Sana Bir Sır Vereceğim 26. Bölüm 12 Ocak

Aylin babası Büyük Abi ile anlaşma yapar. Ailesini rahat bırakırsa Aylin Büyük Abi'nin yanında kalacaktır. Sana Bir Sır Vereceğim 26. bölüm fragmanı

Sana Bir Vereceğim dizisinde 26. bölümde neler olacak?

Bu anlaşmadan habersiz harekete geçen Tilki ve Savaş, Büyük Abi’yi köşeye kıstırmayı başarır. Savaş, Duru’nun intikamını almak için kararlıdır. Ancak Aylin, Savaş ve Tilki'yi durdurmaya çalışır. Tam bu sırada Büyük Abi'nin yaptığı oyun herkesin planlarını altüst edecektir. Mehmet çocukları kurtarmaya çalışırken Büyük Abi'nin adamları tarafından vurulur. Bunu öğrenen Esra önemli bir karar vermek zorunda kalır. Ancak bu karar ona pahalıya mal olur. Tüm bu yaşananların sonucunda Büyük Abi’nin korkunç gerçek planı artık su yüzüne çıkar. Ne yazık ki, herkesi kabullenmesi güç büyük bir acı beklemektedir...

Sana Bir Sır Vereceğim 26. bölüm izle, Sana Bir Sır Vereceğim 26. bölüm fragman FOX TV, Sana Bir Sır Vereceğim 26. bölüm yayını, Sana Bir Sır Vereceğim 26. bölüm izle, Sana Bir Sır Vereceğim 26. bölüm İZLE.

Pazar günlerinin sevilen gençlik dizisi Sana Bir Sır Vereceğim dizisi 26. bölümü ile ekrana gelecek. 

SANA BİR SIR VERECEĞİM 26. BÖLÜM FRAGMANI

Sana Bir Sır Vereceğim 25. bölüm özeti

Sana Bir Sır Vereceğim 25. bölümde Aylin babası Büyük Abi ile anlaşma yapar. Ailesini rahat bırakırsa Aylin Büyük Abi'nin yanında kalacaktır. Bu anlaşmadan habersiz harekete geçen Tilki ve Savaş, Büyük Abi’yi köşeye kıstırmayı başarır. Savaş, Duru’nun intikamını almak için kararlıdır. Sana Bir Sır Vereceğim 25. bölümde ancak Aylin, Savaş ve Tilki'yi durdurmaya çalışır. Tam bu sırada Büyük Abi'nin yaptığı oyun herkesin planlarını altüst edecektir.

 

 

 

Sana Bir Sır Vereceğim 25. bölümde Mehmet çocukları kurtarmaya çalışırken Büyük Abi'nin adamları tarafından vurulur. Bunu öğrenen Esra önemli bir karar vermek zorunda kalır. Ancak bu karar ona pahalıya mal olur. Tüm bu yaşananların sonucunda Büyük Abi’nin korkunç gerçek planı artık su yüzüne çıkar. Ne yazık ki, herkesi kabullenmesi güç büyük bir acı beklemektedir..

 


YORUMLAR