Pis Yedili son bölümü izle, Pis Yedili 62. Bölüm izle 27 Mart 2013, Yeni bölüm izle, SHOW TV, Alis,Cimbom, Bayrampaşalı,Songül, Trafo,Karabiber

27.03.2013,Pis Yedili 62. Bölüm hd izle,Pis Yedili 62. Bölüm seyret,Pis Yedili 62. Bölüm full hd izle,Pis Yedili yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle, full bölüm izle

28.03.2013 08:25

 Furkan'lar hazırladıkları montaj CD'nin Ceyhun'un eline geçmesi için Cimbom’la konuşurlar. Başta bunu reddeden Cimbom, daha sonra ikna olur ve Bayrampaşalı'ya ders çalışmaya gittiğinde çaktırmadan CD'yi Ceyhun'un odasına bırakır.

Songül, Trafo'nun kızından uzak durması için Karabiber hakkında yalanlar uydurur.

Alis, yeni bir erkek arkadaş edinmiş ve onunla buluşacaktır. Bunu duyan Orço, hemen kafasında bir plan hazırlar ve Alis'i başkasına kaptırmamak için elinden geleni yapar. Trafo ve Karabiber, Songül’e bir şeyler olmadığını anlatmaya çalışsalar da nafiledir. Songül, gördüklerini yanlış anlamış ve Trafo ile Karabiber’e inanmamaktadır.

Alis, Orçun’dan kurtulmak için ona bir oyun oynar. Bu oyunun sonunda Orçun karakola düşer. Elçin, okul çıkışında Ceyhun’u alıp, Paşa'ların evine gider. Cimbom ve Paşa’nın da evde olması tüm huzuru kaçırır. Cimbom ve Elçin tartışınca, Cimbom evi terk eder.


 Trafo ve Karabiber, Songül’e bir şeyler olmadığını anlatmaya çalışsalar da nafiledir. Songül, gördüklerini yanlış anlamış ve Trafo ile Karabiber’e inanmamaktadır.

Alis, Orçun’dan kurtulmak için ona bir oyun oynar. Bu oyunun sonunda Orçun karakola düşer. Elçin, okul çıkışında Ceyhun’u alıp, Paşa'ların evine gider. Cimbom ve Paşa’nın da evde olması tüm huzuru kaçırır. Cimbom ve Elçin tartışınca, Cimbom evi terk eder.

Eski Bölümlerdeki Replikler:

Furkan: Selam
Elçin: Selam
Furkan:Nasıl olduğunu merak ettim de, bi gelip bakıyım dedim.
Elçin:Sağol. Yalnız ben söylemiştim konuşmalarını yapıcaksan eğer annemlerle bi kaç tur yaptık zaten,yorma kendini.
Furkan:Yo, hayır. Öyle bişey söylemiyicektim.Aslında dürüst olmak gerekirse, yani işte tahmin edebiliceğin sebeplerden ötürü Güney'den de, senin Güney'le birlikte olmandan da hiçbir zaman hoşlanmadım. Ama senin gibi bi kızla birlikteyken o varoş gülünü tercih etmeyi düşünücek kadar aptal olucağını da aklıma getirmezdim.
Elçin:Ben de Güney'in Günçiçek'i mezara gömdüğüne inanıcak kadar aptal olduğumu düşünmezdim.
Furkan:Şş.. Hadi ama Elçin, bak bu olanlar için Güney'i suçla, Günçiçek'i suçla, hatta gel beni suçla; ama lütfen kendini suçlamaya kalkma.
Elçin:Çok teşekkür ederim Furkan ama yani yaptığım gerçekten çok, çok büyük bi aptallıktı ya
Furkan:Olsun. Aptallık aşkın en vazgeçilmez parçası değil mi? Eğer öyle olmasaydı ben.. Neyse.
Elçin:Ne?
Furkan:Boşver ya.
Elçin:Ne söyliyicektin,söylesene
Furkan:Şey diyicektim.. Eğer öyle olmasaydı ben, senin benden nefret ettiğini ve bana bi daha asla geri dönmiyiceğini bildiğim halde çaresizce seni sevmeye devam edebilir miydim, bilmiyorum.
Elçin: (Elini Furkan'ın omuzuna koyar) yani..
Furkan:Afedersin ya, saçmaladığımın farkındayım.
Elçin:Hayır.. Öyle demiyicektim.
Furkan:Aslında merak etme, sana karşı olan duygularımı tek başıma yaşamaya alıştım bile sayılabilir. Benimki oyun arkadaşı olmayan bi çocuğun tavlanın bi o tarafına, bi bu tarafına geçip kendi kendine tavla oynaması gibi bişey. İyi tarafı her zaman sen kazanıyosun, ama; kötü tarafıysa her zaman kaybeden de sen oluyosun. Olsun, napalım. Nazım'ın da dediği gibi, "Sen elmayı seviyorsun diye, elmanın da seni sevmesi şart mı? Tahir'i Zühre sevmeseydi artık, yahut hiç sevemeseydi. Tahir ne kaybederdi Tahirliğinden?.." Ne? Sen şiir okudum diye mi şaşırdın? Hı sen duymadın o zaman, artık kitap evleri zengin, şımarık ve sorumsuz çocukların da şiir kitabı almasına izin veriyomuş.
Elçin:Ya öyle düşünmedim..
Furkan:Şaka yapıyorum, açıklama yapmana gerek yok. (Kalkar) Neyse, ben artık gideyim.
Elçin: (Furkinin elini tutar ) Kalsaydın biraz daha? Yani konuşmak iyi geldi o yüzden. Tabi yorgun değilsen.
Furkan:Senle konuşmaktan asla yorulmam. Ama eğer burda biraz daha kalırsam aramızda arkadaşlığın ötesinde bişey yaşanmasından endişeliyim. Aldatılmanın acısını yaşayan bi kızı suistimal etmek benim için bile çok adice olur dimi? Yalnız senden bişey istiyicem, bu gece istediğin kadar ağla, sızla. Ama yarın sabah olduğunda ve okula geldiğinde o badem gözlerinin içi gülüyo olsun ki, o pis varoşlar kendilerinin bu kadar üzülmeye değer olduklarını düşünmesinler.
Elçin: Denerim.
Furkan: Ve unutma; bi insanı gerçekten tanımak için ödenicek, hiçbir bedel az değildir.
Elçin: Furkan..Sanırım ben bu gece iki insanı gerçekten tanımaya başladım. (Furkanı öpmek için yaklaşır)
Furkan:Teşekkür ederim Elçin..

 

 


YORUMLAR