Popstar 2013 Final Bölümü, Türkiye PopStar'ını seçti, Popstar 2013 Final Tek Parça ve Tek Link buradan izleyebilirsiniz.

Star TV ekranlarında beğeni ile izlenen Popstar 2013 dün gece final bölümüyle ekranlara geldi.. Popstar Final Tek Parça ve Tek Link izle

Türkiye yıldızını seçti!.. Popstar 2013 Final Bülent Ersoy Gözyaşlarına Boğuldu 

Demet Akalın'ın ışıl ışıl giyindiği, Bülen Ersoy'un diva duruşundan ödün vermediği, Orhan Baba'nın kendine has mağrur yorumlarıyla eşilk ettiği, Serdar Ortaç'ın espirileriyle geceye renk kattığı Popstar yarışmasının finalinde heyecan doruktaydı. Bülent Ersoy Popstar Final gecesi Giydiği beyaz tüylü elbiseyle adeta bir tavus kuşunu andırdı.

Popstar 2013 jürisi Orhan Gencebay, Demet Akalın, Serdar Ortaç ve Bülent Ersoy.  İşte güzel sunucusu Burcu Esmersoy sunumuyla Popstar 2013 finali!.. Popstar 2013’ün 13.bölümünde sahneye çıkan yarışmacılar;102 Bora, 104 İsmail, 108 Mesut, 112 Mustafa, 115 Pınar ve 116 Recep

Star TV'de kanalında gösrterilen Popstar 2013 yarışması 13 bölüm sonra final yaptı!

 

İSMAİL ŞAMPİYON OLDU
Finalistlerin açıklandığı akşamda televizyon karşısındaki izleyiciler ve oradaki konuklar heyecanlı dakikalar yaşadılar. Yarışmada Bora 3., Recep 2., İsmail de 1. oldu.

BÜLENT ERSOY  YİNE KIYAFETİYLE ÖN PLANDAYDI
Yarışmanın en başından beri giydiği kıyafetlerle her hafta konuşulan Bülent Ersoy finali de boş geçmedi. Giydiği beyaz tüylü elbiseyle adeta bir tavus kuşunu andırıyordu.

Popstar 2013’ün şampiyonu, Bulgaristan’dan gelip yarışmaya katılan Türk asıllı İsmail oldu. İkinciliği Recep, üçüncülüğü Bora kazandı. 100 bin TL'lik ödülün sahibi oldu. 

Popstar sezon finali - İsmail: Kal benim için

 Popstar 2013'te yarışan tüm yarışmacılar: Kimler geldi kimler elendi!..

 

Demet Akalın Popstar'ın incisi!

 

 Yarışmada önceki sezonlardan farklı olarak pop, arabesk, halk müziği ve alaturka kategorilerinde yarışmacılar seçiliyor.

"BÜLENT SANA NE OLMUŞ" 
Star TV ekranlarında yayınlanan Popstar 2013 yarışmasına adeta yeni saç modeli ve makyajıyla damga vuran Bülent Ersoy'u görenler adeta 'Bülent sana ne olmuş' dedi.

Bülent Ersoy'dan yarışmacıya: Kafanı patlatırım

 


YORUMLAR