĞİNİ KAPTI!

Gaziantep'te terzilik yaparak geçimini sağlayan Erkan Çelik,sosyal medya aracılığıyla Seda Seyan'a ulaştı.

Yıllarca Stelyo Pipis'le çalışan Seda Sayan ünlü menejeriyle yollarını ayırarak erkek arkadaşı Erkan Çelik'i eski menejerinin yerine getirdi.ERCO müzik şirketini kuran Erkan Çelik, Seda Sayan'ın bütün işlerini bu müzik şirketi üzerinden halledecek.
ERCO Müzik’in bir diğer ortağının ise Sayan'ın eniştesi Coşkun Yıldız olduğu iddia ediliyor. Eski terzi yeni menajer, Sayan'ın işlerinden belli bir oranda yüzde alacak.

RTÜK programa ceza yağdırdı!

Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı ''Kaynana Gelin Seda'ya Gelin'' adlı yarışma programında yapılan reklamlar RTÜK toplantısında değerlendirildi. Toplantı sonucunda hazırlanan raporda şu tespitler yer aldı:
''Kanal D yayın kuruluşunun rapora konu olan yayının ürün yerleştirme kapsamında değerlendirilmesi düşünülmüştür. Bu çerçevede yapılan değerlendirme sonucunda ürünlere aşırı vurgu yapıldığı bu nedenle bu nedenle 6112 sayılı kanunun 13. maddesinin 3. fıkrasında belirtilen 'Ürün yerleştirmenin medya hizmet sağlayıcısının editoryal bağımsızlığını ve sorumluluğunu etkilemesine izin verilmez. Ürün yerleştirmede ürün ve hizmetlerin satın alınması ve kiralanması doğrudan teşvik edilemez ve ürüne aşırı vurgu yapılamaz. İzleyenler program başında sonunda ve reklam arası sonrasında program başladığında ürün yerleştirmenin varlığı hakkında bilgilendirilir' hükmünü ihlal ettiği kanaatine varılmıştır.''

Raporda yarışmanın yayımlandığı Kanal D'ye yaklaşık 650 bin lira para cezası kesilmesinin karara bağlandığı kaydedildi. Karara RTÜK'ün CHP kontenjanından seçilen üyesi Ali Öztunç ile MHP kontenjanından seçilen üyesi Esat Çıplak muhalefet oyu kullandı. Ancak karar 2 ye karşı 5 oyla kabul edildi.

Oğulcan ve Aslışah beraber- FOTO GALERİ

Seda Sayan'dan şaşırtan pozlar- FOTO GALERİ

 Seda Sayan piston aşağı indi dedi ama beceremedi...

 

 


YORUMLAR