17 Nisan 2014 Perşembe
   05.04.2013 16:05:25

Pis Yedili'de bu hafta neler olacak. İşte Pis Yedili 93. bölüm fragmanı

Alis, Orçun’dan kurtulmak için ona bir oyun oynar. Bu oyunun sonunda Orçun karakola düşer. Elçin, okul çıkışında Ceyhun’u alıp, Paşa'ların evine gider. Cimbom ve Paşa’nın da evde olması tüm huzuru kaçırır.

  Uludağ gezisinde neler olacak?

Cimbom, Furkan ve arkadaşlarının Elçin'in sesini montajladıklarını Zeki'den öğrenmiştir. Bunun üzerine içi rahat etmez ve Ceyhun'u bulup gerçeği anlatır. 
Milli Eğitim yetkilileri, öğrencileri kayak yapmaları için Uludağ'a gönderecektir. Pis Yedili, Esma Sultan engeline takılır fakat durumu çözecek olan Dizel'dir. Pis Yedili ve İkoncanlar, Uludağ'da hem eğlenceli hem de gerilimli anlar yaşayacaklardır.

Pis Yedili 63.Bölüm 2. Fragmanı

 Gençlik dizileri arasında ülkemizde en çok tercih edilen yapım olma özelliğini taşıyan Pis Yedili yine çok eğlenceli bir bölüm ile sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.Okuldaki ve hayattaki kapışmalar devam ederken Orçun’un yaptığı yeni imaj başına dert olacak gibi gözüküyor.

Pis Yedili Genel Konusu:

Mahalledeki lise yaninca, devlet burada okuyan çocuklari, civardaki liselere yerlestirir; ancak dördü erkek üçü kiz lise ögrencisi açikta kalirlar. Devlet, onlari da özel bir okula yerlestirmek durumunda kalir. Mahallenin haytalari, zengin ailelerin çocuklari ile ayni çati altinda bulusunca çatisma da baslar çünkü okulun 7 yeni ögrencisi tam bir "Pis Yedili" çetesi gibidir. Her birisinin de lakaplari vardir. "Bayrampasali", "Or. co..", "Kar Beyaz" ve "Trafo" lakapli erkeklerin yani sira sarisinligi sebebiyle "Cimbom", esmerligi yüzünden "Kara Biber", her ise karismasi sebebiyle adi "Salça"ya çikan kizlar, kisa sürede kolejin altini üzerine getirirler.

 Pis Yedili 62.bölüm özeti şöyle geçmektedir.

Furkanlar hazırladığı montaj CD'nin Ceyhun'un eline geçmesi için Cimbom"la konuşurlar. Başta bunu reddeden Cimbom daha sonra ikna olur ve CD'yi Bayrampaşalı'ya ders çalışmaya giderek çaktırmadan Ceyhun'un odasına bırakır.

Songül Trafo'nun kızından uzak durması için Karabiber hakkında yalanlar uydurur.

Alis yeni bir erkek arkadaş edinmiş ve onunla buluşacaktır. Bunu duyan Orço hemen kafasında bir plan hazırlar ve Alis'i başkasına kaptırmamak için elinden geleni yapar.

Pis Yedili 63. Bölüm 1.fragmanı

 Trafo ve Karabiber, Songül’e bir şeyler olmadığını anlatmaya çalışsalar da nafiledir. Songül, gördüklerini yanlış anlamış ve Trafo ile Karabiber’e inanmamaktadır.

Alis, Orçun’dan kurtulmak için ona bir oyun oynar. Bu oyunun sonunda Orçun karakola düşer. Elçin, okul çıkışında Ceyhun’u alıp, Paşa'ların evine gider. Cimbom ve Paşa’nın da evde olması tüm huzuru kaçırır. Cimbom ve Elçin tartışınca, Cimbom evi terk eder.

 

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!