Öyle Bir Geçer Zaman Ki 115.Bölüm fragmanı izle.. Öyle Bir Geçer Zaman Ki son bölüm fragmanı izle.. Öyle Bir Geçer Zaman Ki yeni bölüm fragmanı izle

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 115. Bölüm fragman izle,Öyle Bir Geçer Zaman Ki 115. Bölüm fragmaı seyret,Yeni bölüm fragmanı izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

08.05.2013 16:35

Öyle Bir Geçer Zamanki 115. Bölüm Fragmanı yayınlandığında sitemize eklenecektir. Bakalım yeni bölümde Mete(Aras Bulut), Tuğrul'u (Bir Demet Tiyatro'nun  Tirbüşon'u) tanıyıp intikamını alabilecek mi? 

 Öyle Bir Geçer Zaman ki geçen haftanın özeti:

 

Ahmet’in intikamını almak isteyen Hakan, babasını zorla konuşturuyor ve katillerin peşine düşüyor. Tuğrul’u bir kez elinden kaçıran Mete, ikinci kez aynı hataya düşmemek için işi sağlama alır.

 

 

 

Cemile’nin tüm ısrarlarına rağmen pavyonda çalışmaya gider. Tuğrul’a beklenmedik darbe indiren Arif’in mutluluğu kısa sürer. Tuğrul gözünü kurtarmak için ameliyata alınırken, Arif onun adamları tarafından fena dövülür ve komaya girer. Soner’in evlenme teklifini kabul eden Bahar çok mutludur. Uygun bir zamanda ikisi de bu müjdeli haberi Deniz’e söyleme konusunda anlaşırlar.


Fakat Deniz’den hiç ummadıkları bir tepki alırlar. İkisi de bu sorun karşısında ne yapacaklarını bilemezken, onlara yardım Cemile’den gelir. Hâlâ Mete’yi düşünen Ayça’yı, ağabeyi ile yakınlaştırmayı isteyen Osman, ikisini bir araya getirecek bir plan yapar. Fakat bu plan umduğundan daha farklı gelişir. Hakan’a haksızlık yaptığını fark eden Berrin, onunla konuşmaya gider ve babasının tüm mirasını ona bıraktığını öğrenir.


Bunu öğrenen bir tek o değildir. Carolin de bu haberi alır almaz soluğu Hakan’ın evinde alır. Pavyonda garsonluk yapan Mete istediği bilgiye beklediğinden çabuk ulaşır. Tuğrul’un ameliyatını ve hangi hastanede yattığını öğrenir ve harekete geçer.


Arif’i kurtarıp Tuğrul ile hesaplaşmak isteyen Mete, orada onun yerine başkası ile karşılaşır. Ahmet’in intikamını almak isteyen Hakan ise, babasını zorla konuşturur ve katillerin peşine düşer. Ekrem’den haberi alan Berrin, Soner’den yardım ister. Hepsi çok geç olmadan Hakan’ı durdurmak için yola çıkarlar.

 

 


YORUMLAR