17 Nisan 2014 Perşembe
   05.08.2013 12:55:12
Güncelleme : 05.08.2013 12:56:35  

Rüzgar Erkoçlar artık Erkek gibi gözüküyor - FOTO GALERİ

Erkek olduktan sonra gündemi sarsan Rüzgar Erkoçlar (Nil Erkoçlar) yeni görüntüsü ile yine çok konuşulacak gibi duruyor. İŞTE RÜZGAR'IN SON HALİ!

Rüzgar Erkoçlar'ın şaşırtan değişimi!

Cinsiyet değiştirme girişimiyle kısa sürede gündeme gelen Rüzgar Erkoçlar, gün geçtikçe değişen görünümüyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

En son kaslarıyla gündeme gelen Rüzgar Erkoçlar, Cihangir'de bir spor salonundan çıkarken objektiflere takıldı. Aynı semtte bulunan evine doğru yürüyen oyuncu, gazetecileri fark edince her zamanki gibi rahatsız oldu.
Oyuncunun son hali istediği görüntüye yaklaştığına işaret ediyordu. Erkoçlar, düşük bel pantolonu, bacağındaki yeni dövmesiyle Cihangir Sokakları'nda turladı.

 Mart ayında cinsiyet değiştiren oyuncu Rüzgar Erkoçlar’ı kaslı vücudu ve yeni dövmeleriyle görenler tanımakta güçlük çekti.

Mart ayında cinsiyet değiştirme operasyonu geçiren oyuncu Rüzgar Erkoçlar, gün geçtikçe değişen görünümüyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Önceki gün bir spor salonundan çıktıktan sonra Cihangir’deki evine giderken görüntülenen Erkoçlar, alışveriş esnasında fotoğrafları çekilince şok oldu. Erkoçlar, arkasını dönerek tepkisini dile getirdi.

Rüzgar Erkoçlar konuşmamaya yeminli-FOTO GALERİ

Erkoçlar’ın vücudundaki değişim-FOTO GALERİ

Rüzgar Erkoçlar'ın romantik dakikaları-FOTO GALERİ

KASLI VÜCUDU DİKKAT ÇEKTİ

Düşük bel pantolonuyla dikkat çeken oyuncu, kaçamayacağını anlayınca çareyi yürümekte buldu. Gün geçtikçe daha da belirginleşen sakalının yanı sıra, yeni yaptırmış olduğu dövmeleri ve spordan dolayı gelişen kaslarıyla Erkoçlar’ı görenler tanımakta güçlük çekti. 

rüzgar erkoçlar,nil erkoçlar,cihangir,kaslı,dövmeli,yeni tarzı,son fotoğrafı,NİL ERKOÇLAR,RÜZGAR ERKOÇLAR,ERKEK OLDU,erol köse,2. sayfa,şok iddia,erkek olmadı mı,nil'in açıklaması,ayşe arman,instagram, yeni, resimler, fotoğraflar

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!