O Ses Türkiye'de kimler finale kaldı? Ayda'nın performansını izle.. Mustafa Bozkurt'un performansını izle.. Erkan Aydar'ın performansını izle.. Onur'un performansını izle

O Ses türkiye Ayda'nın performansını izle,O Ses Türkiye'de kimler elendi? O ses Türkiye'de kimler bir üst tura çıktı? O Ses Türkiye Ayda'nın performansı ses getirdi.Ayda'nın performansını izle..

  Final öncesi son canlı yayın!

Türkiye'nin en iyi sesi olmak için verilen mücadelede finale çok az isim kaldı. Geçen hafta kıran kırana geçen düellolarda jüri yarı final eşleşmelerini yaptı.

İşte yarı final eşleşmeleri;
Selin Ataş ve Onur Uğuş
Eren Şenay ve Berkan Taşkın
Erkam Aydar ve Ayda Mosharraf
Ertunç Tuncer ve Mustafa Bozkurt

Dünyada "The Voice" olarak bilinen "O Ses Türkiye"nin muadillerinden tek farkı, yalnızca sese odaklanması... Christina Aguilera, Cee Lo Green, Adam Levine ve Blake Shelton gibi ünlü isimlerin jüri koltuğunda oturduğu The Voice'un Türkiye versiyonunda jüri üyeliğini Hülya Avşar, Hadise, Murat Boz, Mustafa Sandal ve Acun Ilıcalı yapıyor.

Adayları arkası dönük olarak dinleyen jürinin, sesi beğendiği taktirde koltuğunu çevirip adayla yüzyüze geldiği yarışmada en önemli amaç, sesin dış görünüşün gölgesinde kalmaması...


YORUMLAR