Sana Bir Sır Vereceğim 15. Bölüm İzle Full Tek Parça Son Bölüm İzle Fox

Fox Tv Sana Bir Sır Vereceğim 15. Yeni Bölüm izle. Sana Bir Sır Vereceğim 15. Son Bölüm full izle. Sana Bir Sır Vereceğim 15. Son Bölüm seyret. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm izle tıkla dizi izle.

Sana Bir Sır Vereceğim 15. bölüm İzle Sana Bir sır Vereceğim 15. son bölüm İzle,Sana Bir sır Vereceğim son bölümde acaba neler oldu?

Sana Bir sır Vereceğim 15. son bölüm özeti,Sana Bir sır Vereceğim 15. bölüm fragmanı İzle-Sana Bir sır Vereceğim son bölümde Çağla, Aylin’den sonra Tilki’nin sırlarının peşine düşüyor.Sana Bir sır Vereceğim 15. son bölüm Fox Tv ekranlarından İzle. Sana Bir Sır Vereceğim 15. bölüm İzle Sana Bir sır Vereceğim 15. son bölüm İzle,Sana Bir sır Vereceğim son bölümde acaba neler oldu?Sana Bir sır Vereceğim 15. son bölüm özeti,Sana Bir sır Vereceğim 15. bölüm fragmanı İzle-Sana Bir sır Vereceğim son bölümde Çağla, Aylin’den sonra Tilki’nin sırlarının peşine düşüyor.Sana Bir sır Vereceğim 15. son bölüm Fox Tv ekranlarından İzle.

Sana Bir Sır Vereceğim dizisi 15.bölüm özeti resmi web sayfasında şu şekilde yeraldı... 

Sana Bir Sır Vereceğim 15. böümde Aylin’in okul bahçesinde gücünü kontrol edememesi, tüm aileyi zor durumda bırakır. İnsanların gösterdiği tepkilerden korkan Aylin, evden ayrılma planları yapar. Çağla ise Aylin’den sonra Tilki’nin sırlarının peşine düşer. Çağla’nın kendisine oynadığı oyun yüzünden Tilki, geçmişte yaptığı hatalarla tek tek yüzleşiyor.

 

Sana Bir Sır Vereceğim dizisi her pazar Fox ekranlarına geliyor. Dizinin 15. bölümü için tüm dizi fanları nefeslerini tutmuş durumdaydı.

 Kamera Arkası ve setten en son kareler.

 

Dizinin en önemli karakterleri:

Sevgi: Esra Ronabar
Ailenin Annesi. Çok cesur bir kadın. Sert ve mükemmeliyetçi bir yapısı var. Ama aslında çok güzel ve uysal biri. Kurallara uymayı sevdiği de ayrı bir gerçek. Kızının kaybolmasından sonra tanıştığı Mehmet ile hayatın zorluklarına göğüs germeye çalışırlar. Artık yeni bir aileleri olmuştur. Bu yeni aileye bağlanmaktan korkar, duygularını açmakta zorlanır. Kızını aramak için çıktığı bu yolda bir çok çocuğu olur.

Mehmet: Murat Han
Ailenin Babası, normal bir baba. İyi niyetli, sevgi dolu, neşeli. Tek kötü özelliği biraz sakar olmas… Oldukça klasik bir adam. Hem anne hem baba olmuştur Gürcan’a. Zamanla Gürcan’ın olağanüstü güçleri olduğunu farkettiğindeyse hayat karmaşık bir hal alır. Ve artık sadece Gürcan’a değil onun gibi olağanüstü güçleri olan birçok çocuğa babalık yapar

Tilki: Ekin Koç
Ailenin en büyük oğlu. 18 yaşında GÖRÜNMEZ OLABİLEN bir genç. Onu belirleyen özelliği taktığı güneş gözlükleri. Asi ruhlu, umursamaz ama yalnız yaşamaya alıştığı için de kendi sorunlarını çözmeye alışık. “Tilki’nin kimseye ihtiyacı yoktur. “ Dışarıdan görünenin aksine Tilki, oldukça sevecen sevilmeye ihtiyaç duyan biri. Onun içeri kimseyi almamak için ördüğü duvarlar anormal aile ile yavaş yavaş çökmeye başlar. Tatmadığı bu yeni duyguları çok sever. Yakışıklılığı sayesinde komşunun meraklı kızı Çağla’nın radarına girer. Aylin ise bu durumdan hiç hoşlanmaz

Aylin: Demet Özdemir
Ailenin en büyük kızı. ELEKTRİK KIZ, bu nedenle sürekli eldiven giymek zorunda. Sevdiklerine zarar vermek korkusuyla çıplak elle hiç kimseye dokunamıyor. Yeni ailesinin yanında kendini normal hissettiği için mutlu olur. Aylin oldukça mükemmel sayılabilecek biri arkadaş canlısı, komik, sevecen. Üstelik çok güzel ve çekici. Tilki’yle aralarındaki yakınlaşmalar da kaçınılmaz bu durumda

Gürcan: Metehan Sezer

Ailenin küçük oğlu. 10 yaşında ama tam bir tatlı baş belası. TELEKİNETİK güçlerinin babası tarafından farkedilmesi anormal ailenin de temellerini atar. Neşeli ve güleryüzlü bir çocuktur. Çok sakar olması sürekli takılıp düşmesine neden olur. Babasından aldığı bir özellikse, ne zaman bir şey yapmaya kalksa felaketle sonuçlanmasıdır. Hiperaktif hayalperest yaramaz ama aslında iyi niyetlidir bir çok çocuk gibi. Annesini çok özlese de babasına bunu belli etmez ve yeni ailesiyle normal hissetmeye, mutlu olmaya çalışır

Zeynep: Su Burcu Yazgı Coşkun
Ailenin en küçük kızı. TELAPATİK güçleri nedeniyle başkalarını duymamak için sürekli kulaklık takar. Atak, akıllı ve masum bir çocuktur. Aklından geçeni olduğu gibi söyler. Sevgi dolu ve sevecen olmasına rağmen yetimhanede büyüdüğünden aile sevgisi nedir bilmez. Anormal aile ise tam onun aradığı ailedir.


YORUMLAR