Pis Yedili 71.Bölüm fragmanı yayınlandı izle.. Bayrampaşa Cimbom'a evlenme teklif ediyor ! Kamera Arkası Fotoğrafları, Pis Yedili Resimleri

Pis Yedili 71.Bölüm Fragmanı izle... 29 Mayıs Çarşamba Pis Yedili yeni bölüm fragmanı izle.. Pis Yedili yeni bölümde neler olacak? Pis Yedili Replikleri

Pis Yedili 71. Bölüm Fragmanı henüz yayınlandı. Pis Yedili 5 Haziran Çarşamba akşamı saat 20:00 da Show Tv de...

Pis Yedili, fakir bir semtin okulunda çıkan yangının ardından, bir özel okula geçmek zorunda kalan yedi genci anlatıyor. Bu yedi fakir gencin bambaşka bir ortamı tanıyacakları yeni okullarında, ikoncanlar adını taktıkları kolejli arkadaşlarıyla atışmalı ve eğlenceli diyalogları, kahkahalarla izleyeceğiniz bir okul hikayesini ekranlara getiriyor.

Orço  yine kızların peşinde dolaşıp başına bela almaya devam ediyor.  Pis Yedili 71.Bölüm fragmanı: 

 Pis 7li dizi konusu, Pis Yedili dizisinin konusu, Pis Yedili hikayesi


 Pis Yedili'de Trafo'dan Karadır Kaşların türküsü - VİDEO İZLE 

Pis Yedili’de Orço Yetenek Sizsiniz’e katıldı - VİDEO İZLE

 Pis 7 li dizisinin konusu:

Mahalledeki lise yanınca, devlet burada okuyan çocukları, civardaki liselere yerleştirir; ancak 4 ü erkek 3 ü kız lise öğrencisi açıkta kalırDevlet, onları da özel bir okula yerleştirmek durumunda kalır Mahallenin hayta ları, zengin ailelerin çocuklarıyla aynı çatı altında buluşunca çatışmalar da başlar çünkü okulun yedi yeni öğrencisi tam bir Pis Yedili çetesi gibidir Her birinin de lakapları vardırBayrampaşalı , Or co , Kar Beyaz ve Trafo lakaplı erkeklerin yanı sıra sarışınlığı nedeniyle Cimbom , esmerliği yüzünden Kara Biber , her işe karışması nedeniyle adı Salça ya çıkan kızlar, kısa sürede kolejin altını üzerine getirecektir..

 

Gani Müjde'nin yapımcılığını yaptığı gençlik dizisi Pis Yedili'den Kadir Doğulu'nun ayrıldığı haberi magazin basınında yer almıştı. Başarılı oyuncu Kadir Doğulu, dizinin hayranlarını sevindiren açıklamayı yaptı.

Doğulu, diziden ayrılmadığını ve önümüzdeki sezonda da Pis Yedili'de yer alacağını açıkladı.

 

 

Pis Yedili bayrampaşalı Replikleri, pis yedili bayrampaşalı sözleri

-- Bayrampaşalı : "15 kişi gelmelerinden belliki ya matematikleri noksan yada şerefleri.

-- Bayrampaşalı : Benim Sonumda Babam Gibi Olcakmış Meğer.

-- Bayrampaşalı: "Bana bak müdür bozuntusu 7 Sülaleni götürüp angut pazarında satsan bu saatin benim için taşıdığı değere ulaşamazsın bile, anladın mı? O yüzden al şu paranı daha fazla ötme. Yürüyün beyler."

-- Bayrampaşalı : Ulan şerefsiz , hani çıkmışlardı he ?
Orço : Valla kardeşim bu telaşta yoklamamı yapsaydım ?

--Orço:Paşa Sexi Manitan Geliyor.
Bayrampaşalı:O Benim Manitam Değil.
Orço: Seksi Olduğunu Kabul Ettin Yani.

 

Asmalımescit'te diziden arkadaşlarının bulunduğu grup ve yanında sevgilisi ile yürüyen oyuncu, aniden patlayan flaşlar sonucu korktu.

 

 


YORUMLAR