Sayısal Loto çekiliş sonuçları 11 Ocak 2013, Çıkan rakamlar burada!

Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçlarını öğren,Sayısal Loto devretti mi? Sayısal Loto çekiliş sonuçları,Milli Piyango İdaresi 11 Ocak 2013. 843. hafta sayısal loto sonuçları öğren

     Sayısal Loto sonuçları açıklandı. 5 Ocak 2013 çekilişinde kazandıran numaralar

 • 17
 •        
 • 23
 •        
 • 35
 •        
 • 39
 •        
 • 40
 •        
 • 48    

Sayısal Loto Sonuçları 05 Ocak 2013 - Sayısal loto millipiyango.gov.tr sonuçlar için tıklayın 05.01.2013 Sayısal Loto Sonuçları. Sayısal loto millipiyango.gov.tr sonuçlar için tıklayın gazetea24.com olarak Sayısal Loto sonuçları 'nı takipçilerimize duyuruyoruz.Bu hafta 05 Ocak 2013 cumartesi günkü sayısal loto sonuçları sitemizde olacak..


Video Galerileri:

O SES TÜRKİYE'DE ORTALIK KARIŞTI 

HOLLANDA'NIN YENİ YOLLARI GÖZ KAMAŞTIRACAK

KARTALIN ÇOCUĞU KAÇIRMA GİRİŞİMİ MONTAJ ÇIKTI !

KARISINI YATAKTA BÖYLE YAKALADI

Fotoğraf Galerileri:

 2012'İN EN ÇOK TIKLANAN HABERLERİ 

YURT GENELİNDEN KAR MANZARALARI

TARİHE IŞIK TUTAN GÖRÜNTÜLERİ

MÜKEMMEL ZAMANLAMA İLE ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFLAR


  


Barcelona Espanyol 4-0 - MAÇ ÖZETİ İÇİN TIKLAYIN

Real Madrid 4-3 Real Sociedad - MAÇ ÖZETİ İÇİN TIKLAYIN

Beşiktaş 0-2 Vfl Wolfsburg - MAÇ ÖZETİ İÇİN TIKLAYIN
Sayısal Loto'nun buu haftaki kazandıran numaraları belli olduğunda sitemizden öğrenebilirsiniz.

Sayısal Loto 29 Aralık kazandıran numaraları!

29 aralık Milli piyango idaresi sayısal loto çekiliş sonuçlarına göre bu hafta 6 bilen kimse olmadığı için büyük ikramiye haftaya devretti. Sayısal loto çıkan numaralar ise şöyle 1, 9, 22, 29, 32 ve 35 olarak belirlendi olarak belirlendi. devreden toplam ikramiye tutarı ise: 3 milyon 97 bin 510 lira 93 kuruş TL.

29 aralık Milli piyango idaresi Sayısal loto çekiliş sonuçları bugün belli oluyor. Sayısal loto sonuçları güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

Bu hafta devir eden oyunun gelecek hafta daha fazla ilgi görmesini bekliyor olacağız şimdiden.

 

Her çarşamba günü Milli Piyango idaresi tarafından gerçekleştirilen on numara oyunun sonuçları saat 21:30 ile 22:00 arasında çekilip millipiyango.gov.tr adresinde yayınlanmakta.

Zaman zaman Şans Topu sonuçları açıklandığı andan itibaren Milli Piyango idaresinin web sitesi kilitlenmektedir. On numara oyununu oynayan binlerce kişi sonuçları öğrenebilmek için google ile arayarak on numara sonuçları nu bulmaya çalışıyor.

Şans oyunları önceki yıllarda TRT ekranlarından canlı olarak yayınlanmaktaydı fakat artık bu yayın yapılmamaktadır. Bizde gazetea24.com olarak sizin adınıza millipiyango.gov.tr adresini çekiş sırasında anlık olarak takip ederek bu sayfada duyurmaktayız.

05 Ocak 2013
Tarihli Çekiliş Sonucu

 

Sayısal Loto OYUNU NASIL OYNANIR?

İdaremizce 06.08.2002 tarihinden itibaren yeni bir on-line Sayısal Oyun daha oynatılmaya başlatılmıştır.
On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. TRT/1 kanalında canlı olarak yapılmakta olan On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler,
8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri,

10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlükçe ödenmektedir.
On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

On Numara oyununa 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.

On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.

On Numara oyunundan elde edilecek gelir, İdaremizin diğer tüm oyunlarında olduğu gibi kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır. Bunlar; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye'nin Tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ile Savunma Sanayii Destekleme Fonu'dur.

 

 


YORUMLAR