Sayısal Loto 3 Bilen ne kadar alacak?,Sayısal Loto Kaç Para Verdi,Sayısal Loto Çekildi,5 Ocak Sayısal Loto,Sayısal Loto sonuçları (loto sonuçları) 5 Ocak 2013 altı bilen var mı?

Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçlarını öğren,Sayısal Loto devretti mi? Sayısal Loto çekiliş sonuçları,Milli Piyango İdaresi 05 Ocak 2013. 843. hafta sayısal loto sonuçları öğren

   Sayısal Loto sonuçları açıklandı. 5 Ocak 2013 çekilişinde kazandıran numaralar

 • 17
 •    
 • 23
 •    
 • 35
 •    
 • 39
 •    
 • 40
 •    
 • 48    

Sayısal Loto Sonuçları 05 Ocak 2013 - Sayısal loto millipiyango.gov.tr sonuçlar için tıklayın 05.01.2013 Sayısal Loto Sonuçları. Sayısal loto millipiyango.gov.tr sonuçlar için tıklayın gazetea24.com olarak Sayısal Loto sonuçları 'nı takipçilerimize duyuruyoruz.Bu hafta 05 Ocak 2013 cumartesi günkü sayısal loto sonuçları sitemizde olacak..

Sayısal Loto'nun buu haftaki kazandıran numaraları belli olduğunda sitemizden öğrenebilirsiniz.

Sayısal Loto 29 Aralık kazandıran numaraları!

29 aralık Milli piyango idaresi sayısal loto çekiliş sonuçlarına göre bu hafta 6 bilen kimse olmadığı için büyük ikramiye haftaya devretti. Sayısal loto çıkan numaralar ise şöyle 1, 9, 22, 29, 32 ve 35 olarak belirlendi olarak belirlendi. devreden toplam ikramiye tutarı ise: 3 milyon 97 bin 510 lira 93 kuruş TL.

29 aralık Milli piyango idaresi Sayısal loto çekiliş sonuçları bugün belli oluyor. Sayısal loto sonuçları güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

Bu hafta devir eden oyunun gelecek hafta daha fazla ilgi görmesini bekliyor olacağız şimdiden.

 

Her çarşamba günü Milli Piyango idaresi tarafından gerçekleştirilen on numara oyunun sonuçları saat 21:30 ile 22:00 arasında çekilip millipiyango.gov.tr adresinde yayınlanmakta.


Zaman zaman Şans Topu sonuçları açıklandığı andan itibaren Milli Piyango idaresinin web sitesi kilitlenmektedir. On numara oyununu oynayan binlerce kişi sonuçları öğrenebilmek için google ile arayarak on numara sonuçları nu bulmaya çalışıyor.

 

05 Ocak 2013
Tarihli Çekiliş Sonucu

 

Sayısal Loto OYUNU NASIL OYNANIR?

İdaremizce 06.08.2002 tarihinden itibaren yeni bir on-line Sayısal Oyun daha oynatılmaya başlatılmıştır.
On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

 

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. TRT/1 kanalında canlı olarak yapılmakta olan On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler,
8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri,

 

On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.

On Numara oyunundan elde edilecek gelir, İdaremizin diğer tüm oyunlarında olduğu gibi kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır. Bunlar; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye'nin Tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ile Savunma Sanayii Destekleme Fonu'dur.

 

 


YORUMLAR