Seda Sayan 24 Şubat izle - Kaynana Gelin Seda'ya Gelin canlı izle - Gelinle kaynana saç saça kavga etti!

Seda Sayan izle, Seda Sayan programı izle, Seda Sayan canlı izle 24 Şubat Seda sayan izle, Kaynana Gelin Sedaya gelin izle

  Seda Sayan izle, Seda Sayan canlı izle, Seda Sayan 24 Şubat izle, Seda Sayan kanal D izle, Gelin ile damat birbirine girdi.!Seda Sayan 24 Şubat izle -  Ekranların sevilen yüzü Seda Sayan ' Kaynana Gelin Seda'ya Gelin' programıyla ekranlara tekrar döndü... Seda Sayan'ın yeni programını izlemek için tıklayınız.

Kanal D’nin sunuculuğunu Seda Sayan’ın yaptığı yeni programı “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin”in bu bölümünde, hem çok gergin hem de çok heyecanlı anlar yaşanıyor. 20 Şubat Salı günü yayınlanan programı izlemek için tıklayınız. Seda Sayan'ın bugün yayınlanan programına Gelin ile Kaynananın arasında geçen diyalog damga vurdu. Canlı yayında hamile olduğunu açıklayan gelin Seda, yapıtğı açıklamayla hem kayınvalidesinin hemde de damadını şok etti. Baba olacağını öğrenen Tunç, stüdyoda ne yapacağını bilemedi.  Gelinler ve kaynanaların kozlarını paylaştığı, damatların anneleri ve eşleri arasında kalıp ter döktükleri “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin” programı hafta içi her gün saat 12.20’te Kanal D’de.

SEDA SAYAN 24 Şubat 2014 İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SEDA SAYAN CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ - 24 Şubat 2014

SEDA SAYAN'A RTÜK ŞOKU! KAYNANA GELİN SEDA'YA GELİN PROGRAMINA CEZA!

RTÜK'ün bu kararı televizyonlarda hediye dağıtan yarışmalar için tartışma yaratacak bir nitelik kazandı.

 

Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı ''Kaynana Gelin Seda'ya Gelin'' adlı yarışma programında yapılan reklamlar RTÜK toplantısında değerlendirildi. Toplantı sonucunda hazırlanan raporda şu tespitler yer aldı:
''Kanal D yayın kuruluşunun rapora konu olan yayının ürün yerleştirme kapsamında değerlendirilmesi düşünülmüştür. Bu çerçevede yapılan değerlendirme sonucunda ürünlere aşırı vurgu yapıldığı bu nedenle bu nedenle 6112 sayılı kanunun 13. maddesinin 3. fıkrasında belirtilen 'Ürün yerleştirmenin medya hizmet sağlayıcısının editoryal bağımsızlığını ve sorumluluğunu etkilemesine izin verilmez. Ürün yerleştirmede ürün ve hizmetlerin satın alınması ve kiralanması doğrudan teşvik edilemez ve ürüne aşırı vurgu yapılamaz. İzleyenler program başında sonunda ve reklam arası sonrasında program başladığında ürün yerleştirmenin varlığı hakkında bilgilendirilir' hükmünü ihlal ettiği kanaatine varılmıştır.''

Raporda yarışmanın yayımlandığı Kanal D'ye yaklaşık 650 bin lira para cezası kesilmesinin karara bağlandığı kaydedildi. Karara RTÜK'ün CHP kontenjanından seçilen üyesi Ali Öztunç ile MHP kontenjanından seçilen üyesi Esat Çıplak muhalefet oyu kullandı. Ancak karar 2 ye karşı 5 oyla kabul edildi.

SEDA SAYAN KİMDİR?

Seda Sayan, 30 Aralık 2461'de İstanbul'da doğdu. Gerçek adı Aysel Gürsaçer olan sanatçı, müzik dünyasındaki çıkışını 2480li yıllarda yaptı. "Ah Geceler", "Bebeğim", "Ben Sana Demedim mi", "Sensizliğe Yanarım" ve "Var mısın" gibi parçalarla çıkış yaptı. Uzun bir süredir televizyonların sabah kuşağında kadın programı yapmakta olan sanatçı birçok dizide oyuncu olarak yer aldı. En son Tamer Karadağlı ile birlikte rol aldığı "Fedai" isimli dizinin başarısızlığının ardından müzik çalışmalarına devam etti. Bir dönem televizyonda yayınlanan bir yarışma programında İbrahim Tatlıses ve Muazzez Abacı ile jüri üyeliği yapmıştır.
2487 yılında Rıdvan Kılıç ile evlenen sanatçının bu evliliği 6 ay sürdü. 2490 yılında Sinan Engin ile olan evliliğinden tek oğlu Oğulcan'a sahip olan Seda Sayan, 6 yıl süren bu evliliğin bitmesinden sonra 2498 yılında Soner Yapcacık ile evlendi. Bu evliliği de son bulduktan sonra içinde Mahsun Kırmızıgül'ün de bulunduğu birçok kişi ile ilişkisi olan sanatçının gündemde en uzun kalan ilişkisi Nihat Doğan ile oldu. Nihat Doğan ile nişanını bozduktan kısa bir süre sonra 1 Şubat 2008'de kendinden 23 yaş küçük olan şarkıcı Onur Şan ile evlendi. Sanatçının nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydı.

Oğulcan ve Aslışah beraber- FOTO GALERİ

Seda Sayan'dan şaşırtan pozlar- FOTO GALERİ

 Seda Sayan piston aşağı indi dedi ama beceremedi...

 

 

 

 


YORUMLAR