Oses türkiye izle, o ses türkiye son bölüm izle, o ses türkiye düello, o ses türkiye yarışmacıları, o ses türkiye mustafa, o ses türkiye final o ses türkiye final izle 19 şubat 2013

O Ses Türkiye Mustafa Bozkurt Youtube, O Ses Türkiye Mustafa Bozkurt, O Ses Türkiye Mustafa Bozkurt Giderim, O Ses Türkiye Mustafa Bozkurt Performans, O Ses Türkiye Mustafa Bozkurt Kafama

O Ses Türkiye'de dananın kuyruğu koptu. Birinci belli oldu. Muhteşem gecede yaşananlar izleyicilere keyifli anlar yaşattı.

Aylardır büyük bir heyecanla finali beklenen ve birbirinden güzel sesleriyle pek çok yarışmacının ter döktüğü O Ses Türki'yede finali kazanan nihayet belli oldu.

60 bin kişi arasından sıyrılan, 2012'nin ekim ayında jürinin karşısına çıkan ve sonrasında rakiplerini eleyen adaylardan 4'ü, dün gece büyük finalde kozlarını paylaştı.

Ve Türkiye attığı SMS'lerle 'Ayda mı, Berkan mı, Mustafa mı, Onur mu?' sorusunun yanıtını verdi: Mustafa.

Onur Uğuş (Hülya Avşar), Berkan Taşkın (Murat Boz), Ayda Mosharraf (Murat Boz) ve Mustafa Bozkurt (Mustafa Sandal) canlı yayında en iyi performanslarını sergiledi ve Ayda ile Mustafa son ikiye kaldı.

Önce Berkan ardından da Onur elendi.

Adaylar final gecesinde daha önce beğeni toplayan parçalarını da seslendirerek oylşarını arttırmaya çalıştı. İki isim geçmiş programlarda seslendirdikleri şarkılardan ikisini daha söyledi; bu sürede SMS'ler alınmaya devam etti.

Ve gelen SMS'ler sonunda Mustafa Bozkurt, Türkiye'nin sesi oldu (Yüzde 60'a 40) Böylece Mustafa Sandal, geçen sezon yarışmacısı birinci olan Murat Boz ile Hadise ve Hülya Avşar'a üstünlük kurmayı başardı.

Yaklaşık 4 saat süren canlı yayın sonunda birinciliği elde eden Mustafa Bozkurt, ödül olarak bir albüm ve son model bir araba kazandı.

NOT: 'O Ses Türkiye', çocuklara özel tek bir bölümle yine Star ekranlarında olacak. Özel bölüm için, çocuklarının seslerine güvenen aileler başvuruda bulunabilirler.

MUSTAFA VE AYDA SON KEZ SAHNE ALDI
Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği 'O Ses Türkiye'nin finali dün akşam yapıldı. 19 haftadır süren yarışta finale kalan isimler Mustafa Sandal'ın takımından Mustafa Bozkurt, Hülya Avşar 'ın takımından Onur Oğuş, Murat Boz'un takımından Ayda Mosharraf ve Berkan Taşkın dün son kez sahneye çıktı.

HÜLYA AVŞAR VE MURAT BOZ'UN İDDİALI ŞARKICILARI ELENDİ
SMS oyları ile ilk elenen, tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Berkan Taşkın oldu. Oldukça üzüntülü bir biçimde yarışmaya veda eden Berkan Taşkın 'ın ardından Hülya Avşar 'ın takımında yer alan Onur Oğuş da elendi.

O SES TÜRKİYE FİNALİNDE BÜYÜK YARIŞ
Tarzı, duruşu ve Barış Akarsu 'ya olan benzerliği ile sosyal medyada ciddi bir hayran kitlesine kavuşan Onur Oğuş 'un elenmesi hayranları tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.
Finale kalan Ayda Mosharraf ve Mustafa Bozkurt yarışmada büyük ses getiren performanslarını bir kez daha sergilediler. Ayda Mosharraf “İsyan” ve “I Always Love You” şarkılarını bir kez daha seslendirirken, Mustafa Bozkurt ise “Hakim Bey” ve “Şafak Türküsü”nü seslendirdi.

TÜRKİYE'NİN YENİ SESİ MUSTAFA BOZKURT OLDU
Final oylaması oylaması büyük bir heyecanı sahne olurken ipi göğüsleyen isim Mustafa Sandal'ın takımından Mustafa Bozkurt oldu.

MUSTAFA, BİRİNCİLİĞİNİ AHMET KAYA'YA ARMAĞAN ETTİ
Mustafa Bozkurt O Ses Türkiye'de aldığı birincilik sonrası duygulu anlar yaşadı. Mutlu olduğunu ifade eden Mustafa Bozkurt mütevazi bir açıklama yaparak “Ben buradan birinciliğe sadece bir merdiven oldum. Burada merdiveni tırmanan rahmetli Ahmet Kaya olmuştur. Ben birinciliğimi Ahmet Kaya'ya armağan ediyorum” dedi.

AVŞAR KIZI CANLI YAYINDA REZİL OLDU!
O Ses Türkiye adlı yarışma programına Hülya Avşar damgasını vurdu. Kendi şarkısının sözlerini unutan Avşar kızı sosyal medyada gecenin konusu oldu. Canlı yayında sahne alan ve Onur ile düet yapan Hülya Avşar kendi albümünde okuduğu şarkıyı unuttu.

HÜLYA AVŞAR KENDİ ŞARKISINI UNUTTU
Canlı yayında zor anlar yaşayan Hülya Avşar, şarkının ikinci bölümünde takılıp kaldı. Şarkı sözlerini unutan Hülya Avşar durumu espri yaparak kurtarmaya çalıştı. Stüdyoda bulunan seyircilerin alkış desteğini alan Avşar kızı “Onur o kadar yakışıklı ki şarkının sözlerini unuttum ' diyerek durumu kurtarmaya çalışsa da sosyal medyada alay konusu olmaktan kurtulamadı.


YORUMLAR