Samanyolu Tv canlı izle, Şefkat Tepe izle, Şefkat Tepe 131.Bölüm izle

Şefkat Tepe 131.Bölüm canlı izle, Şefkat Tepe 131.Bölüm indirmeden izle.

Samanyolu ekranlarının fenomen dizisi Şefkat Tepe bu akşam da soluksuz izlenecek bir bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Şefkat Tepe'de bu akşam neler yaşanacak? Yayın hayatına başladığı günden bu yana ilgi odağı haline dönüşen dizi yayınlandığı cumartesi akşamlarının adeta reyting rekortmeni. Güneydoğu yaşanan terör sorununu anlatan dizinin yönetmenliğini de Erhan Baytimur gerçekleştiriyor.

 

Şefkat Tepe, Şefkat Tepe hd, Şefkat Tepe fragman, Şefkat Tepe tek parça, Şefkat Tepe 131.bölüm, Şefkat Tepe 131.bölüm hd, Şefkat Tepe 131.bölüm tek parça,Şefkat Tepe 131.Bölüm Samanyolu canlı izleme linki sitemizde.

Şefkat Tepe izle

Merakla beklenen dizinin bu haftaki bölümünde Serdar Komutan ve Sungurlar Timi'ni nasıl gelişmeler bekliyor olacak? Şefkat Tepe'de bu akşam izleyenleri ne gibi sürprizler bekliyor olacak? İşte fenomen dizi Şefkat Tepe'nin merakla beklenen 131.bölüm özet ve fragmanı.

ŞEFKAT TEPE 131.BÖLÜM

Serdar, Havin ve doktor Suriye’nin Rojava bölgesinde yaşayan Vahit’in ihbarıyla yakalanır. Sungurlar, Rojava’da Türkmen katliamıyla ilgili çektikleri kasedi saklar ve Kasım Abbas’a vermemekte direnir. Devrim muhafızları komutanı Kasım Abbas ise Serdar ve arkadaşlarının infazına karar verir.İnfaz timi hazırlık yaparken Celil ve Aslı Tim’i kurtarmak ve çekilen katliam kasedinin Türkiye’ye ulaştırılması için zamanla yarışır.

Diğer yandan Havin, Aslı ve Suriyeli Türkmen kızlar kadın ticareti yapan bir örgütün elindedir. Örgütün planı bu rehinleri Esad’ın askerleri, devrim muhafızları ve örgütün üst düzey yöneticilerine satmaktır. Yusuf ise Şahin’i hastanede iğneyle zehirleyerek öldürmenin peşine düşer.

ŞEFKAT TEPE 131.BÖLÜM FRAGMANI


YORUMLAR