Popstar izle 30 Mayıs 2013, Popstar yeni bölüm izle, son bölüm izle, STAR TV, Bülent Ersoy, Serdar Ortaç, Orhan Gencebay, Bu hafta Orhan Gencebay sahnede!,

Popstar 2013 13 Haziran 2013 canlı yayın izle Star Tv izle , Popstar'da Orhan Gencebay günü! Popstar'da bu hafta kim elenecek? Popstar canlı sahne performansları izle..

 Sahnede Orhan Gencebay! Geçen hafta Demet Akalın’ın Popstar 2013’ün sahnesinde yer almasının ardından, bu hafta Orhan Gencebay kendi şarkılarını söyleyecek. Yarışmacılardan da Orhan Baba’da şarkıları...  Türkiye'nin kulvarlarında en büyük isimleri ilk kez Popstar 2013'te bir araya geliyor. Bülent Ersoy, Serdar Ortaç, Demet Akalın ve Orhan Gencebay Popstar 2013'ün jüri koltuğunda oturuyor. Yarışmayı Burcu Esmersoy sunuyor.

Yarışmada önceki sezonlardan farklı olarak pop, arabesk, halk müziği ve alaturka kategorilerinde yarışmacılar seçiliyor.

"BÜLENT SANA NE OLMUŞ" 
Star TV ekranlarında yayınlanan Popstar 2013 yarışmasına adeta yeni saç modeli ve makyajıyla damga vuran Bülent Ersoy'u görenler adeta 'Bülent sana ne olmuş' dedi.


YORUMLAR