21 Nisan 2014 Pazartesi
   22.10.2013 11:52:59

O SES'te Hazal Sirman Hadise ile beraber şarkı söyledi, salon yıkıldı - izle

O Ses Türkiye,hd izle,O,Ses,Türkiye,seyret,O Ses Türkiye full hd izle,O Ses Türkiye Yeni bölüm izle,son bölüm izle,hadise,acun,mustafa sandal,murat boz,hülya avşar,hadise-serdar kidil kavgası izle,hadise arkada

 Star TV Canlı - O Ses Türkiye izle (22 Ekim 2013 Pazartesi) Star TV Canlı - O Ses Türkiye izle.O Ses Türkiye yarışması heyecan dolu. O Ses Türkiye'de bu akşam kimler yarışacak? O Ses Türkiye yarışma programında Jüri üyeleri Türkiye’nin en güzel sesini bulmak için bu hafta da eğlenceli bir yarışın içine girecek. O Ses Türkiye’de efsane jüri birbirinden farklı yorumlarıyla izleyenleri kırıp geçiriyor. Ebru Gündeş’in ciddi ve otoriter yorumları, Hadise’nin sempatik tavırları, Gökhan Özoğuz’un oturaklı halleri ve Murat Boz’un munzırlıkları ekranda eğlenceli anlar yaşatıyor. Kahkaha tufanı yaşanacak Jüri üyeleri Türkiye’nin en güzel sesini bulmak için bu hafta da eğlenceli bir yarışın içine girecek.

O Ses Türkiye son bölümde Hazal Sirman"We found love"şarkısını seslendirdi. Hazal Sirman için dönen sadece Hadise oldu. Hadise, sahneye Hazal Sirman'ın yanına giderek şarkıyı beraber söylediler. Hazal Sirman 18 yaşında, lise son sınıf öğrencisi ve piyano çalıyor. Hazal Sirman ile beraber Hadise'nin şarkıda düet yapması O Ses Türkiye yarışması son bölümde damga vurdu. Hazal Sirman, seyircilerin ısrarlı isteği karşısında şarkıyı bir kere daha söyledi. Hazal Sirman kendini için dönen Hadise'nin takımına katıldı.

Hazal Sirman Hadise ile beraber şarkı söyledi, salon yıkıldı - TIKLA İZLE

O Ses Türkiye dün akşam bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi.

O SES TÜRKİYE 22 EKİM 2013 PERFORMANSLARI İZLE 

O Ses Türkiye yeni bölüm ile izleyenleri yine ekrana kilitledi. Yasemin adlı yarışmacı Annem adlı şarkı ile izleyenleri ve jüri üyelerini kendine hayran bıraktı.

(O Ses Türkiye Star TvO Ses Türkiye Canlı İzleO Ses Türkiye PerformasyonlarıO Ses Türkiye Canlı TakipO ses Türkiye HadiseO Ses Türkiye Murat BozO Ses Türkiye Ebru GündeşO Ses Türkiye GökhanO Ses Türkiye Jüri Üyelerio ses türkiye yarışmacılarıo ses türkiye performanslarıo ses türkiye yaseminyasemin annem)

İşte 'O Ses Türkiye' yarışmasına yeni rakip! - FOTO GALERİ

 Güneri Cıvaoğlu gözlerini Hadise'den alamadı - FOTO GALERİ

HADİSE'NİN KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI

 


HERKES DÖNDÜ
O Ses Türkiye'de büyük bir ses. Yasemin herkesin tüylerini ayağa kaldırmayı başardı. İlk dönen isim Gökhan oldu ardından Ebru Gündeş 'Çok güzel' diye butona bastı. Hadise ve Murat Boz ise son basan isim oldu. Yasemin'i gözyaşları ile dinleyen annesi dualarla kızına destek verdi. Yasemin seyircinin büyük isteği üzerine Annem'i bir kez daha seslendirdi.
Yasemin Demir'in performansına tüm jüri üyeleri döndü. Yasemin Demir Gökhan'ı seçti.

Yarışmadan unutulmayan enstantaneler:

 

O Ses Türkiye' de Filiz yarışmayı terketti:

 Gökhan Özoğuz: "Sesde herkes doğru şarkı söyleyebiliyor herkes güzel şarkı söylüyor ama siz farklısınız. Eski İspanyol kadınlarına çok benziyorsunuz" dedi. Ebru Gündeş "sizin sesinizden takımımda o kadar çok ses vardı ki o yüzden dönmedim. Döver gibi söylüyorsun sever gibi söyle" diyince  Filiz "Ben Arap kızıyım saygısızlık olarak algılamayın ama mikrofonu bırakarak gidiyorum" dedi. Israrlar üzerine nedenini 'Ben tarzımdan tavrımdan hiç bir zaman ödün vermeyerek devam ettim böyle devam edeceğim' dedi mikrofonu sahneye koydu ve gitti..

 3 ADAMDAN  "O SES TÜRKİYE PARODİSİ" Murat Boz, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un yer aldığı parodide, Eser Gökhan'ı, İbrahim Hadise'yi, Oğuzhan ise Ebru Gündeş'i oynadı. Özellikle Eser'in Gökhan taklitleri ve İbrahim'in Hadise tiplemesi seyredenleri acayip güldürdü..

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!