Pis Yedili izle 46. bölüm 14 Kasım 2012, okuldan uzaklaştırılan Dilkopat, Beril ve Melis kılık değiştirip okula sızdı

Pis Yedili 46.Bölüm izle, Pis yedili son bölümünü izle. pis yedili yeni bölüm izle, Pis Yedili 46.Bölüm seyret, pis yedili 14 kasım, pis yedili son bölümü canlı izle, pis yedili yeni bölümü hd izle

15.11.2012 13:14

Show tv ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan Pis Yedili dizisinde bu hafta Bayrampaşalı’nın babasının işten kovulmasından sonra Bayrampaşalı Elçin ile konuşmaya karar verir ve ondan hesap sorar.Pis Yedili 46.Bölümü ile bu akşam saat 20:00’da Show tv ekranlarında.

Pis Yedili 46.Bölüm Özeti:

Bayrampaşalı, babasının kovulmasını Elçin’den bilip ona hesap sorar. Elçin, durumu bilmediğini açıklasa da Paşa inanmaz.

Okuldan uzaklaştırılan Dilkopat, Beril ve Melis kılık değiştirip okula sızarlar. Pis Yedili’nin kızları gibi giyinen İkoncanlar yakayı ele vermekten kurtulamazlar.

Salça, Can’la buluşmak için tüm fırsatları değerlendirmek istese de, durumu bilen PC, Cimbom ve Karabiber ona rahat vermezler. Sonunda kütüphanede bir araya gelmeyi başaran Salça ve Can’ı ise, büyük bir sürpriz beklemektedir.

Esma Sultan, Nevriye yüzünden arabasını satmış üzgün ve yaslı bir haldedir. Onun bu halini gören Nevriye ise, dayanamayıp ona bir sürpriz yapar.

Pis Yedili’de geçen hafta Oya Bilir’e oynanan oyunu kimin yaptığını bulmak için okulda soruşturma başlatan Esma Sultan, bunu yapanları bilip de söyleyenlere devamsızlık ödülü vereceğini duyurmuştur. Bunu duyan Dilkopat ve ekibi soluğu Esma Sultan’ın yanında alarak, bu oyunu PC’nin üstüne yıkarlar.

Babası yerine şoförlüğü üstlenen Bayrampaşalı, Elçin’i sergiye getirmiştir. Elçin’in ısrarı üzerine sergi salonuna birlikte girerler.Günçiçek ise, olanlardan habersiz Paşa’yı cepten sürekli aramakta ve ulaşamamaktadır.

PC, kendisine atılan suçun yalan olduğunu kanıtlamak ve bu oyunu oynayanları bulmak için bilgisayarda araştırma yaparken hiç beklemediği başka gizli bir olayı açığa çıkarır.

 Bayrampaşalı ve Elçin arasında soğuk rüzgarlar...
Bayrampaşalı, babasının kovulmasını Elçin'den bilip, ona hesap sorar. Elçin, durumu bilmediğini açıklasa da Bayrampaşalı inanmaz.

Okuldan uzaklaştırılan Dilkopat, Beril ve Melis, kılık değiştirip okula sızar. Pis Yedili'nin kızları gibi giyinen İkoncanlar yakayı ele vermekten kurtulamazlar.

Salça, Can'la buluşmak için tüm fırsatları değerlendirmek istese de durumu bilen PC, Cimbom ve Karabiber, ona rahat vermez. Sonunda kütüphanede bir araya gelmeyi başaran Salça ve Can'ı büyük bir sürpriz beklemektedir.

Esma Sultan, Nevriye yüzünden arabasını satmış, üzgün ve yaslı bir haldedir. Esma Sultan'ın bu halini gören Nevriye, dayanamayıp ona bir sürpriz yapar.


 


YORUMLAR