Samanyolu Tv canlı izle, Şefkat Tepe izle, Şefkat Tepe 133.Bölüm izle

Ekranların sevilen dizisi Şefkat Tepe bu akşam saat 20:30 Samanyolu Tv ekranlarında yer alacak.

Samanyolu - Küre Tv'nin vazgeçilmez dizilerinden biri olan Şefkat Tepe 133.Bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Şefkat Tepe yine çok heyecanlı ve bomba gibi bir bölüm ile geliyor. Neler yaşanacak Şefkat Tepe'nin bu bölümünde. Ne gibi sürprizler bekliyor olacak Şefkat Tepe izleyenleri.

ŞEFKAT TEPE'DEN NAZLI ILICAK'A SELAM

Cemaate yakın olmasıyla bilinen STV kanalının gündemdeki dersane tartışması sonucunda araları açılan hükümet ile cemaati Şefkat Tepe adlı dizisinde ekrana taşıyarak tartışmayla ilgili açıklamaları bulunan Nazlı Ilıcak'a selam görndermeyi de ihmal etmedi. Dizinin Karanlık Kurul sahnelerinden birinde gizli güçler dershaneler konusunda böyle değindi.

Samanyolu Tv canlı izle

İşte Şefkat Tepe dizisinini 133.Bölüm özet ve fragmanı

ŞEFKAT TEPE 133.BÖLÜM

Zorla Muta nikâhı kıyılan Aslı, bu durumdan kurtulmak için çabalarken Sungurlar da Aslı’nın yerini öğrenir. Sungurlar Kasım’ı oylamak için Savama Ajanları’nın lojistik ve istihbarat üssüne saldırır. Diğer yandan merkezi ele geçiren Sungurlar, çok önemli bilgiler içeren belgelere ulaşır.

Bu belgeler arasında, bir kampta Türkiye’ye sızdırılacak kadın ajanların yetiştirildiği bilgisi de vardır. Kampı basan Sungurlar Timi, buradaki ajanı yakalasa da konuşturmayı başaramaz. Bunun üzerine Havin de ajanın yerine geçer.

Ajanlar ise, Türkiye’de üst rütbeli bürokratları şantajla tehdit ederek örgütün istediği doğrultuda kararlar aldırmaktadır. Bu arada Şahin, Yusuf’un peşindedir ve yaptığı planla Şahin’in kurtuluşu artık an meselesidir.

ŞEFKAT TEPE 133.BÖLÜM FRAGMANI

Şefkat Tepe'nin geçtiğimiz haftaki bölümlerinde neler yaşanmıştı. İşte Samanyolu Tv'nin sevilen dizisi Şefkat Tepe'nin kaçıranlar için eski bölümleri:

ŞEFKAT TEPE 132.BÖLÜM

Yaralanan Nazo’ya müdahale etmek isteyen Sungurlar Timi, Nazo’yu kurtarabilecek mi? Sungurlar Timi karnından vurulan Nazo’yu kurtarmayı başarabilecek mi? Sungurlar Timi’nin Doktoru u Nazo’ya yaptığı müdahalede sadece kanı durdurabilmeyi başarıyor. Çok kan kaybeden Nazo’nun durumu Sungurlar Timi’nin başındaki Serdar Komutanı korkutuyor.

ŞEFKAT TEPE 132.BÖLÜM ÖZET

ŞEFKAT TEPE 131.BÖLÜM

Serdar, Havin ve doktor Suriye’nin Rojava bölgesinde yaşayan Vahit’in ihbarıyla yakalanır. Sungurlar, Rojava’da Türkmen katliamıyla ilgili çektikleri kaseti saklar ve Kasım Abbas’a vermemekte direnir. Şefkat Tepe 131. bölümde Devrim muhafızları komutanı Kasım Abbas ise Serdar ve arkadaşlarının infazına karar verir. İnfaz timi hazırlık yaparken Celil ve Aslı Tim’i kurtarmak ve çekilen katliam kasetinin Türkiye’ye ulaştırılması için zamanla yarışır.

Diğer yandan Şefkat Tepe yeni bölümde Havin, Aslı ve Suriyeli Türkmen kızlar kadın ticareti yapan bir örgütün elindedir. Örgütün planı bu rehinleri Esad’ın askerleri, devrim muhafızları ve örgütün üst düzey yöneticilerine satmaktır. Yusuf ise Şahin’i hastanede iğneyle zehirleyerek öldürmenin peşine düşer.

ŞEFKAT TEPE 131.BÖLÜM ÖZET

ŞEFKAT TEPE 130.BÖLÜM

Serdar ve Celil, generale karşı düzenlenen suikasti engellemek için harekete geçer. Diğer yandan göstericilerin arasında kalan kimyasal gaz yüklü canlı bombalardan biri ise pişman olup kurtulmaya çalışır. Ancak örgüt üyeleri, canlı bombayı biran önce ele geçirip patlatma planları yapar.

Canlı bombayı öğrenen Serdar ile Sungurlar timi bombanın patlamasını önlemeye çalışırken, Şahin’i kurtarmak isteyen Dicle ise Yusuf’un karısıyla görüşmeye gider. Hülya Yusuf’un yaptıklarını itiraf ederken Yusuf da hastanede Şahin’den kurtulmanın yollarını arar.

ŞEFKAT TEPE 130.BÖLÜM ÖZET

 


YORUMLAR