On numara çekiliş sonucu, On numara 11 Kasım sonuçları,On numara devretti mi?

On Numara Çekiliş Sonuçları – 11 Kasım 2013, İşte 11 Kasım On Numara çekiliş sonuçları, On Numara çekilişi yapıldı!, MPİ On Numara 588 hafta 11 Kasım 2013 sonuçları! On Numara 11 Kasım 2013 sonuçları.

 Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta pazartesi çekilişi gerçekleştirilen On Numara'nın 11 Kasım çekilişi yapıldı. İşte On Numaranın 11 Kasım çekiliş sonuçları... 11 Kasım On Numara sonuçları, On Numara, On Numara kazandıran sonuçlar, 11 Kasım On Numara kazandıran sonuçlar.

 

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nce düzenlenen On Numara çekilişi yapıldı. 11 Kasım On Numara Sonuçları 2013 neticesinde 10 numarayı bilen 2 kişi, 124 bin 261 lira 30 kuruş ikramiye kazandı. İşte 11.11.2013 On Numara Çekiliş sonuçları kazandıran numaraları...

On Numara Çekilişi 11 kasım 2013 On Numara Çekiliş sonuçları milli piyango sonuçları On Numara sonuçları için tıklayınız. millipiyango.gov.tr On Numara Çekiliş sonuçları On Numara 11 kasım 2013 Milli Piyango 11.11.2013 On Numara sonuçları... Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez şans oyunu olan On Numara Sonuçları açıklandı.Her hafta pazartesi akşamları Milli Piyango İdaresi tarafından çekilişi yapılan şans oyununun 11 kasım 2013 pazartesi günü 587. çekilişi yapılarak sonuçları açıklandı.

Piyango İdaresi'nin düzenlediği "On Numara" oyununun bu haftaki çekilişi yapıldı.4 Kasım çekilişi düzenlenen On numara oyununun kazandıran şanslı numaraları belli oldu. Milli Piyango İdaresi'nce gerçekleştirilen On Numara şans oyununun 587. hafta çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. 4 Kasım 587. hafta On Numara çekilişi yapıldı. On numara çekilişinde kazandıran numaralar 01, 07, 09, 12, 13, 17, 20, 31, 32, 33, 40, 46, 56, 57, 59, 61, 65, 68, 77, 78, 79, ve 80 olarak belirlendi.

10 bilen 2 kişi, kişi başına 124.261.30 TL ikramiye kazandı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen "On Numara" oyununun bu haftaki çekilişinde 10 numarayı bilen 2 kişi, 124 bin 261 lira 30 kuruş ikramiye kazandı.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 9 bilen 93 kişi bin 781 lira 50'şer kuruş, 8 bilen bin 512 kişi 110 lira 05'er kuruş, 7 bilen 16 bin 226 kişi 19 lira 60'şar kuruş, 6 bilen 102 bin 770 kişi 3 lira 25'er kuruş ve hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyen 201 bin 982 kişi de 2 lira 10'ar kuruş ikramiye alacak.

Milli piyango idaresi tarafından her hafta düzenlenen On Numara’da sona gelinde. Bu gece yapılacak çekilis sonucunda milyonlarca kişi zenginlik hayaline kavuşmayı hedefliyor. Sonuçları gazetea24.com'da öğreniyor. Milli Piyango idaresi tarafından her hafta Pazartesi gerçekleştirilen On Numara 4 Kasım sonuçları açıklandı. İşte 4 Kasım On Numara sonuçları...

Milli piyango bayilerinde kuponlarını doldurup ödemsini yapan şans oyunalrı meraklılarının internette en çok yaptığı sorfular ise şötle:
On numara sonuçları analiz, on numara tahminleri, on numarada en çok çıkan sayılar, on numara saat kaçta çekiliyor?

On numara sonucu, on numara sorgulama, on numara bilet sorgulama, On Numara Sonucu, On Numara Milli Piyango çekilişi sonuçları (4 Kasım 2014) On Numara çekildi, Milli Piyango On Numara 4 Kasım Çekilişi, On Numara Çekilişi Milli Piyango On Numara Sonuçları, On Numara Sonuçları Açıklandı Sorgula! - mpi Numara 586. hafta Sonuçları, İşte 21 Ekim 10 Numara çekiliş sonuçları-MP, On Numara Sonuçları - On Numara Çekilişi - On Numara Nedir - On Numara Nasıl Oynanır?

ON NUMARA NEDİR NASIL OYNANIR ?
1-80 numara arasında 10 sayı işaretlenir ya da makineye otomatik olarak oynatılır ve çekilen 22 sayı içerisinden 10-9-8-7 bilmeye çalışılır.
Milli piyango idaresi tarafından kontrolleri yapılan ve düzenlemeleri kontrol edilenşans oyunlarından bir tanesi de 10 numara ismi verilen oyundur.

On numara diğer bütün sayısal oyunlardan çok farklıdır ve alışılagelmiş şans oyunları kültürünü alt üst etmiştir. On numara Lisanslı ve yasal olmakla birlikte, 18 yaşından büyük herkes 10 numara oynayabilir. On numara diğer şans oyunlarına oranla tutturulması ve tahmin edilmesi kolay bir oyundur.

Oyun bir bilet üzerinde yer alan kolonların her birinde bulunan 1 ile 80 arasındaki numaralardan 10 tanesini tahmin etme veya hiçbirisini tahmin edememe esasına dayanmaktadır. Yani oyunun asıl amacı şudur. Çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan, 6 ve üzerinde rakamların tahmin edilmesi veya hiç rakam tahmin edilememesidir.

İkramiye, çekilikle belirlenecek olan 22 rakamdan 6,7,8,9 ve 10 adet numaranın doğru olarak tahmin edilmesi veya bu 22 rakamdan hiçbirisinin tahmin edilmemesi durumunda talihlilere verilmektedir. Sonuçlar bu kşam gazetea24.com'da

Oyunun çekilişleri pazartesi günleri yapılmakta bu nedenle her Salı sabahından her pazartesi sabahına kadar oyunun oynanması gerekmektedir.

Sayısal Loto Sonuçları Sans Topu Sonuçları On Numara Sonuçları Süper Loto Sonuçları Piyango Sonuçları Loto Sonuçları

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır. Sonuçlar bu kşam gazetea24.com'da

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler,
8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri,
10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlükçe ödenmektedir.
On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.
On Numara oyununa 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.
On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.
On Numara oyunundan elde edilecek gelir, Milli Piyango İdaresinin diğer tüm oyunlarında olduğu gibi kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır. Bunlar; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye'nin Tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ile Savunma Sanayii Destekleme Fonu'dur. Sonuçlar bu kşam gazetea24.com'da

SAYISAL OYUNLAR ÇEKİLİŞ BİLGİLERİ
On Numara, Şans Topu, Süper Loto 6/54 ve Sayısal Loto 6/49 Çekilişleri, Milli Piyango İdaresi Kızılay binasında bulunan Çekiliş Salonunda yapılmaktadır. Sayısal oyunlardan; On Numara Çekilişi Pazartesi günleri, Şans Topu Çekilişi Çarşamba günleri, Süper Loto 6/54 Çekilişi Perşembe günleri, Sayısal Loto 6/49 Çekilişi Cumartesi günleri, Yapılmaya devam edilmekte olup, saat 21.10 sularında Noter ve Çekiliş Heyeti huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilmektedir. Sonuçlar bu kşam gazetea24.com'da

SAYISAL OYUNLAR KOLON BEDELLERİ
Milli Piyango İdaresince oynatılan Sayısal Loto, Süper Loto, Şans Topu ve On Numara oyunlarının kolon bedelleri aşağıdaki şekilde yeniden belirlenmiştir.

OYUNUN ADI KOLON BEDELİ
Sayısal Loto 6/49 : 75 Kr.
On Numara : 75 Kr.
Şans Topu 5+1 : 75 Kr.
Süper Loto 6/54 : 1 TL.

İKRAMİYE ÖDEMELERİ
Talihliler; Milli Piyango bileti ikramiyesi 375.000 TL. ve üzeri, Sayısal Loto, Süper Loto, Şans Topu ve On Numara oyunu ikramiyesi 400.000 TL. ve üzeri ikramiyelerini Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün (Ziyabey Cad. 1400. Sok. No.1 06520 Balgat/ANKARA) adresinden, diğer bütün ikramiyelerini aşağıda adresleri belirtilen Milli Piyango İdaresi Şube Müdürlüklerinden alabilirler.
Sayısal Loto 6/49, Şans Topu, On Numara ve Süper Loto (Sayısal Oyunlar) oynarken nelere dikkat edilmeli?
* Her kolonda seçilen rakamların kutucuğuna dik olarak işaretlenmesi gerekmektedir.
* İşaretleme kırmızı kalemle yapılmamalıdır,
* Doldurduğunuz bir kolonu oynamadan vazgeçtiyseniz veya yanlış bir işaretleme yaptıysanız; o kolonun altındaki İPTAL kutusunun işaretlenmeniz yeterlidir.
* Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmanız mümkündür.
* İşaretlediğiniz kuponla bayiden aldığınız biletteki numaraların, seçtiğiniz numaralar olup olmadığını kontrol ediniz.
* Kuponlar ikramiye talep hakkını vermez.
* Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaraları 2, 3 veya 4 çekiliş için de oynayabilirsiniz.
* 18 Yaşından küçük olanlar bu oyuna katılamazlar. Kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.
* Sayısal oyunlara ait biletler termal kağıttan üretilen bilet olup ısıdan korunmalıdır.
* Bilet veya kupon arkalarının imzalanması bir yarar sağlar mı?

BİLETİN İMZALANMASI
Milli Piyango İdaresine ait tüm şans oyun biletlerinin arkasına ad ve soyadının yazarak imzalanması güvenlik açısından önerilir. Ayrıca ikramiye kazanan talihlilerden, ikramiyelerini almak için Milli Piyango İdaresi veya şubelerine başvurduklarında biletlerin kendilerine ait olduğunu ispatlamak için biletlerin arkasına ad ve soyad yazıp imzalamaları istenir. Sayısal oyunların kuponları ise oyun oynama aracıdır. Sonuçlar bu kşam gazetea24.com'da

BİLET ORTAKLIĞI NE DEMEKTİR?
Buna ilişkin, Yargıtay 4.Hukuk Dairesinin 1989/11034E., 990/6200 K. ve 10.04.1990 tarihli kararlarında belirtildiği üzere "Bilet ortaklığı, Piyango bileti üzerindeki imzanın, ortaklığa delalet etmesini ifade eder." Sonuçlar bu kşam gazetea24.com'da

ON NUMARA OYUNUNDA;
Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile (6) ve (7) bilenlerin ikramiyelerini bayiler,
(8) ve (9) bilenlerin ikramiyelerini bayiler veya Milli Piyango İdaresi Şubeleri,
(10) bilenlerin ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce ödenir.

ON NUMARA 28 EKİM ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI ON NUMARA SONUÇLARI 586. HAFTA Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen On Numara çekilişi her pazartesi günü 21.30'da yapılır. On Numara sonuçları ilk önce millipiyango.gov.tr sitesinde yayınlanır. On Numara oyunu çekilişi ve sonuçları haberimizde. Milli Piyango İdaresi tarafından her pazartesi çekilişi yapılan On Numaranın bu akşam sonuçlanıyor.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

On Numara 28 Ekim çekilişi bu akşam yapılacak. On Numara oyunu için kupon dolduranlar bu akşam sonuçları bu sayfadan öğrenebilirler. On Numara sonuçları Milli Piyango İdaresi açıklar açıklamaz buradan öğrenebilirler. On Numara 28 Ekim Pazartesi sonuçları burada. On Numara çekilişi ve sonuçları haberimizde.

(on numara sonuçları) 28 Ekim 2013 On Numara çekilişi sonuçları - MPİ On Numara, on numara sonuçları, 28 Ekim On Numara çekilişi sonuçları, MPİ On Numara sonucu. On Numara'da en fazla çıkan 10 rakam. Milli Piyango idaresi tarafından imece usulü çekilişi düzenlenen On Numara şans oyunu çekilişi sonuçları bu akşam 21.30'de belli olacak. 

On Numara, on numara sonuçları, 28 Ekim On Numara çekilişi sonuçları, MPİ On Numara sonucu. On Numara'da en fazla çıkan 10 rakam. Milli Piyango idaresi tarafından imece usulü çekilişi düzenlenen On Numara şans oyunu çekilişi sonuçları bu akşam 21.30'de belli olacak. On Numara 28 Ekim 2013 Çekilişi Sonuçları bu akşam 21.30-22.00 saatleri arasında sitemizden açıklanacaktır. On Numara'da en fazla çıkan rakamlar, On Numara oyunu kuralı ve On Numara geçtiğimiz hafta çekilişi sonuçları aşağıda sizlere bilgi amaçlı verilmiştir.

On Numara Çekiliş Sonuçları! Toplar Çekildi! 21 Ekim On numara sonuçları, 28 Ekim on numara sonuçlarıda burada olacak , Tüm şans oyunları sonuçları burada yer almaktadır. 21:36 on numara sonuçları , On numara sonuçları sitemizde eşzamanlı açıklanacak. 10 numara sonuçları, MPİ on numara sonuçları açıklandı , On numara sonuçları 585. hafta çekiliş sonuçları burada , 21 Ekim 2013 10 numara sonuçları. Milli Piyango İdaresince 06.08.2002 tarihinden itibaren yeni bir on-line Sayısal Oyun daha oynatılmaya başlatılmıştır.

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. TRT/1 kanalında canlı olarak yapılmakta olan On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri, Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlükçe ödenmektedir. On Numara oyununun kolon bedeli 50 Ykr’dur.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

On Numara oyununa 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler. On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.

ON NUMARA SONUÇLARI (21.10.2013) On Numara çekilişi sonuçları - MPİ On Numara. On Numara çekilişi sonuçları. Milli Piyango On Numara çekilişi. MPİ On Numara 21 Ekim online çekiliş sonuçları öğren.On Numara oyun kuralı. Milli Piyango idaresince haftalık çekilişi düzenlenen ve kazandıran 'On Numara' şans oyunu 21 Ekim 2013 585. hafta çekilişi sonuçları bu akşam belli olacak. On numara sonuçları 21 Ekim çekilişi millipiyango.gov.tr On numara 21 Ekim on numara sonuçları bugün çekilecek ve on numara sonuçları 'na göre şanslı 10 numara belli olacaktır.

21 Ekim on numara sonuçları buün çekilecek ve on numara sonuçları 'na göre şanslı 10 numara belli olacaktır. on numara sonuçları 21 ekim 2013 mpi on numara çekilişi bugün yapılacaktır. on numara sonuçları her hafta pazartesi günlerinin heyecanla beklenen şans oyunu olmaya devam ediyor. on numara sonuçları bugünkü çekilişle talihlileri belli olacak.

on numara sonuçları millipiyango.gov.tr bugün belli olacak. on numara her hafta kazandırmaya devam ediyor ve bu hafta on numara rakamlarını bilecek çıkacak mı bunu ilerleyen saatlerde göreceğiz. on numara her hafta pazartesi günleri çekilmektedir ve her hafta on numara rakamları zengin etmeye devam ediyor. on numara sonuçları millpiyango.gov.tr adresinden duyuruldu. her hafta on numara sonuçları saat 21 45 'den sonra duyurulmaktadır. on numara sonuçları açıklandıktan sonra herhangi bir rakamı bilemezseni bir ikramiye alacağınınızı unutmayın.

On Numara 14 Ekim sonuçları...

Milli Piyango Genel Müdürlüğünce düzenlenen "On Numara" oyununun geçen haftaki çekilişinde; 10 bilen 1 kişi, 247 bin 778 lira 55 kuruş ikramiye kazandı.On Numara 584. geçen hafta çekilişi sonucunda kazandıran numaraları; 2 4 8 9 10 11 12 13 23 27 30 38 44 47 48 58 61 68 69 74 77 ve 79 olarak belirlendi. 10 bilen talihlinin kuponunu Ankara Yenimahalle'den yatırdığı belirtildi. Bu haftaki çekilişte 1 milyon 651 bin 850 lira 25 kuruş ikramiye dağıtıldı.


YORUMLAR