Pis Yedili 74. Bölüm TEK LİNK hd izle, Pis Yedili'nin 24 TEmmuz günü yayınlanan son bölümünü sorunsuz izleyin.. .

Pis yedili 74.Bölüm tek parça izle.. 24 Temmuz Çarşamba günkü bölüm.. Pis Yedili yeni bölüm izle.. Pis 7'li 74.Bölüm HD izle.. Pis Yedili Kamera Arkası Fotoğrafları

PİS YEDİLİ'DE FOTOĞRAF YARIŞMASINI KİM KAZANDI? 

Pis yedili 74.Bölüm tek parça izle..  24 Temmuz Çarşamba -Pis Yedili'ye yeni gelen Bertan, Balkanlardan değişimle gelen bir öğrenciyi canlandıracak.Kiminle aşık yaşayacağını ise zaman gösterecek.

Show TV'nin sevilen dizisi Pis Yedili'nin bu bölümünde;

Etkin okulda bir fotoğraf yarışması düzenler. İkoncanlar’ın son model makinelerinin yanında Pis Yedili’nin yapabileceği hiç bir şey yoktur. Bu yüzden yarışmaya sadece cep telefonuyla fotoğraf çeken PC katılır.Ceyhun, inşaatta yapılan bir sipariş yanlışlığını fark edip Zeynep’i uyarır. Bunun üzerine Zeynep teşekkür hediyesi olarak Ceyhun’a bir paket verir. Fakat bu hediye Ceyhun’un başına bela olacaktır.Esma Sultan ve Dizel düğün yapmak için mekan aramaktadırlar. Esma Sultan, yalı ve sarayda düğün yapmayı istemektedir fakat Dizel fiyatları duyunca bu işin olmayacağını anlar ve Esma Sultan ile tartışırlar.Cimbom, odasında Güney’e ait ne varsa toplar ve atar. Bir valiz hazırlar ve annesiyle birlikte evden çıkar.Kahkahası bol Pis Yedili, yeni bölümüyle 24 Temmuz Çarşamba akşamı saat 21.00’de Show TV’de!

OKULLARIN KAPANMADIĞI TEK DİZİ PİS YEDİLİ DEVAM EDİYOR

 Pis Yedili'ye Rüzgar isimli br karakter katıldı. Diziye katılan isim ise "Adını Feriha Koydum" dizisinde Feriha'nın abisi Mehmet'i oynayan Melih Selçuk...Kahkahası bol Pis Yedili, 24 Temmuz Çarşamba akşamı saat 21.00’de yeni bölümüyle Show TV’deydi.

 Ekranların sevilen gençlik dizisi Pis Yedili'de yaprak dökümü devam ediyor. Bayrampaşalı karakterine can veren Kadir Doğulu'nun diziden ayrılması ekipte şok etkisi yaratmıştı.

Pis Yedili 74. Bölüm hd izle,Pis Yedili 74. Bölüm seyret, 24 temmuz 2013, çarşamba, Pis Yedili 74. Bölüm full hd izle,Pis Yedili Yeni bölüm izle,son bölüm izle,yeni bölüm hd izle,son bölüm hd izle,yeni bölüm full hd izle, Pis Yedili 74. Bölüm hd izle,Pis Yedili 74. Bölüm seyret,24 temmuz 2013,çarşamba,Pis Yedili 74. Bölüm full hd izle,Pis Yedili Yeni bölüm izle,son bölüm izle,yeni bölüm hd izle,son bölüm hd izle,yeni bölüm full hd izle, Pis Yedili 74. Bölüm hd izle,Pis Yedili 74. Bölüm seyret,Pis Yedili 74. Bölüm full hd izle,Pis Yedili Yeni bölüm izle,son bölüm izle,yeni bölüm hd izle,son bölüm hd izle,yeni bölüm full hd izle, kamera arkası fotoğrafları

Kadir Doğulu'dan sonra ekibe veda eden bir diğer isim de dizinin Canburger'i olan Uraz Kaygılaroğlu oldu. Uraz Kaygılaroğlu, dizinin senaristi Gani Müjde'den izin alarak farklı projelerde yer almak istediğini söyledi.Diziden ayrılmasından sonra Uraz Kaygılaroğlu'nun
yeni dizisi belli oldu. Eylül ayında TRT 1'de yayınlanmaya başlayacak olan ''Eski Hikaye '' adlı dizinin kadrosuna dahil olan Kaygılaroğlu'yla beraber dizide ,Buğra Gülsoy, Funda Eryiğit, Damla Debre, Sermet Yeşil ve Ali Barkın gibi isimlerde yer alıyor.

 Paşa gitti Rüzgar geldi!.. 

Pis Yedili'de Trafo'dan Karadır Kaşların türküsü - VİDEO İZLE 

Pis Yedili’de Orço Yetenek Sizsiniz’e katıldı - VİDEO İZLE

 


YORUMLAR