Pis Yedili fragmanı izle, Pis Yedili 95.Bölüm fragmanı 3 Ocak İZLE

Pis Yedili 95.Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Pis Yedili 95.Bölüm fragmanı İZLE - Seyret.

Show TV'de Çarşamba akşamları yayınlanan Pis Yedili, daha sonra Cumartesi'ye alınmış ancak gün değiştirmesinden dolayı reytinglerde düşüş yaşadığı için Çarşamba'ya geri dönmesine karar verilmişti.

Ancak Çarşamba akşamı yeni dizisi Sevdaluk'u ekrana süren Show TV yönetimi, Pis Yedili'nin yeniden gününü değiştirdi. Pis Yedili artık Perşembe akşamları 20.00'de ekrana gelecek.

Pis Yedili yeni bölümüyle 19 Aralık Perşembe akşamı Show TV'de olacak.

Rüzgar guruba baya alıştı ama bu durum tikicanlar'ın pek hoşuna gitmez. Pis Yedili'ye zengin ve havalı birinin katılması Furkan 'ın hiç hoşuna gitmez ve sıkıca bir kavga başlar

Pis Yedili 94. bölümüyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor..  Pis yedili yeni bölüm fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir, pis yedili fragmanı izle, dizinin son bölüm fragmanı izleyin.

Melis Babadağ (Elçin), Eda Ece (Cimbom), Burak Alkaş (Orço), Halil Babür (Trafo), Sezer Arıçay (Furkan) Bükre Atala (Karabiber), Melih Selçuk (Rüzgar) Hazal Şenel (Salça) & Güneş Zavrak (Dilkopat ın oynadıkları )li Pis Yedili 94. bölüm İzle Pis Yedili son bölüm Star Tv den full hd yayın İzle! Pis Yedili son bölüm full Star Tv İzle. Pis Yedili son bölümde neler oldu? Pis Yedili 94. son full yayın seyret.  Pis Yedili - İZLE.. 94. bölümde en son, Cimbom’un kuyumcudaki planı işler ve polisler gelmişti peki daha sonra ne oldu?  

PİS YEDİLİ 93. BÖLÜM YAYINLANDI MI?

Show TV’nin en çok izlenen ve reyting rekorları kıran gençlik dizilerinden olan Pis Yedili 94. bölümüyle 18.12.2013 Çarşamba akşamı sevenlerinin karşısında olacak. izinin yeni bölüm fragmanını buradan izleyin.

PİS YEDİLİ 94. BÖLÜM FRAGMANI - 18 ARALIK 2013

PİS YEDİLİ SHOW TV CANLI YAYIN

Pis Yedili'den eğlenceli kamera arkası fotoğrafları - FOTO GALERİ

PİS YEDİLİ HABERLERİ BURADA 

Pis Yedili 94.Bölüm izle, Pis yedili dizisinin 94.bölüm 18 aralık 2013 çarşamba tarihli yayını. Pis Yedili 94.Bölüm seyret, pis yedili 4 aralık, pis yedili son bölümü ücretsiz izle, pis yedili yeni bölümü kaliteli izle, pis yedili dizisi 94.bölümü tek parça izlesene

 Cimbom okula dönmüştür. Kantinde ilk kez karşılaştığı Rüzgar ile aralarında tatsız bir konuşma geçer. Bu sırada Cimbom'un okula döndüğünü gören Furkan, durumdan faydalanmak için Cimbom'un yanına gider ve ona bir teklifte bulunur.
Esma Sultan, düğün için Dizel'in onu götürdüğü düğün sarayında bayılır. Doktorlar dinlenmesini tavsiye ederler. Bu sırada okulda müdirelik görevi de Oya Bilir'e geçer. Gücü eline geçiren Oya Bilir, okulda birçok değişiklik yapar.

Ceyhun'un iş yerine habersiz gelen Elçin, Ceyhun ve Zeynep'in şakalaşmalarına tanık olur. Bu durumdan hoşlanmadığı ortadadır fakat Ceyhun bunu pek anlayamaz ve günün sonunda Elçin, Ceyhun'a patlar.Cimbom okula dönmüştür. Kantinde ilk kez karşılaştığı Rüzgar ile aralarında tatsız bir konuşma geçer. Bu sırada Cimbom'un okula döndüğünü gören Furkan, durumdan faydalanmak için Cimbom'un yanına gider ve ona bir teklifte bulunur.

 
PİS YEDİLİ 93.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Pis Yedili'de bu hafta ekibin peşine polis takılır. Gülçiçek'in kuyumcudaki planı işler. Bunun üzerine polisler gelir ancak Fatih çoktan kaçmayı başarmıştır. Polisler bunun üzerine Gülçiçek'i tutuklayarak karakola götürür. Karakolda Gülçiçek'in verdiği ifade doğrultusunda polis çete olduklarına dair bir şüpheye düşer ve ekibi takip altına alır. Olayı en ince ayrıntısına kadar inceleyen polis ekibin çete ile alakası olmadığını anlar ve pis yedili ekibini serbest bırakır. Bu arada Pis Yedili'nin bu durumunu duyan İkoncanlar ekip ile dalga geçer. Bu durumu yediremeyen Pis Yedili ekibi İkoncanlara şaka yapmak ister. Ancak yaptıkları şaka gerçek olunca okul bir anda karışır. Merakla beklenen 93.Bölüm bu akşam Show Tv ekranlarında yayınlanacak.

 PİS YEDİLİ ' Deki Orçun Ve Alevin Öpüşme Sahnesi:

 Pis Yedili’de Orço Yetenek Sizsiniz’e katılırsa: 

Esma Sultan, düğün için Dizel'in onu götürdüğü düğün sarayında bayılır. Doktorlar dinlenmesini tavsiye ederler. Bu sırada okulda müdirelik görevi de Oya Bilir'e geçer. Gücü eline geçiren Oya Bilir, okulda birçok değişiklik yapar.
Ceyhun'un iş yerine habersiz gelen Elçin, Ceyhun ve Zeynep'in şakalaşmalarına tanık olur. Bu durumdan hoşlanmadığı ortadadır fakat Ceyhun bunu pek anlayamaz ve günün sonunda Elçin, Ceyhun'a patlar.

Pis Yedili'de Trafo'dan Karadır Kaşların türküsü izle
Atakan Elçin'in peşini bırakmamaktadır fakat Elçin hiç yüz vermez ve onu sürekli tersler. Bir yolunu bulup Elçin'in evine giden Atakan, Zeynep'in düzenlediği partiye gitmek için Elçin'in annesinin de yardımıyla onu ikna eder.

 Elçin Günçiçek'e hırsızlık suçu atıyor


YORUMLAR