O Ses Türkiye yılbaşı özel programında Eser Yener bütün izleyenleri kahkahalara boğdu. O Ses Türkiye izle...Acun Ilıcalı Hülya Avşar Hadise Murat Boz Mustafa Sandal

Gecenin sürpriz isimleri; Oktay Kaynarca, Büşra Pekin, Pascal Nouma, Bay j, Özge Ulusoy, Eser Yenenler, Burcu Esmersoy, Alp kırşan, Yavuz seçkin ve Sefa, O Ses Türkiye izle 31 Aralık 2012

     O Ses Türkiye Yılbaşı Özel!

Mustafa Sandal, Hülya Avşar, Murat Boz ve Hadise'den oluşan O Ses Türkiye jürisi bu defa, en iyi şarkı söyleyen ünlüleri seçiyor.

Gecenin sürpriz isimleri; Oktay Kaynarca, Büşra Pekin, Pascal Nouma, Bay j, Özge Ulusoy, Eser Yenenler, Burcu Esmersoy, Alp kırşan, Yavuz seçkin ve Sefa...

Dünyada "The Voice" olarak bilinen "O Ses Türkiye"nin muadillerinden tek farkı, yalnızca sese odaklanması... Christina Aguilera, Cee Lo Green, Adam Levine ve Blake Shelton gibi ünlü isimlerin jüri koltuğunda oturduğu The Voice'un Türkiye versiyonunda jüri üyeliğini Hülya Avşar, Hadise, Murat Boz, Mustafa Sandal ve Acun Ilıcalı yapıyor.

Adayları arkası dönük olarak dinleyen jürinin, sesi beğendiği taktirde koltuğunu çevirip adayla yüzyüze geldiği yarışmada en önemli amaç, sesin dış görünüşün gölgesinde kalmaması...

 O
 SES TÜRKİYE'DE DÜN YAŞANANLAR

 

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde O Ses Türkiye'den kovduğu yarışmacıyı ekrana tekrar çıkardı. Ses Türkiye'de yarışmacı olduğu halde jüri üyelerine yönelik ukala tavırlarından dolayı Acun'un yarışma dışına ittiği 22 yaşındaki Nur Cennet Uçar özür diledi.

EKRANA ÇIKIP ÖZÜR DİLEDİ
Acun Ilıcalı'ya "Seyirci olarak katılıp özür dilemek istiyorum" teklifini ileten ve teklifi kabul edilince yarışmaya izleyici olarak katılan Uçar, jüri üyelerinden ve yarışmayı izleyenlerden özür diledi.

"HATA YAPTIĞIMI ANLADIM"
Yarışmadan sonra kendisine ve ailesine karşı ağır sözler söylendiği için buraya gelip özür dilemek istediğini belirten Nur Cennet Uçar "Her insanın frekans hatalarına düştüğü olmuştur, görüntüyü tekrar izlediğimde hata yaptığımı fark ettim. Ancak kötü niyetli değildim, o gün dediğim gibi bir yanlış anlaşılma oldu" dedi.

ACUN KOVMUŞTU
Nur Cennet Uçar, katıldığı O Ses Türkiye yarışmasında jüriye yönelik "ukala" tavırlarından dolayı Acun Ilıcalı tarafından yarışma dışına itilmişti.

 

     O Ses Türkiye'de diskalifiye edilen yarışmacı Nur Cennet yanlış anlaşıldığını ifade etmek istedi..

 Acun, yarışmacı Nur Cennet'i O Ses Türkiye programından neden kovduğunu da açıkladı. "Kural ve adaba aykırı davrandığı için kovdum. Cennet'i sen dedi diye kovmadım. Bana sen demesinden rahatsız olmam. Cennet jüriye saygısızlık yaptı" diyen Ilıcalı, "Biz reyting peşinde koşsak Cennet'i elemezdik. Al sana reyting her hafta bir polemik yaşardık. Yarışmadan elendi ama, kendisini ifade etme isteğinde bulundu. Biz de memnuniyetle karşıladık" şeklinde konuştu.

 Sahnede performansını sergiledikten sonra jüriye karşı hitap şekli konusunda sıkıntılı tavırlarda bulunan ve Acun Ilıcalı tarafından uyarılan yarışmacı, bu tarzına devam edince sahneden kovuldu. Yarışmaya katılan Nur Cennet isimli yarışmacı jüri üyelerine "sen" diye hitap edince Acun Ilıcalı kızarak yarışmacıyı uyardı. Acun Ilıcalı, 'Yeni tanıştığın birisine siz denir, sana bunu öğretememişler, insan içine çıkınca biraz daha dikkatli konuş' dedi.

ACUN'U ÇILDIRTAN YARIŞMACI BAKIN KİM ÇIKTI - FOTO GALERİ

Yarışmacı, başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı’nın uyarılarını dikkate almayarak aynı şekildeki konuşmalarına devam etti.

İŞTE O ANLAR

Acun Ilıcalı yarışmacı Nur Cennet neden kovduğunu açıkladı

O Ses Türkiye' programında Acun Ilıcalı ve jüri üyelerini çıldırtan ve kovulan Nur Cennet daha önce de Bülent Ersoy tarafından 2006 yılında yayınlanan 'Popstar Alaturka' yarışmasından da kovulmuştu.

O Ses Türkiye' programında Acun Ilıcalı ve jüri üyelerini çıl dırtan ve kovulan Nur Cennet daha önce de Bülent Ersoy tarafından 2006 yılında yayınlanan 'Popstar Alaturka' yarışmasından da ko vulmuştu. 

REYTİNG PEŞİNDE KOŞSAYDIK CENNET'İ KOVMAZDIK

Acun Ilıcalı, yarışmacı Nur Cennet'i neden ko vduğunu "Ku ral ve ad aba ay kırı davrandığı için ko vdum. Cennet'i sen dedi diye ko vmadım. Bana sen demesinden rah atsız olmam. Cennet jüriye sa ygısızlık yaptı. Biz reyting peşinde koşsak Cennet'i ele mezdik. Al sana reyting her hafta bir pole mik yaşardık. Yarışmadan ele ndi ama, kendisini ifade etme isteğinde bulundu. Biz de memnuniyetle karşıladık" sözleriyle açıkladı.

 


YORUMLAR