O ses türkiye yeni bölüm full izle - 16 eylül 2013, o ses turkiye son bolum full izle, "O Ses Türkiye"nin yeni jürileri birbirinden eğlenceli çıktı!

Dilara Uğuralp, "Sorma" ile jüriyi ve izleyenleri mest etti... o ses türkiye son bölüm izle full 2013, o ses türkiye son bölüm izle, o ses türkiye son bölüm full izle acunn, Sahne arkası fotoğrafları..

OSesTürkiye'de Murat Boz'dan Rıdvan Çelenk'e güldüren yorum: "İçindeki Leyla'ya Sesleniyorum"

O Ses Türkiye 16 Eylül 2013 izle

 O Ses Türkiye yayın tarihi belli oldu. O Ses Türkiye 16 eylül pazartesi başladı.

Haftanın 2 günü Star TV'de ekranlara gelecek. O Ses Türkiye salı günleri yayınlanacak.

O Ses Türkiye'nin yeni jurisiyle ilk fragmanı yayınlandı. O Ses Türkiye 16 eylül pazartesi’den itibaren Star TV'de olacak. O Ses Türkiye Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu sevilen şarkı yarışması Hadise ve Murat Boz eski juriler olarak kaldı. Yeni jüri üyeleri Ebru Gündeş Athena grubundan Gökhan Özoğuz Türkiye’nin en iyi sesini bulmaya çalışacak. Hülya Avşar ve Mustafa Sandal O Ses Türkiye juriden çıkartıldı.

Yeniz Sezon ilk bölüm: 16 Eylül 2013 - Pazartesi

O Ses Türkiye geçtiğimiz sezonlarda reytinglerde hep 1. sırada yer alıyordu. Ancak şimdi salı günü de reyting savaşı yapacak. Türkiye’nin en iyi sesini arayan O Ses Türkiye 16 eylül 2013 , yeni jürisiyle Pazartesi ve Salı günleri Star’da ekrana gelmeye devam edecek.

Ünlü şarkıcı Hadise, O Ses Türkiye adlı yarışma programında sürekli olarak 'seksi' mesajlar vermeye devam ediyor.

'Sevgilim yok yanıyorum'

Star TV'de yayınlanan O Ses Türkiye adlı yarışma programında sahneye çıkan Göktuğ adlı yarışmacı ile Hadise arasında ilginç diyaloglar yaşandı.
Geceye, sahneye çıkan Göktuğ adlı yarışmacı ile Hadise arasındaki diyaloglar damga vurdu.

Yarışmacıların kendisini seçmesi için vaatlerde bulunmasına alışık olduğumuz Hadise yeni sezon da bu huyundan vazgeçmedi.

Hadise'nin yeni hedefi Göktuğ'ydu. Hadise, kontrabas çaldığını söyleyen yarışmacı Göktuğ'a "Çok seksi" diyerek takıldı.

'YANIYORUM, YANIYORUM!...'

Hadise, performansını sergileyen yarışmacı Göktuğ'a "Sevgilin var mı?" sorusunu yöneltti ve aldığı 'yok' cevabına herkesi şaşırtan bir tepki verdi; 'Çok güzel, çünkü bende yanlızım ne zamandır. İçimdeki sıcaklığı hissetsen... Yanıyorum yani' demesi salondakileri kahkahaya boğdu.

Üç yıldır birlikte çalıştığı Hülya Avşar ve Mustafa Sandal’la yollarını ayırıp Ebru Gündeş ve Gökhan Özoğuz’la anlaşan Ilıcalı birlikte çalıştığı Hadise’yle geçen hafta yeni sözleşme imzaladı. Hadise haftalık 60 bin TL kazanacakJürinin ikinci yeni ismi ünlü rock grubu Athena’nın solisti Gökhan oldu. Hayatında ilk defa jüri üyeliği yapacak olan ünlü şarkıcı takımını Türkiye’nin sesi yapmaya çalışacak.

GEÇTİĞİMİZ SEZON'UN UNUTULMAZ ANLARI : O SES TÜRKİYE / FOTO GALERİ

Yeni jüri üyesi hakkında konuşan ılıcalı “Bu sezon kadromuzda görmek istediğimiz diğer yeni isim Gökhan’dı. Kendisinin teklifimizi kabul etmesinden dolayı çok mutluyuz" Rock müziğin sevilen ismi Gökhan’ın O Ses Türkiye’ye çok büyük renk katacağını düşünüyorum” dedi. Hülya Avşar,Mustafa Sandal, Murat Boz ve Hadise’nin jüri üyesi olduğu ‘O Ses Türkiye’nin eylül ayında başlayacak olan 3’üncü sezonunun yeni jüri üyesi Ebru Gündeş oldu.

 

Athena Gökhan'dan Hadise'ye İlanı aşk gibi sözler! O Ses Türkiye'nin yeni sezon ilk bölümünde Gökhan ve Hadise'nin arasındaki dialog dikkat çekti.

 

Ebru Gündeş, Murat Boz, Hadise ve Gökhan Özoğuz'un jüri üyeliği yaptığı yarışmada eğlenceli anlar yaşandı. Eski yarışmacılar Hadise ve Murat Boz'un deneyimi Ebru Gündeş ve Gökhan'ın sürekli çatışmasına neden oldu. Eski ve yeni yarışmacıların sürekli gruplaştığı O Ses Türkiye'de övgüler de havada uçuştu.

Hadise ve Gökhan'ın bir yarışmacıya yaptığı yorumlar sırasında birbirlerine söylediği sözler dikkat çekti. Hadise Gökhan için "çok tatlısın ya, çok" deyince Gökhan "sen de çok şekersin gerçekten" dedi. İkilinin samimi konuşmalarına Murat Boz da küçük bir uyarıda bulundu. Murat Boz "Gökhan biraz ağır" deyince Gökhan'ın "birazdan ilanı aşk edeceğim" demesi izleyenleri güldürdü.
ÜNLÜLERDEN O SES TÜRKİYE YORUMLARI
Ebru Gündeş: Çok eğleniyoruz çok :) Umarım sizde ekran başında bizim kadar keyif alırsınız.

Gökhan Tepe: @EbruGundes hayırlı uğurlu olsun keyifle izliyoruz.

Murat Boz: Uzun bir aradan sonra yeniden, nihayet "Günlerden O Ses Türkiye"

Seyhan Erdağ: Her şey mükemmel, jüri akide şekeri... Herkesin emeğine gönlüne sağlık.

Onur Akay: O ses Türkiye'ye Ebru Gündeş asaletiyle çok yakıştı ama Athena Gökhan henüz dönemiyor alışamadı.

Cenk Eren: Bence Ebru gündeş çok yakıştı o ses Türkiye’ye.

Ebru Polat: O ses Türkiye için koştum annemin evine hemen. Çiğ köfte eşliğinde izlensin.

 

O Ses Türkiye geçen sezon finali:

 


YORUMLAR