17 Nisan 2014 Perşembe
   30.03.2013 15:31:15

Özcan Deniz ilk bölümde öldü mü?

Fox TV ekranlarında yeni başlayan dizi Karagül'de dün akşam ilginç sahneler yaşandı.

İsmini Şanlıurfa’nın Halfeti İlçesi’nde yetişen bir gülden alan, başrollerini Ece Uslu, Yavuz Bingöl ve Özcan Deniz‘in paylaştığı “Karagül”dizisinin ilk bölümü dün akşam Fox ekranlarında yayınlandı.

Murat abisi tarafından boğuldu mu?

Asmalı Konak ve Fırat dizisinden tatlar taşıyan Karagül'de daha ilk bölümden Özcan Deniz'in canlandırdığı Murat karakteri iflas edince abisinin yanına gidip yardım istedi ve ne yazık ki abisinin cinnet geçirmesine sebep oldu. Abisi tarafından dövülerek Fırat'a atılan Murat yani Özcan Deniz'in hayatta kalıp kalmayacağı merak konusu oldu.

Ece Uslu bir bayıldı bir ayıldı!

Murat'ın İstanbul'daki güzel karısını canlandıran Ece Uslu, eşinin Fırat'ta kaybolduğunu öğrenir öğrenmez Şanlıurfa'ya gitti. Fırat kıyısında yapılan aramaya tanık olan Ebru bu acıya dayanamayarak bayıldı. Bayılan Ebru'yu eve götüren akrabaları ayılması için uğraşırken Ece Uslu birden bire ayıldı. Bu ayılmadaki yapaylık izleyenlerin gözünden kaçmadı. Ece Uslu ayılır ayılmaz kalktı, saçını düzeltti, nerede olduğunu sordu ve eşinin kaybolduğu Fırat'ın kıyılarına gitti.

Yavuz Bingöl Fırat'a atladı ama...

Fırat kıyısında aramalar devam ederken yine Ece Uslu eşine ait gömleği nehirde görünce dayanamayarak atladı. Gömleği yakalayabilmek için uzun süre suyun altında kalmak zorunda kalan Ebru'yu kurtarmak için Yavuz Bingöl'de kendini Fırat'a attı. Yavuz Bingöl'ün Fırat'a atlama sahnelerinde dublör kullandığı ve yüzünün neredeyse hiç gözükmediği bölümler izleyenlerden tepki aldı. 

kaynak: Medyoloji.net/Ece Altuneli

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

ozcan deniz
07.02.2014 23:53
offfff ya bu ne dizi daha 1 ci bolumden bas kahramanin biri oldu herkes sikayeci nolusun murat 40 ci bolume kalmasin ciksin ortay
ayşe gül
10.05.2013 01:41
özcan deniz ortaya cıkmalı artık daha ilk bölümde öldürdüler çok saçma olmuş bece ...
yusuf kozak
21.04.2013 16:24
özcan deniz olmasa dizi boştur
arzu
19.04.2013 03:33
özcan deniz ölmesın ölurse seyredılmez ark
sevcan sayan
18.04.2013 17:56
özcan deniz olmadan bu dizi anlamsız mutlaka dönmeli
Daha Fazla