Samsung Galaxy S4 kaç paraya satılacak?, Galaxy S4'ün fiyatı ne kadar olacak?, Samsung Galaxy S4'ün fotoğrafı basına sızdı, Galaxy S4'ün özellikleri belli oldu!

Samsung’un bu yıl içinde piyasaya sürmeye hazırlandığı Android sistemli Galaxy S 4’ün ilk görüntüleri basına sızdırıldı.Samsung Galaxy S4'ün fotoğrafı ve görüntüsü internete düştü, Samsung Galaxy S4'ün videosu

   Samsung ürünleri ile ilgili bilgiler veren SamMobile isimli internet sitesi tarafından Galaxy S 4’ün bir görüntüsü yayınlandı.


SamMobile cihazın görüntüsünü Samsung şirketinden biri aracılığı ile elde ettiğini belirtti.

Fotoğrafta cihazın halihazırda piyasada olan Samsung Galaxy S 3’e çok benzediği fakat Galaxy S 3’ten farklı olarak yeni cihazın daha geniş bir ekrana sahip olduğu görülüyor.

Önceki dönemlerde Samsung’un yeni ürünü hakkında aralarında cihazın ekranının kırılmaz olacağı gibi bir fikrin de bulunduğu çok sayıda haber yapılmıştı.

Fotoğrafın ise şimdiye kadar basında çıkan haberler arasındaki en net bilgi niteliğinde olduğu düşünülüyor.

Samsung’un Galaxy S 4 isimli ürününü bahar aylarının sonuna doğru piyasaya sürmesi bekleniyor. 

Samsung Galaxy S4 fiyatı hakkında dedikodular dolanmaya başladı. 
 
Günümüzde teklonojinin hızlı ilerlemesi ile mobil devler sırası ardına yeni modeller kullanıcı ile buluşturmaya devam ediyorlar.Samsung Galaxy S4 Fiyatı ise en çok merak edilen konulardan biri halinde.

Samsung Galaxy S4 hakkında çeşitli söylentiler internet ortamında mevcut fakat kulağımıza gelen bilgilere göre Cortex A15 dört çekirdeli 2.0GHz işlemciye sahip olacak.Kameranın ise 13 Megapiksel olacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy S4 ün tam oalrak ne zaman tanıtılacağı hala söylentiler içinde dolaşa dursun ben CES 2013 Fuarında tanıtılmasını bekliyorum.Çıkış tarihi ve ülkelere dağıtım tarihlerinn bu Fuarda açıklanması pek de süpriz olmaz.

Samsung Galaxy S4 ile ilgili son olarak söyleyebileceğimiz 5.0 inclik dev bir super HD amoled ekrana sahip olacağı.Bu bilgi Samsun yetkili tarafından sızdırılmış durumda.8 çekirdekli bir işlemciyle karşımıza gelirse sakın kaçırmayın derim ...

Samsung Galaxy S4 Fiyatı ise en az 2 bin TL ile piyasaya sürüleceği beklentiler arasında..

Henüz net bir bilgi olmasa da, tüm dünyada en çok satan akıllı telefon modeli olan Galaxy S serisinin yeni üyesi 2013 Ocak ayı itibariyle tanıtımının yapılması bekleniyor.

Bir Kore gazetesiyle konuşan Samsung yetkilisinin şirketin441 PPI‘lik çok ince HD Super AMOLED ekranlı (1920×1080) bir telefon tanıtacağını söylediği iddia ediliyor. Galaxy S4′ün 4.99 inç’lik bir ekranla Sony, HTC gibi rakiplerinin önüne çıkmaya çalışacağı söyleniyor.

Rapor, Samsung’un Galaxy S4 için gelişmiş LITI teknolojisini içeren bir toplu üretim yöntemini kullanacağını da vurguluyor. Toplu üretimdeki küçük çaplı sorunlar çözüldüğü takdirde cebin 2013′ün ikinci çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bilgiler netleşir netleşmez konu güncellenecektir.

 


YORUMLAR