Pis 7'li 59.Bölüm naklen izle(Tek parça-HD izle)

06.03.2013,Pis Yedili 59. Bölüm hd izle,Pis Yedili 59. Bölüm seyret,Pis Yedili 59. Bölüm full hd izle,Pis Yedili yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle, full bölüm izle

  Furkan'ın planı işe yarayacak mı?

Salça, Can’ın kendisine yaptıklarını hâlâ unutamamıştır. Ona bir ders vermek ister fakat bundan kimseye bahsetmez.
Orço, Alis’in Justin Bieber konserine gitmek istediğini öğrenince elindeki iki konser biletini kullanarak Alis'le yemeğe çıkar.

Furkan, Ceyhun’un İzmir’deki sevgilisinin telefonunu bulur ve arayıp, onu İstanbul’a davet eder. Amacı Ceyhun ve Elçin’i beraberken yakalatmaktır. İşler umduğu gibi gider, dahası eline geçen koz Bayrampaşalı’yı çok kızdırır.

 

 'Pis Yedili'yi izleyen pis olur'

Fatih Projesi kapsamında öğrencilere tablet bilgisayar dağıtımı Kars’ta da başladı. Dağıtıma katılan Milli Eğitim Müdürü Yıldırım Alkış şu öğütlerde bulundu:

"Her birinizin mutlaka Facebook ve Twitter hesaplarınız vardır. İnternete girmeyeni niz de yok tur. Eğer eğitim sitelerine girmiyorsanız, hep oyun sitelerinde kalıyorsanız ve hep Pis Yedili dizisini izliyorsanız, o zaman pis olursunuz. Hep Pis Yedili’yi seyreden öğrenci pis olur" dedi.Songül, Karabiber'in ağzından bir ayrılık mektubu yazarak Mert'e gönderir. Mektubu yazarken eve gelen Hasan Paşa, Songül'ün farketmediği bir anda mektubu görüp okuyunca kendisini aldattığını düşünmeye başlar.

Elçin, Furkan'a artık aralarında bir şey olmadığını söyler ve onunla yollarını ayırır. Buna dayanamayan Furkan, Ceyhun'u arar ve buluşup konuşmak ister. Bu konuşma sonrasında ortalık epeyce birbirine girer.

Pis Yedili Genel Konusu:

Mahalledeki lise yaninca, devlet burada okuyan çocuklari, civardaki liselere yerlestirir; ancak dördü erkek üçü kiz lise ögrencisi açikta kalirlar. Devlet, onlari da özel bir okula yerlestirmek durumunda kalir. Mahallenin haytalari, zengin ailelerin çocuklari ile ayni çati altinda bulusunca çatisma da baslar çünkü okulun 7 yeni ögrencisi tam bir "Pis Yedili" çetesi gibidir. Her birisinin de lakaplari vardir. "Bayrampasali", "Or. co..", "Kar Beyaz" ve "Trafo" lakapli erkeklerin yani sira sarisinligi sebebiyle "Cimbom", esmerligi yüzünden "Kara Biber", her ise karismasi sebebiyle adi "Salça"ya çikan kizlar, kisa sürede kolejin altini üzerine getirirler.
 

 

 

 


YORUMLAR