23 Nisan 2014 Çarşamba
   27.11.2013 13:20:00

Sana Bir Sır Vereceğim 19. Bölüm izle tek parça full ve Sana Bir Sır Vereceğim 20. bölüm fragmanı izle

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm izle, Sana Bir Sır Vereceğim fragmanı, Sana Bir Sır Vereceğim 19 bölüm izlemek için tıklayın. Sana Bir Sır Vereceğim hd videosu burada.

Fox Tv’nin fenomen dizisi Sana Bir Sır Vereceğim 1 kasım 2013 Pazar akşamı saat 19.30'da 20. bölüm ile ekranlara geliyor. Dizi izleyicileri tarafından büyük bir merkla beklenen Sana Bir Sır Vereceğim 20. bölüm fragmanına haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

Sana Bir Sır Vereceğim yapımı Scor Films'e ait. Yapımcılığını Selim Erkul ve Cemal Ozan Çetin'in üstlendiği dizide başrollerde, Murat Han, Esra Ronabar, Ekin Koç, Demet Özdemir, Burak Can, Metehan Sezer, Dila Danışman, Berk Cankat, İpek Bağrıaçık yer almakta.

 

20. BÖLÜM FRAGMANINI İÇİN TIKLAYIN

 

SANA BİR SIR VERECEĞİM 19. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE
Sana Bir Sır Vereceğim son bölüm izle, Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı izle, Sana Bir Sır Vereceğim son izle, Sana Bir Sır Vereceğim tek parça izle, Sana Bir Sır Vereceğim hd izle, Sana Bir Sır Vereceğim özet izle, Sana Bir Sır Vereceğim izle, Sana Bir Sır Vereceğim hd izle, Sana Bir Sır Vereceğim donmadan izle.

SANA BİR SIR VERECEĞİM 19. BÖLÜMDE NE OLDU ?
Büyük abi, Şifacıyı açığa çıkarmak parti düzenlemiştir ve eğlence tam gaz devam etmektedir. Ancak; Sana Bir Sır Vereceğim son bölümde Aylin partide başka birisyle dans ederken Tilki bu duruma çok sinirlenir. Tilki artık Aylin'i kıskandığını açığa vurmuştur. Aylin'e Duru hakkındaki gerçekleri de açıklamak zorundadır. Savaş ise eğlence sürerken Duru'ya yakınlaşmaya çabalar. Savaş, Duru'nun kalbini kazanacak mı? Tilki geldi ancak oyunda bazı şeyler ters gitmeye başladı. Savaş da kendisini yanlış anlamanın ortasında bulur.

Sana Bir Sır Vereceğim 19. bölümde Şifacının ortaya çıkması için oynanan bu oyun işe yarayacak mı? Yoksa çocuklar Tilki'nin kim olduğunu gizleyecek mi? Mehmet'in ise kafası başka bir problemle karmakarışıktır. Gürcan'ın ise hayatı tehlikededir.  

YASAL UYARI: 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapan Gazete A24'de yayınlanan haber ve videolar, kaynak göstermek veya ilgili sayfaya link vermek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda her türlü yasal haklarımız saklıdır.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!