O Ses Türkiye Yasemin Annem şarkısı, O Ses Türkiye 8 Ekim izle

O ses Türkiye Yasemin Demir annem ile inletti ve ağlattı performans izle, O Ses Türkiye juriyi kendine hayran bıraktı.

Star TV'nin sevilen programı O Ses Türkiye yeni bölüm ile izleyenleri yine ekrana kilitledi. Yasemin adlı yarışmacı Annem adlı şarkı ile izleyenleri ve jüri üyelerini kendine hayran bıraktı. O Ses Türkiye'de büyük bir ses. Yasemin herkesin tüylerini ayağa kaldırmayaı başardı. İlk dönen isim Gökhan oldu ardından Ebru Gündeş 'Çok güzel' diye butona bastı. Hadise ve Murat Boz ise son basan isim oldu. Yasemin'i gözyaşları ile dinleyen annesi dualarla kızına destek verdi. Yasemin seyircinin büyük isteği üzerine Annem'i bir kez daha seslendirdi. Yasemin büyük bir çoşku ile bir kez daha seslendirdi şarkısını.. 

O ses Türkiye Yasemin Demir annem ile inletti ve ağlattı performans izle... Yasemin Demir Annem ile inletti ortalığı. Gökhan anında döndü. Murat Boz sesin gücünden kendini dövdü. Ebru Gündeş çok güzel diye bağırdı. O Ses Türkiye'de müthiş bir ses, çok güçlü bir ses. Belki gelmiş geçmiş en güzel seslerden. O Ses Türkiye Yasin Ay "Annemsiz yaşayamam" derken ağladı. O Ses Türkiye'de duygusal gece. Yasemin yoğun istek üzerine şarkıyı bir daha söyledi. 

Yasemin Demir öyle bir söyledi ki. Gökhan "Ben aşık oldum sesinize, geleceem öpecem" dedi ve geldi Yasemin Demir'i öptü. "Mükemmel, mükemmel, inanılmaz inanılmaz, helal olsun helal olsun." Gökhan, "İlk defa bir şarkıyı dinlerken ağladım" dedi.

O SES TÜRKİYE 08 EKİM 2013 PERFORMANSLARI İZLE 

Murat Boz çıldırdı.
Bir sağ kroşe bir sol kroşe yemiş gibi oldum! O Ses Türkiye salı akşamı harikaydı. Yasemin Demir ve Yasin müthiş performansları ile parmak ısırttı. Özellikle Yasemin, bütün salondan tezahürat aldı, seyircilerin yoğun isteği üzerine şarkıyı yeniden söyledi. Murat Boz, Hadise, Ebru Gündeş, Gökhan hayran kaldı, Acun Ilıcalı şaştı kaldı. Böyle bir ses olmaz!

Yasin O Ses Türkiye adlı yarışma programına gelmiş geçmiş en yüksek enerjili yarışmacılardan biri. O Ses Türkiye adlı yarışma programında müthiş bir ses müthiş bir yetenek!.. Gökhan "Yok abi böyle birşey. Kubat mısın aslanım" dedi. Hadise, deli dolu bir yarışmacı istiyorum böyle, seni istiyorum diye bağırdı. Böyle bir yarışmacı hiç olmadı bu güne kadar. Sende bu enerji var.  

O Ses Türkiye Yarışması O Ses Türkiye Son Bölüm’de Yarışmacı Sahneyi Terk Etti... Star tv o ses türkiye yarışması . O Ses Türkiye 08-09 ekim 2013 tüm performansları izle . O Ses Türkiye yarışması yeni bölüm 8 ekim 2013 star tvden canlı yayınlandı. OSesTürkiye pazartesi ve salı günleri ekranlara geliyor. 

O Ses Türkiye’de heyecan dün gece de kaldığı yerden devam etti.Birbirinden güzel seslerin katıldığı yarışmanın dün geceki bölümünde hem gerginlik vardı hemde yine izleyenleri eğlenceye ve müziğe doyuran anlar vardı. İzlenme rekorları kıran, Türkiye’nin en iyi sesini arayan ’O Ses Türkiye’, yeni jürisiyle Pazartesi ve Salı günleri Star’da ekrana gelmeye devam edecek. O Ses Türkiye yeni jürisiyle 16 Eylül Pazartesi akşamı 20.00’de Star’da başlıyor. 

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye’de, Hadise ve Murat Boz’un ardından bu sezon yarışmaya dahil olan Ebru Gündeş ve Athena grubundan Gökhan Özoğuz Türkiye’nin en iyi sesini bulmaya çalışacak. 3 sezondur ekranlara gelen O Ses Türkiye, yenilenen jürisi ve yarışmacılarıyla bu sezon da çok konuşulacak. Dün akşam programa Filiz Birdir adlı yarışmacı katıldı.Yarışmacı şarkısını okudu ve sonrasında jüri üyelerinin yorumlarını dinledi;fakat Ebru Gündeş yarışmacıyı eleştirince olanlar oldu.

O Ses Türkiye bu akşam izleyenleriyle buluşuyor. O Ses Türkiye 8 Ekim performansları izlemek için tıklayınız.

O Ses Türkiye 7.Bölüm izle - Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu, sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de, Hadise ve Murat Boz’un ardından bu sezon yarışmaya dahil olan Ebru Gündeş ve Athena grubundan Gökhan Özoğuz Türkiye’nin en iyi sesini bulmaya çalışıyor.

O Ses Türkiye’de efsane jüri O Ses için birbirinden farklı, birbirinden güzel sesleri kendi takımına almak için kıyasıya mücadele ediyor.

O Ses Türkiye' de Filiz yarışmayı terketti:

ŞOK!.. 41 yaşında güçlü bir ses katıldı yarışmaya. Kızım atan kalbim dedi ve O'nun için katıldığını ifade etti. Filiz O Ses Türkiye'de bir ilke imza attı. Filiz Orhan Gencebay'ın Dilenciyim' şarkısını seslendirdi. Gökhan o kadar çok mutlu oldumki dönmediğinize..

İşte 'O Ses Türkiye' yarışmasına yeni rakip! - FOTO GALERİ

 

Gökhan Özoğuz: "Sesde herkes doğru şarkı söyleyebiliyor herkes güzel şarkı söylüyor ama siz farklısınız. Eski İspanyol kadınlarına çok benziyorsunuz" dedi. Ebru Gündeş "sizin sesinizden takımımda o kadar çok ses vardı ki o yüzden dönmedim. Döver gibi söylüyorsun sever gibi söyle" diyince  Filiz "Ben Arap kızıyım saygısızlık olarak algılamayın ama mikrofonu bırakarak gidiyorum" dedi. Israrlar üzerine nedenini 'Ben tarzımdan tavrımdan hiç bir zaman ödün vermeyerek devam ettim böyle devam edeceğim' dedi mikrofonu sahneye koydu ve gitti..

 

 

 

 

 3 ADAMDAN  "O SES TÜRKİYE PARODİSİ" 
3 Adam'ın ilk bölümünde O Ses Türkiye programının parodisi.

Murat Boz, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un yer aldığı parodide, Eser Gökhan'ı, İbrahim Hadise'yi, Oğuzhan ise Ebru Gündeş'i oynadı. Özellikle Eser'in Gökhan taklitleri ve İbrahim'in Hadise tiplemesi seyredenleri acayip güldürdü..

Yarışmadan unutulmayan enstantaneler:

YORUMLAR