O ses türkiye yeni bölüm full izle - 16 eylül Pazartesi, Rıdvan Çelenk'ten İki Ses Tonu (Sarı Gelin) ve Göktuğ Varyozdöken - Dedikodu

o ses türkiye son bölüm izle full 2013, 16 Eylül Pazartesi günkü bölüm, Yarışmaya İstanbul'dan katılan 21 yaşındaki Rıdvan Çelenk şarkının ortasında çıkarttığı 'Kafa' sesiyle jürinin dikkatini çekti.

O Ses Türkiye - Rıdvan Çelenk'ten İki Ses Tonu (Sarı Gelin)... İZLE O Ses Türkiye yeni sezona başladı. O Ses Türkiye yeni yayın dönemine yeni jüri ekibiyle bomba gibi başlangıç yaptı. O Ses Türkiye son bölümünde sahneye çıkan Rıdvan Çelenk iki ses tonuyuyla herkesi kendine hayran bıraktı. Rıdvan Çelenk, O Ses Türkiye'deki yolunda Murat Boz'un takımında devam edecek. İşte Rıdvan Çelenk'in O Ses Türkiye ilk tur performansı...

Dün akşam sahneye çıkan yarışmacılar arasında yer alan Rıdvan Çelenk çıkarttığı iki ses tonuyla herkesin dikkatini çekti. Yarışmaya İstanbul'dan katılan 21 yaşındaki Rıdvan Çelenk şarkının ortasında çıkarttığı 'Kafa' sesiyle jürinin dikkatini çekti. Dört jüri üyesini de döndürmeyi başaran Rıdvan Çelenk O Ses Türkye'deki yoluna Murat Boz'un takımında devam edecek. 

 O Ses Türkiye - Rıdvan Çelenk'ten İki Ses Tonu (Sarı Gelin) - İZLE

Haftanın 2 günü Star TV'de ekranlara gelecek. O Ses Türkiye salı günleri yayınlanacak.

Özhan Gül, 'Ben Seni Sevdiğimi' parçası ile Gökhan Özoğuz'un takımına girdi.  Dilara Uğuralp, performansıyla jüriyi ve izleyenleri mest etti.. Yeniz Sezon ilk bölüm: 16 Eylül 2013 - Pazartesi - Eylül Deniz Çelebi 'Don't Speak' Adlı Parçayı Seslendirdi |

OSesTürkiye'de Murat Boz'dan Rıdvan Çelenk'e güldüren yorum: "İçindeki Leyla'ya Sesleniyorum"

O Ses Türkiye 16 Eylül 2013 izle

 O Ses Türkiye yayın tarihi belli oldu. O Ses Türkiye 16 eylül pazartesi başladı.

 

O Ses Türkiye geçtiğimiz sezonlarda reytinglerde hep 1. sırada yer alıyordu. Ancak şimdi salı günü de reyting savaşı yapacak. Türkiye’nin en iyi sesini arayan O Ses Türkiye 16 eylül 2013 , yeni jürisiyle Pazartesi ve Salı günleri Star’da ekrana gelmeye devam edecek.

Ünlü şarkıcı Hadise, O Ses Türkiye adlı yarışma programında sürekli olarak 'seksi' mesajlar vermeye devam ediyor.

'Sevgilim yok yanıyorum'

Star TV'de yayınlanan O Ses Türkiye adlı yarışma programında sahneye çıkan Göktuğ adlı yarışmacı ile Hadise arasında ilginç diyaloglar yaşandı.
Geceye, sahneye çıkan Göktuğ adlı yarışmacı ile Hadise arasındaki diyaloglar damga vurdu.

Yarışmacıların kendisini seçmesi için vaatlerde bulunmasına alışık olduğumuz Hadise yeni sezon da bu huyundan vazgeçmedi.

Hadise'nin yeni hedefi Göktuğ'ydu. Hadise, kontrabas çaldığını söyleyen yarışmacı Göktuğ'a "Çok seksi" diyerek takıldı.

'YANIYORUM, YANIYORUM!...'

Hadise, performansını sergileyen yarışmacı Göktuğ'a "Sevgilin var mı?" sorusunu yöneltti ve aldığı 'yok' cevabına herkesi şaşırtan bir tepki verdi; 'Çok güzel, çünkü bende yanlızım ne zamandır. İçimdeki sıcaklığı hissetsen... Yanıyorum yani' demesi salondakileri kahkahaya boğdu.

Üç yıldır birlikte çalıştığı Hülya Avşar ve Mustafa Sandal’la yollarını ayırıp Ebru Gündeş ve Gökhan Özoğuz’la anlaşan Ilıcalı birlikte çalıştığı Hadise’yle geçen hafta yeni sözleşme imzaladı. Hadise haftalık 60 bin TL kazanacakJürinin ikinci yeni ismi ünlü rock grubu Athena’nın solisti Gökhan oldu. Hayatında ilk defa jüri üyeliği yapacak olan ünlü şarkıcı takımını Türkiye’nin sesi yapmaya çalışacak.

GEÇTİĞİMİZ SEZON'UN UNUTULMAZ ANLARI : O SES TÜRKİYE / FOTO GALERİ

Yeni jüri üyesi hakkında konuşan ılıcalı “Bu sezon kadromuzda görmek istediğimiz diğer yeni isim Gökhan’dı. Kendisinin teklifimizi kabul etmesinden dolayı çok mutluyuz" Rock müziğin sevilen ismi Gökhan’ın O Ses Türkiye’ye çok büyük renk katacağını düşünüyorum” dedi. Hülya Avşar,Mustafa Sandal, Murat Boz ve Hadise’nin jüri üyesi olduğu ‘O Ses Türkiye’nin eylül ayında başlayacak olan 3’üncü sezonunun yeni jüri üyesi Ebru Gündeş oldu.

Athena Gökhan'dan Hadise'ye İlanı aşk gibi sözler! O Ses Türkiye'nin yeni sezon ilk bölümünde Gökhan ve Hadise'nin arasındaki dialog dikkat çekti.

Ebru Gündeş, Murat Boz, Hadise ve Gökhan Özoğuz'un jüri üyeliği yaptığı yarışmada eğlenceli anlar yaşandı. Eski yarışmacılar Hadise ve Murat Boz'un deneyimi Ebru Gündeş ve Gökhan'ın sürekli çatışmasına neden oldu. Eski ve yeni yarışmacıların sürekli gruplaştığı O Ses Türkiye'de övgüler de havada uçuştu.

Hadise ve Gökhan'ın bir yarışmacıya yaptığı yorumlar sırasında birbirlerine söylediği sözler dikkat çekti. Hadise Gökhan için "çok tatlısın ya, çok" deyince Gökhan "sen de çok şekersin gerçekten" dedi. İkilinin samimi konuşmalarına Murat Boz da küçük bir uyarıda bulundu. Murat Boz "Gökhan biraz ağır" deyince Gökhan'ın "birazdan ilanı aşk edeceğim" demesi izleyenleri güldürdü.

ÜNLÜLERDEN O SES TÜRKİYE YORUMLARI
Ebru Gündeş: Çok eğleniyoruz çok :) Umarım sizde ekran başında bizim kadar keyif alırsınız.

Gökhan Tepe: @EbruGundes hayırlı uğurlu olsun keyifle izliyoruz.

Murat Boz: Uzun bir aradan sonra yeniden, nihayet "Günlerden O Ses Türkiye"

Seyhan Erdağ: Her şey mükemmel, jüri akide şekeri... Herkesin emeğine gönlüne sağlık.

Onur Akay: O ses Türkiye'ye Ebru Gündeş asaletiyle çok yakıştı ama Athena Gökhan henüz dönemiyor alışamadı.

Cenk Eren: Bence Ebru gündeş çok yakıştı o ses Türkiye’ye.

Ebru Polat: O ses Türkiye için koştum annemin evine hemen. Çiğ köfte eşliğinde izlensin.

 

O Ses Türkiye geçen sezon finali:

 

 O Ses Türkiye yarışmasının 16 Eylül 2013 Pazartesi gecesi yayınlanan ilk bölümünde Göktuğ Varyozdöken'in Dedikodu performansı jüri tarafından bakın nasıl bir  tepki aldı?

Ekranların efsane ses yarışması O Ses Türkiye izleyici ile tekrar buluştu.

Göktuğ Varyozdöken: Dedikodu (Dinle/izle)

TV ekranlarının yeni yayın sezonuna girmesiyle birlikte yeni sezonlarıyla ve yeni kadrolarıyla programları bir bir başladı. Dünya'nın bir çok ülkesinde yayınlanan yarışmanın Türkiye ayağının yapımcısı Acun ılıcalı iken bu sezonki jüri üyeleri Hadise ve Murat Boz'un yanında Athena grubunun vokali Gökhan Özoğuz ve Ebru Gündeş oldu. Programın ilk bölümü 16 Eylül 2013 Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında yayınlandı.

Jüri üyeleri en iyi sesi bulmak için yarışmacıları ikna etmeye çalışırken birbirleri ile de çok büyük bir mücadele içindeler.

 


YORUMLAR