Rüzgar Erkoçların yeni sevgilisi kim? Rüzgar Erkoçlar yeni sevgilisi hakkında neler söyledi?

Aylin Tunceli, Samanyolu TV'de yayınlanan Doğruluk Ekseni ve TRT 1'de yayınlanan Mor Menekşeler dizilerde rol almıştı... Cinsiyet değiştirip erkek olan Rüzgar Erkoçlar'ın sevgilisi Aylin Tunceli de kendisi gibi

 Cinsiyet değiştirip erkek olan Rüzgar Erkoçlar'ın sevgilisi Aylin Tunceli de kendisi gibi oyuncu çıktı.

Aylin Tunceli, Samanyolu TV'de yayınlanan Doğruluk Ekseni ve TRT 1'de yayınlanan Mor Menekşeler dizilerde rol almıştı...

DENİZ KENARINDA ROMANTİZİM

AŞK rüzgarı setlerde esiyor! Cinsiyet değiştirip erkek olan Rüzgar Erkoçlar, önceki gün Beşiktaş İskelesi'nde ilk kez sevgilisiyle görüntülenmişti. Erkoçlar'ın "Aylin" diye seslendiği sevgilisinin de kendisi gibi oyuncu olduğu ortaya çıktı. Rüzgar Erkoçlar'la deniz kenarında romantik anlar geçiren genç kız oyuncu Aylin Tunceli olduğu öğrenildi.

OYUNCULUĞA 2008'DE BAŞLADI

Rüzgar Erkoçlar'ın Barbaros Parkı'nda sarmaş dolaş oturup üşüdüğü için ceketini verdiği sevgilisi Aylin Tunceli, 2008'de Samanyolu TV'de yayınlanan Doğruluk Ekseni adlı diziyle oyunculuğa adım attı. Tunceli en son TRT 1'de yayınlanan ve başrollerini Güven Kıraç, Zafer Algöz, Sarp Levendoğlu gibi isimlerin paylaştığı Mor Menekşeler dizisiyle ekrana geldi.

Bir dizi ameliyatla erkek olup Rüzgar Erkoçlar adını alan oyuncu Nil Erkoçlar, sosyal medyada kendisiyle ilgili yapılan açıklamalara Twitter'dan cevap verdi.
"Bu benim hayatım"diyen Erkoçlar, "Bazıları cinsiyetçi mesajlar atıyorlar. Bilmiyorlar ki delikanlılık, erkeklik bacak arasında değil. Benim hayatım, benim seçimim, benim cinsel organım. Kimseye laf düşmez" dedi.

ÖLÜM TEHDİTLERİ ALIYOR
Nil Erkoçlar'ın cinsiyet değiştirip "Rüzgar" adını alması hala günün en çok konuşulan konusu... Medyada bu kadar yer almaktan bunalan Rüzgar, radikal bir karar daha aldı, gidiyor...
Cinsiyet değiştirme operasyonunu ailesine bile Haber vermeden yaptırdığı iddia edilen Rüzgar Erkoçlar'ın yurt dışına gideceği öne sürüldü.
ŞEHRİ TERK ETTİ, KORUMA İSTEYEBİLİR

Rüzgar'ın ölüm tehditleri aldığı ve bu nedenle uzun süredir beraber olduğu Müge isimli sevgilisiyle oturduğu evi terk edip şehir dışına çıktığı belirtildi. Vatan gazetesinin Haberine göre, birkaç hafta gözlerden uzak kalmayı planlayan Erkoçlar, tehditler devam ederse devletten koruma talebinde bulunacak.

TÜRKİYE'DEN AYRILACAĞIM
Erkoçlar'ın, bağlı bulunduğu ajansa gelen iş tekliflerini "Ben artık oyunculuk yapmak istemiyorum, çok sıkıldım. Türkiye'den ayrılacağım, yurtdışına yerleşeceğim" diyerek reddettiği öğrenildi.


YORUMLAR