Sakarya Fırat 142. Bölüm Fragmanı (10 Nisan 2013) & Kamera Arkası Fotoğrafları

Sakarya Fırat 142.Bölümü ile 10 Nisan 2013 Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Sakarya Fırat 142.Bölüm fragmanını içeriğin devamında izleyebilirsiniz.

Osman, Kerküklü’den aldığı istihbarat doğrultusunda özel bir görev için Poyraz Timi’yle birlikte operasyona çıkar.

Dağdaki bu zorlu mücadelede hedeflerinde çok önemli bir adam vardır ve onun sağ salim kurtarılması için çok dikkatli davranmak zorundadırlar. Diğer taraftan Çeliktepe Karakolu’nda da hareketlilik yaşanmaktadır. Halil bey’in Uğur ve Durali’yle görüşmek için karakola gelmesi ve sürekli evlilik meselesi üstüne konuşmaya çalışması ciddi bir endişeye sebep olur. Durali, Uğur’u Melike’yle olan durumundan dolayı uyarır. Bakır ise Osman’ın benzinliğini dağıtmasının intikamını almak için planlar yapar. Miro ve Jiyan’ın karşı çıktığı bu durum Teo’dan büyük destek görür. Sakarya Fırat 141.yeni bölümüyle TRT 1 ekranlarında…

Gözyaşı ve gururla seyredilecek bir dizi… Her yayını, isimsiz kahramanlar için bir saygı duruşuna dönüşecek yeni bir televizyon olayı…

İsimsiz kahramanlar için 71 dakikalık saygı duruşu…

Sakarya Fırat, yeni bölümü ile 10 Nisan Çarşamba akşamı 19:50'de TRT 1 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.

10 Nisan Çarşamba 2013 Sakarya Fırat'ta Heyecan Fırtınası Devam Edecek.

10 Nisan Çarşamba 19:50

Sakarya Fırat Özeti: 

Osman, Halis, Metin, Vedat ve Fatih özel bir operasyon için sivil olarak görevlendirilirler. Örgütten kaçan bir terörist Osmanlara ulaşmak için bir köye sığınmıştır. Ama aynı adamın peşinde Miro, Jiyan ve Teo da vardır.

Köyde Osman'ın timi Miro'nun adamları tarafından çembere alınır. Bu çemberden çıkamayan Halis ve Metin ölümle burun buruna gelir. Osman adamlarını teröristlerin elinden almak için çok riskli bir plan yapar. Diğer taraftan Ercü'ye gelen bir ziyaretçi Çeliktepe Karakolu'nu karıştırır.

 Dağda büyük hesaplaşma!

Osman'ı kurtarmak için sınır ötesine geçen, Barut Yüzbaşı, Uğur, Durali ve Halis kararlı bir şekilde hedefe ilerlemektedir. Miro, Osman'ı canlı bomba olması için hazırlamaya devam eder. Ama Miro, kendilerine doğru gelen Barut Yüzbaşı'nın yaptığı planla paniğe kapılır. Dağda büyük bir hesaplaşma başlamıştır.

Diğer taraftan karakolda, Albay Hüsamettin ve Poyraz Timinin gergin bekleyişi sürer. İlçede Nilgün öğretmen evlilik söylentilerini duyar ve Halil'e tepki gösterir. Halil ne yapacağını bilemez. Teo ise Jiyan'la ilgili planlarını harekete geçirir. Jiyan hapishanede şişlenir.

 


YORUMLAR