Pis Yedili yeni bölüm fragmanı izle (95.Bölüm Fragmanı) Show Tv

Pis Yedili 65.Bölüm Fragmanı izle.. Pis Yedili yeni bölüm fragmanı izle.. Pis 7'li son bölümde neler olacak? Pis Yedili yeni bölüm fragmanı izle.. Pis Yedili 65.Bölüm Fragmanı HD seyret

 Pis Yedili, bu maçı almak zorunda!
Pis Yedili, futbol maçı yapacak ve bu maçtan kazandığı para ödülüyle mahalledeki Salih amcanın ikizlerine tekerlekli sandalye alacaktır. Furkan, her zamanki gibi hainlik peşinde olup, bu olayı duymuş ve hemen planını hazırlamıştır.

Pis Yedili 65.Bölüm Fragmanı yayınlandığında sitemzie eklenecektir.

fragmani.flv&image=http://www.gazetea24.com/vGaleri/bBuyuk/Yeni-bolum-fragmanijpeg.jpeg&autostart=true&backcolor=000000&frontcolor=FFFFFF&screencolor=000000" wmode="transparent">

 Elçin, Ceyhun’u akşam yemeğine davet eder ve ailesiyle tanıştırır. Güzel geçen akşam yemeğindeki en büyük sorun, Elçin’in babasının koyu Göztepe taraftarı olmasıdır.
Esma Sultan, yapılacak mezunlar günü etkinliğine Dizel ile birlikte gider. Fakat Dizel’in mesleği hakkında arkadaşlarına yalan söyleyince olanlar olur.

Gençlik dizileri arasında ülkemizde en çok tercih edilen yapım olma özelliğini taşıyan Pis Yedili yine çok eğlenceli bir bölüm ile sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.Okuldaki ve hayattaki kapışmalar devam ederken Orçun’un yaptığı yeni imaj başına dert olacak gibi gözüküyor.

Pis Yedili Genel Konusu:

Mahalledeki lise yaninca, devlet burada okuyan çocuklari, civardaki liselere yerlestirir; ancak dördü erkek üçü kiz lise ögrencisi açikta kalirlar. Devlet, onlari da özel bir okula yerlestirmek durumunda kalir. Mahallenin haytalari, zengin ailelerin çocuklari ile ayni çati altinda bulusunca çatisma da baslar çünkü okulun 7 yeni ögrencisi tam bir "Pis Yedili" çetesi gibidir. Her birisinin de lakaplari vardir. "Bayrampasali", "Or. co..", "Kar Beyaz" ve "Trafo" lakapli erkeklerin yani sira sarisinligi sebebiyle "Cimbom", esmerligi yüzünden "Kara Biber", her ise karismasi sebebiyle adi "Salça"ya çikan kizlar, kisa sürede kolejin altini üzerine getirirler.


YORUMLAR