Okullar tatil mi, Kar tatili olan iller, hangi illerde okullar tatil - 10 Aralık

Yarın okullar tatil mi, Bursada okullar tatil mi, okullar tatil mi son dakika, 9 aralık okullar tatil mi, yarın okullar tatil mi 10 aralık, yarın okullar tatil mi 9 aralık, yarın okullar tatil mi 2013

GazeteA24.com » yaşam » Okullar tatil mi, Kar tatili olan iller, hangi illerde okullar tatil - 10 Aralık

Kar yağışı nedeniyle okulların tatil edildiği illerin listesi burada: stanbul'da yılın ilk kar yağışı başladı. Aralıklarla devam eden kar yağışı ulaşımı olumsuz yönde etkiliyor. Yarın ve Pazartesi günü kar yağacak mı? Okullar tatil edilecek mi?

Meteorloji'den alınan verilere göre Yapılan son değerlendirmelerde: Trakya dışında ülke genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Sakarya, Bilecik, Batı Karadeniz'in batısı, Kastamonu, Doğu Karadeniz Kıyıları, Ordu, Samsun'un doğusu, Osmaniye, Hatay'ın batı kesimleri, Adana'nın doğu ilçeleri, Tunceli, Bingöl, Muş, Bitlis, Şırnak, Hakkari, Siirt ve Diyarbakır'ın kuzeydoğu ilçelerinde kuvvetli olmak üzere, Güney Ege kıyıları, Güneydoğu Anadolu ile Akdeniz kıyılarında yağmur ve sağanak, diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Marmara, İç Ege, Göller Yöresi, İç Anadolu, Batı Karadeniz, Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'da buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor.

Yarın okullar tatil mi, Bursada okullar tatil mi, okullar tatil mi son dakika, 9 aralık okullar tatil mi, yarın okullar tatil mi 10 aralık, yarın okullar tatil mi 9 aralık, yarın okullar tatil mi 2013?

Kocaelide okullar tatil mi 9 aralık pazartesi, Kocaelide liseler tatil mi, Kocaelide ortaokular tatil mi, Kocaelide okullar tatil olacakmı 9 aralık, Kocaelide okul tatilmi, Kocaelide yarın tatil mi 9 aralık pazartesi MEB

OKULLAR TATİL Mİ - OKULLAR TATİL OLACAK MI?

Aniden tüm yurdu bastıran soğuk hava ve kar yağışı nedeniyle öğrencilerin gözü valiliklerde. Zonguldak şimdiden tatili ilan ederken gözler Kocaeli, Kocaeli, Kocaeli, Kocaeli gibi illere çevrilmiş durumda. Kocaeli'de okullar tatil mi? Kocaeli'de kar tatili 9 Aralık - Kocaeli'de kar tatili var mı ? son dakika. Kocaeli Valili Kocaeli'de okullar kar tatili haberi burada! Kocaeli'de kar tatili olacak mı? 9 Aralık Kocaeli kar tatili haberi son dakika bilgileri burada.

VALİ KABAN TWİTTER’DAN DUYURDU

Zonguldak Valisi Ali Kaban, twitter sayfasından okulların yarın (pazartesi) için 1 gün tatil edildiğini duyurdu. Okulların yarın merkez, bağlı belde ve köyler ile Kozlu ve Kilimli ilçelerinde tatil olduğunu duyuran Kaban, "Hava soğuk, kar yağıyor, fırtına var. Yarın okullar tatil. Evde annemizi üzmeyelim çocuklar" mesajını paylaştığı görüldü. Ayrıca, kamuda çalışan engelli ve hamilelerin de idari izinli sayılmalarına karar verildiğini bildirdi.

Kocaeli Valiliği henüz bir açıklama yapmadı fakat Kocaeli'de kar yağışı tüm şehri felç etmiş durumda. Kocaeli'de okullara gidecek öğrenciler Kocaeli valiliği tarafından yapılacak açıklamayı bekliyor. Peki Kocaeli'de okullar tatil edilecek mi? 9 aralık Pazartesi günü okula gidecek öğrenciler İnternet başında bu sorunun cevabını arıyor.

OKULLAR TATİL EDİLECEK Mİ?

Yeni müfredatla okulların tatil edileceği pek sıcak görünmüyor. Fakat Kocaeli'de yağan kar yağışı tüm yolları geceden itibaren kapatmış durumda. Yol çalışmaları tüm hızıyla sürmesine rağmen ara yollar halen kapalı. Okula gitmek isteyen öğrenciler Kocaeli Valiliği tarafından okulların tatil edilmesini bekliyor. Kocaeli'de okullar tatil olacak mı sorusu yapılan açıklamadan sonra haber sitemizden öğrenebilirsiniz.

Kocaeli'de okullar tatil edilecek mi? Kocaeli'de okullar kar tatili son dakika haberleri buradan öğrenebilirsiniz.Peki Kar yağışı Kocaeli'de devam edecek mi? İşte haftanın Kocaeli'de ki kar yağışı hakkında tüm bilgileri...

Meteorolojik tahminlere göre pastırma yazı bir süre daha devam edecek. Ancak hafta içinde yağış beklenen yerler de var.
Pastırma yazı tahminlere göre haftanın ilk yarısında da devam edecek. Taki perşembeye kadar. Perşembe günü Meteorolojik tahminlere göre yurdun batısına sağanak yağışlar geliyor. İşte hava durumu ile ilgili olarak yapılan tahminler: "Çarşamba gece geç saatlerden itibaren Marmara'da daha çok da kuzeyinde; yani Kocaelila birlikte daha sonra perşembe günü sabah saatlerinden itibaren de Batı Karadeniz, ilerleyen saatlerde Orta ve Doğu Karadeniz'de bu sistem etkisini kaydıracak ve yağışlar oralarda devam edecek."

KAR YAĞIŞI NE KADAR SÜRECEK?
Yağış alan noktalarda sıcaklıkların düşmesi bekleniyor. Gazetea24.com gelişmeleri anbean ziyaretçileriyle paylaşıyor. "Perşembe günü kuzeyden gelen hava sıcaklıkları bir 3-4 derece kadar düşürecek. Pastırma yazı havasını biraz daha soluyor olacağız."
Meteoroloji'ye göre cuma günü tablo tam tersine dönecek. Batıda'ki yağışlı sistemin doğuya kayması bekleniyor. Güneş Batı'da yüzünü yeniden gösterecek.gazetea24.com
"Bu yağışlı sistem cuma günü sabah saatlerinden sonra da Doğu Karadeniz'den yurdu terk edecek."

 Yoğun kar yağışı sebebiyle yarın okullar Zonguldak'ta tatil edilirken Kocaeli'de okullar yarın açık olacak.

ZONGULDAK ŞİMDİDEN TATİLİ İLAN ETTİ?

Zonguldak’ta yoğun kar yağışı nedeniyle 113 köy yolu ulaşıma kapandı. Valilik, merkez, bağlı belde ve köyler ile Kozlu ve Kilimli İlçelerinde okulların bir günlüğüne tatil edildiğini açıkladı.

Kent merkezinde dün akşam saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı gece boyunca devam etti. Bugün sabah saatlerinden itibaren etkisini artıran kar yağışı nedeniyle yüksek kesimlerde kar kalınlığı 60, alçak kesimlerde ise 20 santimetreye kadar ulaştı. Yoğun kar yağışı ve şiddetli rüzgar nedeniyle Zonguldak- Kocaeli ve Zonguldak- Kocaeli Karayolunda da zaman zaman ulaşımın aksamasına neden oldu. Polis, her iki güzergaha TIR’ların geçişlerine izin vermezken, kar lastiği ve zincir takan araçların geçişlerine izin verdi. Zincirsiz yola çıkan bazı araç şoförleri, cep telefonlarıyla yakınlarını arayarak yardım istedi. Yoğun kar yağışı nedeniyle merkez ilçede 28, Alaplı 30, Devrek 22 ve Ereğli ilçelerinde 33 olmak üzere 113 köy yolu ulaşıma kapandı. İl Özel İdaresi ekipleri, kapalı köy yollarını açmak için çalışmalarının aralıksız sürdürüyor.


YORUMLAR