Sakarya Fırat son bölüm izle, Sakarya Fırat 142. Bölüm izle 10 Nisan 2013,Yeni bölüm izle, TRT 1,Poyraz Timi Osman'ın gidişi ile morali bozulur+ fragman

10.04.2013,Sakarya Fırat 142. Bölüm hd izle,Sakarya Fırat 142. Bölüm seyret,Sakarya Fırat 142. Bölüm full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,fragman

   Osman, arkadaşlarıyla vedalaşıyor!

Osman Kanat mesleğinden bir süre uzaklaştırılmış ama onun için artık bunun bir geri dönüşü yoktur. Arkadaşları ve komutanlarıyla vedalaşır otobüse biner ama yolda onu bekleyen bir engelle karşılaşır.

Çeliktepe Karakolu'nda ise Poyraz Timi Osman'ın gidişinden dolayı çok mutsuzdur. Çarşı iznine çıktıklarında Bakır'ın yaptığı son hamle onların iyice kontrolden çıkmasına sebep olur. Ve bu durum Poyraz Timinin başının belaya sokar.

10 Nisan Çarşamba 2013 Sakarya Fırat'ta Heyecan Fırtınası Devam Edecek.

10 Nisan Çarşamba 19:50

Sakarya Fırat Özeti: 

Osman, Halis, Metin, Vedat ve Fatih özel bir operasyon için sivil olarak görevlendirilirler. Örgütten kaçan bir terörist Osmanlara ulaşmak için bir köye sığınmıştır. Ama aynı adamın peşinde Miro, Jiyan ve Teo da vardır.

Köyde Osman'ın timi Miro'nun adamları tarafından çembere alınır. Bu çemberden çıkamayan Halis ve Metin ölümle burun buruna gelir. Osman adamlarını teröristlerin elinden almak için çok riskli bir plan yapar. Diğer taraftan Ercü'ye gelen bir ziyaretçi Çeliktepe Karakolu'nu karıştırır.

 Dağda büyük hesaplaşma!

Osman'ı kurtarmak için sınır ötesine geçen, Barut Yüzbaşı, Uğur, Durali ve Halis kararlı bir şekilde hedefe ilerlemektedir. Miro, Osman'ı canlı bomba olması için hazırlamaya devam eder. Ama Miro, kendilerine doğru gelen Barut Yüzbaşı'nın yaptığı planla paniğe kapılır. Dağda büyük bir hesaplaşma başlamıştır.

Diğer taraftan karakolda, Albay Hüsamettin ve Poyraz Timinin gergin bekleyişi sürer. İlçede Nilgün öğretmen evlilik söylentilerini duyar ve Halil'e tepki gösterir. Halil ne yapacağını bilemez. Teo ise Jiyan'la ilgili planlarını harekete geçirir. Jiyan hapishanede şişlenir.

 

 

YORUMLAR