Pis Yedili Yeni bölüm izle, Pis Yedili 64. Bölüm izle 10 Nisan 2013, son bölüm izle,SHOW TV, tekerlekli sandalye için futbol maçı yapılır ...fragman

10.04.2013,Pis Yedili 64. Bölüm hd izle,Pis Yedili 64. Bölüm seyret,Pis Yedili 64. Bölüm full hd izle,Pis Yedili 64. Bölüm yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,fragman

  Pis Yedili, bu maçı almak zorunda!

Pis Yedili, futbol maçı yapacak ve bu maçtan kazandığı para ödülüyle mahalledeki Salih amcanın ikizlerine tekerlekli sandalye alacaktır. Furkan, her zamanki gibi hainlik peşinde olup, bu olayı duymuş ve hemen planını hazırlamıştır.

Elçin, Ceyhun’u akşam yemeğine davet eder ve ailesiyle tanıştırır. Güzel geçen akşam yemeğindeki en büyük sorun, Elçin’in babasının koyu Göztepe taraftarı olmasıdır.
Esma Sultan, yapılacak mezunlar günü etkinliğine Dizel ile birlikte gider. Fakat Dizel’in mesleği hakkında arkadaşlarına yalan söyleyince olanlar olur.

 

 

Gençlik dizileri arasında ülkemizde en çok tercih edilen yapım olma özelliğini taşıyan Pis Yedili yine çok eğlenceli bir bölüm ile sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.Okuldaki ve hayattaki kapışmalar devam ederken Orçun’un yaptığı yeni imaj başına dert olacak gibi gözüküyor.

Pis Yedili Genel Konusu:

Mahalledeki lise yaninca, devlet burada okuyan çocuklari, civardaki liselere yerlestirir; ancak dördü erkek üçü kiz lise ögrencisi açikta kalirlar. Devlet, onlari da özel bir okula yerlestirmek durumunda kalir. Mahallenin haytalari, zengin ailelerin çocuklari ile ayni çati altinda bulusunca çatisma da baslar çünkü okulun 7 yeni ögrencisi tam bir "Pis Yedili" çetesi gibidir. Her birisinin de lakaplari vardir. "Bayrampasali", "Or. co..", "Kar Beyaz" ve "Trafo" lakapli erkeklerin yani sira sarisinligi sebebiyle "Cimbom", esmerligi yüzünden "Kara Biber", her ise karismasi sebebiyle adi "Salça"ya çikan kizlar, kisa sürede kolejin altini üzerine getirirler.

 

 

 


YORUMLAR