Pis Yedili 88. bölüm izle, Pis Yedili 88. bölüm fragmanı youtube video

Pis Yedili 88. bölüm izle. Show Tv ekranlarının vazgeçilmez gençlik dizisi Pis Yedili yeni 88. bölüm fragmanı çıktı. Pis Yedili 8. bölüm fragmanı duygusal sahnelerle dolu.

Pis Yedili 88. bölüm fragmanı izle -  Ve işte o her yeni bölümü büyü kahkaha tufanına sahne olan Pis Yedili 88. bölüm fragmanı izle burda. Show TV ekranlarının en çok izlenen dizisi olma özelliğini sürdüren Pis Yedili 88. bölüm fragmanı izle haberimizin detayında.

İşte Pis Yedili 88. bölüm fragmanı izle ve fragman özeti

Pis Yedili'de Elçin Zeynep’in şikayetten vazgeçmesi üzerine özgürlüğüne kavuşuyor. Soluğu Ceyhun'un yanında alan Elçin, sevdiği adamın söylediği sözler karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşyor... Pis Yedili 88. bölümde Cimbom ise büyük tehlike altında...

Show TV'nin sevilen dizisi Pis Yedili dizisi 88. bölümde heyecan dorukta...

Pis Yedili'nin bu bölümünde yaşanacaklar ise şöyle

Fatih, hapishaneden kaçmıştır ve Cimbom’un evine gelmiştir. Evin çevresinde dolanıp gözetlemektedir. Durumu öğrenen Pis Yedili, Cimbom ve annesinin evde kalamayacağını başka bir yerde kalmaları gerektiğine karar verirler.

Elçin, Zeynep’in şikayetten vazgeçmesi üzerine serbest kalmıştır. İlk işi yurda gidip Ceyhun’u görmek olur fakat orada gördükleri ve Ceyhun’dan duyacağı sözlerle Elçin altüst olur.

Girişim Koleji’nde yapılacak Başarı Ödülleri töreni için Esma Sultan, organizasyon hazırlığındadır. Fakat işler hiç de istediği gibi gitmez...


YORUMLAR