sana bir sır vereceğim 23. bölüm 22 Aralık

Sana Bir Sır Vereceğim 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Tilki Aylin'in kaçırıldığını öğrenir ve büyük abi ile anlaşma masasına oturmak zorunda kalır.

Savaş çok kızgın ve şaşkındır. Çünkü şifacı Duru'dur. Aşkı ve gücü arasında seçim yapmak Savaş'ı çok zor duruma sokar. Büyük abiyi yerinden etmek için Levent ve Meltem'den yardım ister. Ama onların verdiği cevap Savaş'ı daha da mutsuz eder. 

Sana Bir Sır Vereceğim 23. bölüm izle, Sana Bir Sır Vereceğim 23. bölüm fragman FOX TV, Sana Bir Sır Vereceğim 23. bölüm yayını, Sana Bir Sır Vereceğim 22. bölüm izle, Sana Bir Sır Vereceğim 22. bölüm

Tilki ise Aylin'in kaçırıldığını öğrenir ve büyük abi ile anlaşma masasına oturmak zorunda kalır. Aylin nasıl serbest kalacaktır? Büyük abi ise Şifacı'yı ele geçirmek için az bir zamana sahiptir. Tilki ve Savaş'ı zor duruma sokan büyük abi, Ayline'de çok ilgi çekici bir teklif sunar.

SANA BİR SIR VERECEĞİM 23. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

SANA BİR SIR VERECEĞİM 22. BÖLÜM İZLE

SANA BİR SIR VERECEĞİM 22. BÖLÜMDE NELER OLDU?
Savaş’ın gerçek yüzünü gören Duru büyük hayal bir kırıklığı yaşar. Tüm planları ortaya çıkan Savaş Duru’yu sonsuza kadar kaybetmiştir. Büyük Abi, Şifacıyı teslim etmesi için Aylin’i ikna etmeye çalışır. Aylin Şifacının kim olduğunu söylerse Büyük Abi onun gücünü alarak normale dönmesini sağlayacaktır. Aylin’in vereceği karar herkesin hayatını etkileyecektir. Aylin’i kurtarmak için zamanla yarışan Tilki kendini büyük bir tehlikeye atar. Savaş’ın verdiği adreste hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Duru ise yaşananlardan kendisini sorumlu tutmaktadır. Ve tüm bu sıkıntıları ortadan kaldırmak için harekete geçmeye karar verir.

 

 

 

 


YORUMLAR