Pis Yedili yeni bölümü izle 13 Şubat 2013, TEK PARÇA, (56. Bölüm), Show TV, Bayrampaşalı, Can,Furkan, Paşa, Orço ve Salça neler yaşadı (HD İZLE)

Pis Yedili yeni bölümü izle, Pis Yedili 56. Bölüm izle 13 Şubat 2013, TEK PARÇA, son bölüm, Show TV, Furkan, Bayrampaşalı'nın evini basıyor!

    Bayrampaşalı, kuzeni Ceyhun’a Elçin’den uzak durmasını söyler. Nedeni sorup, olayı deşen Ceyhun’la atışan Paşa, ailesinin de Ceyhun’a hak vermesine sinirlenir ve kapıyı çarpıp gider.

Gülcan, kazandığı burslu özel okul için Tekirdağ’a gitmeye hazırdır, kapıda ailesi onu uğurlarken Trafo da gelmiştir. Trafo ile aralarında geçen konuşma sonrası olaylar, kimsenin tahmin etmediği şekilde gelişir.

Elçin’in soğuk davranışlarından şüphelenen Furkan, onu takibe alır. Elçin’in Bayrampaşalı’nın evine girdiğini görünce deliren Furkan, elinde sopayla Paşa’nın evine baskın yapar.

 Pis Yedili oyuncularının Gerçek isimleri

Gerçek ismi Ayşegül Aldinç (Esma Sultan)
Gerçek ismi Özge Özberk (Filiz Öğretmen)
Gerçek ismi Asuman Dabak (Songül)
Gerçek ismi Turan Özdemir (Hasan Paşa)
Gerçek ismi Kadir Doğulu (Bayrampaşalı)
Gerçek ismi Hazal Şenel (Salça)
Gerçek ismi Melis Babadağ (Elçin)
Gerçek ismi Ahmet Yıldırım (PC)
Gerçek ismi Barış Üregül (Küçükbey)
Gerçek ismi Uraz Kaygılaroğlu (Canburger)
Gerçek ismi Güneş Zavrak (Dilkopat)
Gerçek ismi Burak Alkaş (Orço)
Gerçek ismi Bükre Atala (Karabiber)
Gerçek ismi Eda Ece (Cimbom)
Gerçek ismi Halil Babür (Trafo)
Gerçek ismi Sezer Arıçay (Furkan)
Gerçek ismi Ümit Erlim (Zeki)

Pis Yedili 56.Bölüm fragmanı 

 Mahalledeki lise yanınca, devlet burada okuyan çocukları, civardaki liselere yerleştirir; ancak dördü erkek üçü kız lise öğrencisi açıkta kalırlar. Devlet, onları da özel bir okula yerleştirmek durumunda kalır.

Mahallenin haytaları, zengin ailelerin çocukları ile aynı çatı altında buluşunca çatışma da başlar çünkü okulun 7 yeni öğrencisi tam bir "Pis Yedili" çetesi gibidir. Her birisinin de lakapları vardır. "Bayrampaşalı", "Or. co..", "Kar Beyaz" ve "Trafo" lakaplı erkeklerin yanı sıra sarışınlığı sebebiyle "Cimbom", esmerliği yüzünden "Kara Biber", her işe karışması sebebiyle adı "Salça"ya çıkan kızlar, kısa sürede kolejin altını üzerine getireceklerdir.

55. Bölüm 

Furkanlar Bayrampaşalı'yı okuldan attırmak için bir fikir bulmuşlardır. Zeki'nin yaptığı yanlışlık sonucunda Bayrampaşalı yerine Ferit okuldan atılma tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Bu sırada olaya dahil olan Nevriye Hoca Ferit'i kurtarmak için herşeyi üstlenir.

Bayrampaşalı'nın kardeşi Gülcan, özel okulların yaptığı sınava katılarak kazanmıştır. Tekirdağ'da özel bir kolejden gelen burslu okuma teklifi ise, Trafo ile aralarının açılmasına sebep olur.

İzmir'den yatay geçişle İstanbul'da okumak için Bayrampaşalı'nın kuzeni Ceyhun gelir. Yeni gelen kuzen ortalığı oldukça karıştıracaktır.

54. Bölüm

Bayrampaşalı, Can'a yatın batmasıyla ilgili gerçeği itiraf etmiştir. Can olayı normal karşılayıp affetmiştir fakat Furkan'a söylediğinde işler değişir. Furkan bu fırsatı kaçırmaz ve Pis Yedili'yi şikayet etmek için Can'ı da ikna eder.

Gece evlerinden alınan Paşa, Orço ve Salça karakola götürülüp nezarethaneye atılırlar.

Esma Sultan, Dizel'i arkadaşlarıyla tanıştırmak ister ve yemeğe çıkarlar...

 


YORUMLAR