Sağ Salim 2 tek parça İZLE, Sağ Salim 2 full İZLE

Sağ Salim 2 full hd izle, Sağ Salim 2 online indirmeden izle.

 

Oğuzhan Uğur - Sağ Salim (Sağ Salim 2 Soundtrack)

Sağ Salim 2'nin film müziği tık rekoru kırıyor24 Ocak 2014 Cuma 14:0810 Ocak'ta vizyona giren 'Sağ Salim 2' filminin müziği sosyal paylaşım sitelerinde tık rekoruna koşuyor. İşte Oğuzhan Uğur'un seslendirdiği o şarkı...

İlki 2012'de vizyona giren, yönetmenliğini Ersoy Güler'in üstlendiği ve başrollerde Burçin Bildik, Ezgi Asaroğlu ve Hüseyin Avni Danyal'ın yer aldığı "Sağ Salim 2 Sil Baştan", vizyondaki ilk 3 gününde gişenin galibi oldu. Kimsesiz bir cenazeyi memleketine götürmeye karar veren Salim ile yol arkadaşı Nihal'in başına gelen birbirinden komik olaylar...


Sağ Salim izle, Sağ Salim filminin 2.sini izle, Sağ Salim Sil Baştan full izle, Sağ Salim 2 direk izle, Sağ Salim online izle, Sağ Salim filmini full izle.

Vizyon Tarihi: 10 Ocak 2014
Yapımı :2013 - Türkiye
Tür : Komedi , Macera
Yönetmen : Ersoy Güler
Oyuncular : Burçin Bildik , Ezgi Asaroğlu , Murat Akkoyunlu , Nazlı Tosunoğlu , Yakup Yavru
Senaryo : Ersoy Güler , Korhan Uğur , Alper Erze , Şeyda Delibaşı
Yapımcı : Ersoy Güler

Film Özeti
Salim’in kimsesiz bir cenazeyi sevabına memleketine götürmeyi kabul etmesiyle başlayan trajikomik macera, yol arkadaşı Nihal’in annesinin intikam için rehin alınmasıyla yeniden başlıyor. Her yerde hepsi birbirinden azılı 11 “kötü” adamın seri katili olarak aranan kahramanlarımız tanınıp yakalanmamak için kılık değiştirirler. Ancak işler düşündükleri gibi gitmez. Salim beladan kurtulmak için eline silah alınca da talihsiz serüvenler dizisi yeniden başlar. Nihal başı bir türlü beladan kurtulamayan Salim’den uzaklaşıp annesini tek başına kurtarmaya gider.

SAĞ SALİM 1'DEN DAHA DA KOMİK: İŞTE SAĞ SALİM 2 SİL BAŞTAN

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Ersoy Güler’in üstlendiği “Sağ Salim”in devam filmi olan “Sağ Salim 2: Sil Baştan”ın galası dün akşam Akmerkez sinemalarında yapıldı.

Filmin oyuncuları Burçin Bildik, Ezgi Asaroğlu, Murat Akkoyunlu, Hüseyin Avni Danyal, Nazlı Tosunoğlu, Metin Yıldız, Yakup Yavru, Hakan Vanlı, Ececan Gümeci, Burak Demir ve Baran Ayhan galaya tam kadro katıldılar.

Birinci filmiyle internette izlenme rekoru kıran filme konukların da ilgisi yoğundu. Geceye katılan isimler arasında Deniz Akkaya, Ayça İnci, Emre Kızılırmak, Burçin Abdullah, Adnan Koç, Ayşen Batıgün, Çağlar Sayın, Müge Uyar, İpek Düzgünkaya, Arzu Oruç ve filme “Sağ Salim” isimli şarkısıyla destek veren Oğuzhan Uğur da vardı.

İzleyicilerden tam not alan filmin konusu kısaca şöyledir; Salim kimsesi olmayan bir cenazeyi memleketine götürmeye karar verir. Ancak bu yolculuk yolda karşılaştığı yol arkadaşı Nihal'le birlikte azılı katiller ve kötü adamlarla mücadele ettikleri bir maceraya dönüşür.

Nihal'in annesi intikam için rehin alındığında ise işler iyice karışır. Adamlarımız artık seri katil olarak aranmaktadır ve yakalanmamak için kılık değiştirmek zorunda kalırlar. Ne var ki bu da çözüm olmaz ve talihsizlikler iyice çığrından çıkar.

Salim tekrar eline silah almak zorunda kalır, Nihal ise başı beladan kurtulmayan Salim'den uzaklaşıp annesini tek başına kurtarmak zorundadır.

Salim ise yaşadığı bu büyük travmalar sonrasında artık ne ölümden ne de ölümden korkmaktadır, Nihal'i yalnız bırakmak istemez ve peşine düşer. İnternette ve televizyonda izlenme rekoru kıran, 2012'nin en komik filmi Sağ Salim'in ikinci filmi “Sağ Salim 2:Sil Baştan” 10 Ocak'ta vizyona giriyor.

(Sağ Salim filminin en komik sahneleri Gülmek Garanti:)

 


YORUMLAR