Sana Bir Sır Vereceğim 22. Bölüm 15 Aralık fragman izle

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Şifacının kim olduğunu öğrenen Savaş, zor durumda...

Savaş çok kızgın ve şaşkındır. Çünkü şifacı Duru'dur. Aşkı ve gücü arasında seçim yapmak Savaş'ı çok zor duruma sokar. Büyük abiyi yerinden etmek için Levent ve Meltem'den yardım ister. Ama onların verdiği cevap Savaş'ı daha da mutsuz eder. 

Sana Bir Sır Vereceğim 23. bölüm izle, Sana Bir Sır Vereceğim 23. bölüm fragman FOX TV, Sana Bir Sır Vereceğim 23. bölüm yayını, Sana Bir Sır Vereceğim 22. bölüm izle, Sana Bir Sır Vereceğim 22. bölüm

Tilki ise Aylin'in kaçırıldığını öğrenir ve büyük abi ile anlaşma masasına oturmak zorunda kalır. Aylin nasıl serbest kalacaktır? Büyük abi ise Şifacı'yı ele geçirmek için az bir zamana sahiptir. Tilki ve Savaş'ı zor duruma sokan büyük abi, Ayline'de çok ilgi çekici bir teklif sunar.

SANA BİR SIR VERECEĞİM 21. BÖLÜM İZLE

 

SANA BİR SIR VERECEĞİM 22. BÖLÜM ÖZETİ
Savaş’ın gerçek yüzünü gören Duru büyük hayal bir kırıklığı yaşar. Tüm planları ortaya çıkan Savaş Duru’yu sonsuza kadar kaybetmiştir. Büyük Abi, Şifacıyı teslim etmesi için Aylin’i ikna etmeye çalışır. Aylin Şifacının kim olduğunu söylerse Büyük Abi onun gücünü alarak normale dönmesini sağlayacaktır. Aylin’in vereceği karar herkesin hayatını etkileyecektir. Aylin’i kurtarmak için zamanla yarışan Tilki kendini büyük bir tehlikeye atar. Savaş’ın verdiği adreste hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Duru ise yaşananlardan kendisini sorumlu tutmaktadır. Ve tüm bu sıkıntıları ortadan kaldırmak için harekete geçmeye karar verir.

 

SANA BİR SIR VERECEĞİM 22. BÖLÜM FRAGMANI

 

 

 


YORUMLAR